Startnr. | Deltager | Klub/Firma/Sponsor | By | Distance |
75 | Amanda Husted Simonsen | | Hvidovre | 5 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 KM Voksne |
|
65 | Anders Petersen
Otterupløberne
| Otterupløberne | Otterup | 5 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Otterupløberne | 5 KM Voksne |
|
38 | Anders Simonsen | | Ringe | 5 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 KM Voksne |
|
531 | Anders Skotte
LørupHobbitterne
| LørupHobbitterne | | 10 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
LørupHobbitterne | 10 KM Voksne |
|
70 | Anette Andreasen
Langeskov løb og motion
| Langeskov løb og motion | 5550 Langeskov | 5 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Langeskov løb og motion | 5 KM Voksne |
|
503 | Anita Dalager | | Odense | 10 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 KM Voksne |
|
13 | Ann-Louise Wessel Petersen
De Klubløse Nyborg
| De Klubløse Nyborg | Odense | 5 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
De Klubløse Nyborg | 5 KM Voksne |
|
802 | Anna Ravn Dalager | | Odense | Børneløb 2 KM (født 1997 ell. senere) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Børneløb 2 KM (født 1997 ell. senere) |
|
813 | Anne Sofie Sander Buttenschøn | | Odense | Børneløb 2 KM (født 1997 ell. senere) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Børneløb 2 KM (født 1997 ell. senere) |
|
7 | Anne-Kathrine Jørgensen
Kolding KFUM atletik & motion
| Kolding KFUM atletik & motion | Kolding | 5 KM Børn/unge (født 1996 ell. senere) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Kolding KFUM atletik & motion | 5 KM Børn/unge (født 1996 ell. senere) |
|
841 | Asger Pedersen | | Aarup | Børneløb 2 KM (født 1997 ell. senere) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Børneløb 2 KM (født 1997 ell. senere) |
|
848 | Ben King
Team Cheese & Redwine
| Team Cheese & Redwine | Søndersø | Børneløb 2 KM (født 1997 ell. senere) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Cheese & Redwine | Børneløb 2 KM (født 1997 ell. senere) |
|
30 | Bent Schiang | | Middelfart | 5 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 KM Voksne |
|
61 | Birgit Nielsen | | Svendborg | 5 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 KM Voksne |
|
519 | Birgit Ottesen | | Odense | 10 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 KM Voksne |
|
67 | Birgit Pedersen | | Odense M | 5 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 KM Voksne |
|
524 | Birgitte Trebbien Christensen
42K
| 42K | Ørbæk | 10 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
42K | 10 KM Voksne |
|
21 | Bjarne jakobsen | | odense nø | 5 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 KM Voksne |
|
2 | Bjørg Nordendahl Andersen | | | 5 KM Børn/unge (født 1996 ell. senere) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 KM Børn/unge (født 1996 ell. senere) |
|
74 | Carol Jensen | | Odense NØ | 5 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 KM Voksne |
|
502 | Carsten Leth Jeppesen
Dyrup Jernbane Selskab
| Dyrup Jernbane Selskab | Odense SV | 10 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Dyrup Jernbane Selskab | 10 KM Voksne |
|
539 | Casper Buttenschøn | | Odense | 10 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 KM Voksne |
|
850 | Cecilie Myrup | | | Børneløb 2 KM (født 1997 ell. senere) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Børneløb 2 KM (født 1997 ell. senere) |
|
818 | Chanell Jensen | | Odense NØ | Børneløb 2 KM (født 1997 ell. senere) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Børneløb 2 KM (født 1997 ell. senere) |
|
25 | Charlotte Andersen | | Odense SV | 5 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 KM Voksne |
|
100 | Charlotte Thomhav
Adecco
| Adecco | | 5 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Adecco | 5 KM Voksne |
|
510 | charlotte veje bredahl | | odense n | 10 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 KM Voksne |
|
103 | Christina Jensen
Adecco
| Adecco | | 5 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Adecco | 5 KM Voksne |
|
825 | Clara Ebdrup Steenberg-Hansen
OGF
| OGF | Tommerup | Børneløb 2 KM (født 1997 ell. senere) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
OGF | Børneløb 2 KM (født 1997 ell. senere) |
|
839 | Clara Peterson | | Odense | Børneløb 2 KM (født 1997 ell. senere) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Børneløb 2 KM (født 1997 ell. senere) |
|
511 | claus bredahl | | odense n | 10 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 KM Voksne |
|
97 | Claus Sørensen | | | 5 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 KM Voksne |
|
51 | Dan Bredskov | | Marslev | 5 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 KM Voksne |
|
53 | Danni Kastberg | | Otterup | 5 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 KM Voksne |
|
527 | Dorte Varde
42K
| 42K | Odense NØ | 10 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
42K | 10 KM Voksne |
|
64 | Dorthe Engborg
Clausen Grafisk
| Clausen Grafisk | Odense SØ | 5 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Clausen Grafisk | 5 KM Voksne |
|
22 | Dorthe Nordendahl Nielsen
Glamsbjerg Motion
| Glamsbjerg Motion | Glamsbjerg | 5 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Glamsbjerg Motion | 5 KM Voksne |
|
8 | Dorthea Jørgensen
Bodyzen
| Bodyzen | | 5 KM Børn/unge (født 1996 ell. senere) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Bodyzen | 5 KM Børn/unge (født 1996 ell. senere) |
|
815 | elias bilenberg holst | | ørbæk | Børneløb 2 KM (født 1997 ell. senere) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Børneløb 2 KM (født 1997 ell. senere) |
|
826 | Emilie Ebdrup steenberg-Hansen
OGF
| OGF | Tommerup | Børneløb 2 KM (født 1997 ell. senere) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
OGF | Børneløb 2 KM (født 1997 ell. senere) |
|
807 | emilie hasselbalch | | odense sø | Børneløb 2 KM (født 1997 ell. senere) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Børneløb 2 KM (født 1997 ell. senere) |
|
827 | Emma Hemmingsen | | Odense | Børneløb 2 KM (født 1997 ell. senere) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Børneløb 2 KM (født 1997 ell. senere) |
|
106 | Emma Sørensen
Adecco
| Adecco | | 5 KM Børn/unge (født 1996 ell. senere) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Adecco | 5 KM Børn/unge (født 1996 ell. senere) |
|
534 | erik drejer hansen | | 5800 nyborg | 10 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 KM Voksne |
|
72 | Erling Klaja | | Odense | 5 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 KM Voksne |
|
102 | Esben Reinhold Kristensen
Fynske Medier
| Fynske Medier | | 5 KM Børn/unge (født 1996 ell. senere) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Fynske Medier | 5 KM Børn/unge (født 1996 ell. senere) |
|
819 | Fie Steenberg | | Odense SV | Børneløb 2 KM (født 1997 ell. senere) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | Børneløb 2 KM (født 1997 ell. senere) |
|
39 | Finn Simonsen | | ringe | 5 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 KM Voksne |
|
32 | Flemming Trøigård Hansen | | Morud | 5 KM Voksne |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 KM Voksne |
|
809 | Frederik Lund Mortensen
Lillebælt i løb
| Lillebælt i løb | Odense | Børneløb 2 KM (født 1997 ell. senere) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Lillebælt i løb | Børneløb 2 KM (født 1997 ell. senere) |
|