Startnr. | Deltager | Klub/Firma/Sponsor | By | Distance |
518-2 | Aksel Roed
Familien Roed
| Familien Roed | | 10-11 år 50m-4km-2km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Familien Roed | 10-11 år 50m-4km-2km |
|
484-1 | Alek Lichtenberg
Ninjas
| Ninjas | Søborg | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Ninjas | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
511-1 | Amalie Kirstein Helfelt
Team Kirstein
| Team Kirstein | Værløse | 10-11 år 50m-4km-2km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Kirstein | 10-11 år 50m-4km-2km |
|
477-1 | Anders Sølling
Team Sølling
| Team Sølling | Kongens Lyngby | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Sølling | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
467-1 | Anita Mayntzhusen
Mayntzhusen Muskler
| Mayntzhusen Muskler | Gentofte | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Mayntzhusen Muskler | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
456-2 | Ann Louise Syrach Lindgaard
Super Girls
| Super Girls | Vallensbæk Strand | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Super Girls | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
465-2 | Anna Brandt Schultz
Team Supersej
| Team Supersej | Værløse | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Supersej | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
527-1 | Anna Clara Skjærbæk
AC og far
| AC og far | Holte | 12-14 år 100m-4km-2km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
AC og far | 12-14 år 100m-4km-2km |
|
484-2 | Annalea Lichtenberg
Ninjas
| Ninjas | Søborg | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Ninjas | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
451-1 | Anne Louise Gimsing
Åhman & Gimsing
| Åhman & Gimsing | Bagsværd | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Åhman & Gimsing | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
518-3 | Anne Roed
Familien Roed
| Familien Roed | | 10-11 år 50m-4km-2km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Familien Roed | 10-11 år 50m-4km-2km |
|
529-2 | Anne Sofie Damgaard
Nimultra
| Nimultra | Kongens Lyngby | 12-14 år 100m-4km-2km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Nimultra | 12-14 år 100m-4km-2km |
|
488-2 | Anne-Sofie Aabenhus
Bjerggederne
| Bjerggederne | Kongens Lyngby | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Bjerggederne | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
519-3 | Annemette Ingemann
Familien Ingemann
| Familien Ingemann | Charlottenlund | 10-11 år 50m-4km-2km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Familien Ingemann | 10-11 år 50m-4km-2km |
|
528-1 | Annette Dall
Team Ryttergaarden
| Team Ryttergaarden | Gentofte | 12-14 år 100m-4km-2km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Ryttergaarden | 12-14 år 100m-4km-2km |
|
484-3 | Annette Lichtenberg
Ninjas
| Ninjas | Søborg | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Ninjas | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
471-1 | Anni Dalskjær Robin
Team Dalskjær
| Team Dalskjær | Skovlunde | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Dalskjær | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
462-1 | Annika Lindberg
Powerpuff pigerne
| Powerpuff pigerne | København Ø | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Powerpuff pigerne | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
512-3 | Arthur Zink
Zink
| Zink | Virum | 10-11 år 50m-4km-2km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Zink | 10-11 år 50m-4km-2km |
|
485-3 | August Puggaard
Puggens Tropper
| Puggens Tropper | | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Puggens Tropper | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
512-4 | August Zink
Zink
| Zink | Virum | 10-11 år 50m-4km-2km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Zink | 10-11 år 50m-4km-2km |
|
469-3 | Benyamin Svenningsen
Legends Of B+f
| Legends Of B+f | Køge | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Legends Of B+f | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
491-2 | Bertil Elkjær Flachs
Team Elkjær
| Team Elkjær | | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Elkjær | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
461-2 | Bertram Niels Elsvaag
Elsvaag-Petersen
| Elsvaag-Petersen | | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Elsvaag-Petersen | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
455-1 | Bertram Tarp Mondrup
Team Mondrup
| Team Mondrup | Haslev | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Mondrup | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
452-3 | Bianca Sophie Gomard
Gomard Pigerne
| Gomard Pigerne | | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Gomard Pigerne | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
521-1 | Birgitte Holst
Team Holst Krabbe
| Team Holst Krabbe | Værløse | 10-11 år 50m-4km-2km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Holst Krabbe | 10-11 år 50m-4km-2km |
|
458-1 | Brian Olesen
Nb Olesen
| Nb Olesen | Søborg | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Nb Olesen | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
518-4 | Brian Roed
Familien Roed
| Familien Roed | Skovlunde | 10-11 år 50m-4km-2km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Familien Roed | 10-11 år 50m-4km-2km |
|
463-1 | Carl Baade
Ninjas.dk
| Ninjas.dk | Farum | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Ninjas.dk | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
526-3 | Carl Emil Damsbo Frederiksen
Team Strarup
| Team Strarup | Albertslund | 12-14 år 100m-4km-2km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Strarup | 12-14 år 100m-4km-2km |
|
519-1 | Caroline Ingemann
Familien Ingemann
| Familien Ingemann | Charlottenlund | 10-11 år 50m-4km-2km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Familien Ingemann | 10-11 år 50m-4km-2km |
|
511-2 | Caroline Kirstein Helfelt
Team Kirstein
| Team Kirstein | Værløse | 10-11 år 50m-4km-2km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Kirstein | 10-11 år 50m-4km-2km |
|
501-1 | Carsten Gomard
Gomard Drengene
| Gomard Drengene | Holte | 10-11 år 50m-4km-2km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Gomard Drengene | 10-11 år 50m-4km-2km |
|
453-1 | Carsten Lindkvist Madsen
Mikkeline & Farmand
| Mikkeline & Farmand | Smørum | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Mikkeline & Farmand | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
489-2 | Casper Kidmose
Team Spidermester
| Team Spidermester | Hellerup | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Spidermester | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
475-2 | Catrine Hare
Team Hare Ølstykke
| Team Hare Ølstykke | | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Hare Ølstykke | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
469-2 | Cecilie Svenningsen
Legends Of B+f
| Legends Of B+f | Køge | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Legends Of B+f | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
515-1 | Charlotte Gretner
Team Mor/søn
| Team Mor/søn | Bagsværd | 10-11 år 50m-4km-2km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Mor/søn | 10-11 år 50m-4km-2km |
|
463-2 | Christian Baade
Ninjas.dk
| Ninjas.dk | Farum | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Ninjas.dk | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
519-4 | Christian Ingemann
Familien Ingemann
| Familien Ingemann | Charlottenlund | 10-11 år 50m-4km-2km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Familien Ingemann | 10-11 år 50m-4km-2km |
|
490-1 | Christiane Johansen
Die Laufenden Leoparden
| Die Laufenden Leoparden | Birkerød | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Die Laufenden Leoparden | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
473-2 | Christina Carstensen
Stinanova
| Stinanova | Farum | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Stinanova | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
520-1 | Christina Sørensen
Isa og mor
| Isa og mor | Holte | 10-11 år 50m-4km-2km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Isa og mor | 10-11 år 50m-4km-2km |
|
514-1 | Clara Thorngaard
Team Turtelpower
| Team Turtelpower | Herlev | 10-11 år 50m-4km-2km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Turtelpower | 10-11 år 50m-4km-2km |
|
513-1 | Daniel Hare
Hare Fra Ølstykke
| Hare Fra Ølstykke | | 10-11 år 50m-4km-2km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Hare Fra Ølstykke | 10-11 år 50m-4km-2km |
|
505-2 | Daniel Iversen Sato
Pandekageholdet
| Pandekageholdet | Greve | 10-11 år 50m-4km-2km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Pandekageholdet | 10-11 år 50m-4km-2km |
|
| Deltager 1
524
| 524 | | 10-11 år 50m-4km-2km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
524 | 10-11 år 50m-4km-2km |
|
| Deltager 2
524
| 524 | | 10-11 år 50m-4km-2km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
524 | 10-11 år 50m-4km-2km |
|
480-4 | Ditte Krabbe
Krabberne
| Krabberne | | 6-9 år 25m-2km-1km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Krabberne | 6-9 år 25m-2km-1km |
|