Startnr. | Deltager | Kategori | Klub/Firma/Sponsor | Land | Distance |
3010 | Anna Mai Busch Hansen
Strandmølleskolen 0B
| K0-7 | Strandmølleskolen 0B | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Strandmølleskolen 0B | 3 KM |
|
1133 | Anna Møller | K11-14 | | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
2029 | Anna Ørum
Vestre skole 3A
| K8-10 | Vestre skole 3A | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Vestre skole 3A | 3 KM |
|
3107 | Anna Sofie Qvist | K0-7 | | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
2044 | Anna Steengaard | K8-10 | | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
1127 | Anna Toullec | K11-14 | | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
3086 | Anna Weidenhammer Kejser
Lyshøjskolen
| K0-7 | Lyshøjskolen | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Lyshøjskolen | 3 KM |
|
1128 | Annabell Bendiks hansen | K11-14 | | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
2162 | Anne Sofie Alsen
lillebæltskolen Middelfart 4.a
| K8-10 | lillebæltskolen Middelfart 4.a | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
lillebæltskolen Middelfart 4.a | 3 KM |
|
2034 | Annemone Dezember
3C Ullerupbæk skole afd skjoldborgvej
| K8-10 | 3C Ullerupbæk skole afd skjoldb. | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
3C Ullerupbæk skole afd skjoldb. | 3 KM |
|
1049 | Asger Hvingelby | M11-14 | | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
3066 | Asger Moos
Gelsted skole, 0.A
| M0-7 | Gelsted skole, 0.A | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Gelsted skole, 0.A | 3 KM |
|
2199 | Asta Marie Bjerrum Jakobsen
Lillebæltsskolen
| K8-10 | Lillebæltsskolen | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Lillebæltsskolen | 3 KM |
|
2015 | Asta-Marie Uttrup Broe
Vestre skole 2.a.
| K8-10 | Vestre skole 2.a. | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Vestre skole 2.a. | 3 KM |
|
3124 | Astrid Ladefoged
Båring Skole
| K0-7 | Båring Skole | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Båring Skole | 3 KM |
|
2085 | August Pontoppidan | M8-10 | | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
3135 | August Strunge
High speed
| M0-7 | High speed | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
High speed | 3 KM |
|
2028 | Ayla Elise Ancher
Fredericia Triathlon Team
| K8-10 | Fredericia Triathlon Team | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Fredericia Triathlon Team | 3 KM |
|
2027 | Ayo Kjærsgaard Nielsen
Båring skole 4. A
| K8-10 | Båring skole 4. A | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Båring skole 4. A | 3 KM |
|
3035 | Bastian Sønnichsen
Lillebæltskolen 3.A
| M0-7 | Lillebæltskolen 3.A | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Lillebæltskolen 3.A | 3 KM |
|
3030 | Benedicte Sachmann | K0-7 | | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
3154 | Bertil Findahl | M0-7 | | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
2087 | Bertram Bojsen
Vestre Skole 2A, Middelfart
| M8-10 | Vestre Skole 2A, Middelfart | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Vestre Skole 2A, Middelfart | 3 KM |
|
2088 | Bertram Dezember
4D Ullerupbæk skole afd skjoldborgvej
| M8-10 | 4D Ullerupbæk skole afd skjoldb. | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
4D Ullerupbæk skole afd skjoldb. | 3 KM |
|
3109 | Bertram Prahl Østergaard | M0-7 | | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
2039 | Camilla Buhl | K8-10 | | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
3161 | Camilla Nolling Ravn | K0-7 | | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
3007 | Camilla Ovesen
Sydjysk Regnskansservice
| K0-7 | Sydjysk Regnskansservice | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Sydjysk Regnskansservice | 3 KM |
|
1143 | Caroline Pedersen | K11-14 | | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
1014 | Caroline Sommer | K11-14 | | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
3009 | Caroline Trolle Pedersen
Deloitte
| K0-7 | Deloitte | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Deloitte | 3 KM |
|
1054 | Casper Bach
Middelfart kommune, Lillebæltskolen, 9. A
| M11-14 | Middelfart kommune, Lillebæltsk. | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Middelfart kommune, Lillebæltsk. | 3 KM |
|
1052 | Casper Kuus Rasmussen
5.B Strib Skole
| M11-14 | 5.B Strib Skole | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
5.B Strib Skole | 3 KM |
|
1121 | Casper Nissen
Julemærkehjemmet Fjordmark
| M11-14 | Julemærkehjemmet Fjordmark | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Julemærkehjemmet Fjordmark | 3 KM |
|
2178 | Casper Nolling Ravn | M8-10 | | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
2024 | Catharina Slotsager | K8-10 | | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
1026 | Cathrine Hartvigsen
Nørre Aaby Realskole - 6.nord
| K11-14 | Nørre Aaby Realskole - 6.nord | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Nørre Aaby Realskole - 6.nord | 3 KM |
|
2177 | Caya Christensen
4. ab Bøgeskov skole
| K8-10 | 4. ab Bøgeskov skole | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
4. ab Bøgeskov skole | 3 KM |
|
1102 | Cecilie Daugaard-Hansen
Lyshøj Nord
| K11-14 | Lyshøj Nord | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Lyshøj Nord | 3 KM |
|
3014 | Cecilie Nordtorp | K0-7 | | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
3024 | Chili Lindberg Fjellerad | K0-7 | | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
3067 | Christian Andersen
Esbjerg AM
| M0-7 | Esbjerg AM | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Esbjerg AM | 3 KM |
|
1076 | Christian Fruekilde
Lillebæltskolen, 7A
| M11-14 | Lillebæltskolen, 7A | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Lillebæltskolen, 7A | 3 KM |
|
2061 | Christian Ovesen
Sydjysk Regnskansservice
| M8-10 | Sydjysk Regnskansservice | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Sydjysk Regnskansservice | 3 KM |
|
1079 | Christine Helverskov Andersen | K11-14 | | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
2139 | Christoffer G Havndrup
6.A Lillebæltskolen
| M8-10 | 6.A Lillebæltskolen | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
6.A Lillebæltskolen | 3 KM |
|
1053 | Christoffer Jensen | M11-14 | | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
1097 | Christoffer Marius Kærgaard | M11-14 | | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 KM |
|
2163 | Clara Amalie Lindskrog Smith
Vestre skole
| K8-10 | Vestre skole | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Vestre skole | 3 KM |
|
3112 | Clara Nissen Boldt
Lillebæltskolen
| K0-7 | Lillebæltskolen | DEN | 3 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Lillebæltskolen | 3 KM |
|