Plac. | Startnr. | Bruttotid | Nettotid | Deltager | Kategori | Klub/Firma/Sponsor | Land | Tempo |
451 | 2094 | 23:09 | 22:57 | Magnus Guldbrandt Vang
4.b hyllehøjskolen
| M8-10 | 4.b hyllehøjskolen | DEN | 7:43 min/km |
|
Klub/Firma/Sponsor |
4.b hyllehøjskolen |
|
452 | 3177 | 23:09 | 22:46 | Oliver Berg | M0-7 | | DEN | 7:43 min/km |
|
|
453 | 2205 | 23:10 | 23:04 | Mathias Hansen | M8-10 | | DEN | 7:43 min/km |
|
|
454 | 3069 | 23:13 | 22:42 | Jonathan G Havndrup
0.A Lillebæltskolen
| M0-7 | 0.A Lillebæltskolen | DEN | 7:44 min/km |
|
Klub/Firma/Sponsor |
0.A Lillebæltskolen |
|
455 | 3155 | 23:14 | 22:39 | Naia Bovbjerg
Middelfart friskole
| K0-7 | Middelfart friskole | DEN | 7:44 min/km |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Middelfart friskole |
|
456 | 3028 | 23:29 | 22:54 | Mathilde Bovbjerg | K0-7 | | DEN | 7:49 min/km |
|
|
457 | 3117 | 23:39 | 23:25 | Louise Saabye
Smidstrup-skærup skole
| K0-7 | Smidstrup-skærup skole | DEN | 7:53 min/km |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Smidstrup-skærup skole |
|
458 | 3042 | 23:50 | 23:19 | Alexander Trolle Pedersen
Deloitte
| M0-7 | Deloitte | DEN | 7:56 min/km |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Deloitte |
|
459 | 3011 | 24:05 | 23:57 | Josefine Blom
Skovlund friskole 0 klasse
| K0-7 | Skovlund friskole 0 klasse | DEN | 8:01 min/km |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Skovlund friskole 0 klasse |
|
460 | 3138 | 24:11 | 23:45 | Kasper Johansen
0.a strib skole
| M0-7 | 0.a strib skole | DEN | 8:03 min/km |
|
Klub/Firma/Sponsor |
0.a strib skole |
|
461 | 2170 | 24:18 | 24:04 | Alexander Sørensen
3B Fjordbakkeskolen/Taulov
| M8-10 | 3B Fjordbakkeskolen/Taulov | DEN | 8:06 min/km |
|
Klub/Firma/Sponsor |
3B Fjordbakkeskolen/Taulov |
|
462 | 3054 | 24:37 | 24:09 | Lauge Kjærsgaard Nielsen
Båring børnehus
| M0-7 | Båring børnehus | DEN | 8:12 min/km |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Båring børnehus |
|
463 | 2087 | 25:03 | 24:45 | Bertram Bojsen
Vestre Skole 2A, Middelfart
| M8-10 | Vestre Skole 2A, Middelfart | DEN | 8:21 min/km |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Vestre Skole 2A, Middelfart |
|
464 | 3018 | 25:11 | 25:02 | Julie Holst Jeberg | K0-7 | | DEN | 8:23 min/km |
|
|
465 | 3175 | 25:16 | 24:50 | Louie Jelling | M0-7 | | DEN | 8:25 min/km |
|
|
466 | 3091 | 25:21 | 25:12 | Sofus Ahlers-jensen | M0-7 | | DEN | 8:27 min/km |
|
|
467 | 3148 | 25:22 | 24:58 | Karla Sønnichsen
Lillebæltskolen 0.B
| K0-7 | Lillebæltskolen 0.B | DEN | 8:27 min/km |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Lillebæltskolen 0.B |
|
468 | 3070 | 25:40 | 25:29 | William Fløe Kiel
Eventyrhuset Skovnisserne
| M0-7 | Eventyrhuset Skovnisserne | DEN | 8:33 min/km |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Eventyrhuset Skovnisserne |
|
469 | 2213 | 25:41 | 25:19 | Mathilde Hassing Nielsen | K8-10 | | DEN | 8:33 min/km |
|
|
470 | 3171 | 25:45 | 25:21 | Viktor Creutz Thomsen | M0-7 | | DEN | 8:35 min/km |
|
|
471 | 3027 | 26:00 | 25:41 | Ella Højsgaard Sørensen
Lillebælt i løb
| K0-7 | Lillebælt i løb | NOR | 8:40 min/km |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Lillebælt i løb |
|
472 | 2112 | 26:28 | 26:05 | Miamaja Ingemann Christensen | K8-10 | | DEN | 8:49 min/km |
|
|
473 | 3174 | 27:22 | 26:59 | Laurits Almlund Rose | M0-7 | | DEN | 9:07 min/km |
|
|
474 | 1034 | 28:09 | 27:50 | Maja Højsgaard Sørensen
Lillebælt i løb
| K11-14 | Lillebælt i løb | NOR | 9:23 min/km |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Lillebælt i løb |
|
475 | 2185 | 28:23 | 28:06 | Alma Rüsz Hostrup Larsen | K8-10 | | DEN | 9:27 min/km |
|
|
476 | 3149 | 28:43 | 28:10 | Matilde Slettemose Hansen | K0-7 | | DEN | 9:34 min/km |
|
|
477 | 1143 | 28:46 | 28:19 | Caroline Pedersen | K11-14 | | DEN | 9:35 min/km |
|
|
478 | 3034 | 28:47 | 28:21 | Lauge Platz Skrubbeltrang
Muldvarperne, Kastanieborgen
| M0-7 | Muldvarperne, Kastanieborgen | DEN | 9:35 min/km |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Muldvarperne, Kastanieborgen |
|
479 | 1007 | 29:01 | 28:33 | Paula Platz Skrubbeltrang
5.b, Strib Skole
| K11-14 | 5.b, Strib Skole | DEN | 9:40 min/km |
|
Klub/Firma/Sponsor |
5.b, Strib Skole |
|
480 | 3008 | 29:02 | 28:34 | Lilie Platz Skrubbeltrang
Muldvarperne, Kastanieborgen
| K0-7 | Muldvarperne, Kastanieborgen | DEN | 9:40 min/km |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Muldvarperne, Kastanieborgen |
|
481 | 3024 | 30:27 | 29:59 | Chili Lindberg Fjellerad | K0-7 | | DEN | 10:09 min/km |
|
|
482 | 1020 | 30:58 | 29:53 | Emilie Nordtorp
Ejby Skole 6a
| K11-14 | Ejby Skole 6a | DEN | 10:19 min/km |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Ejby Skole 6a |
|
- | 1031 | - | - | Julie Isabella Toft
Nørre Aaby Realskole (6. nord)
| K11-14 | Nørre Aaby Realskole (6. nord) | DEN | - min/km |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Nørre Aaby Realskole (6. nord) |
|
- | 1032 | - | - | Anna Fruekilde
Middelfart Gymnasium, 1g
| K11-14 | Middelfart Gymnasium, 1g | DEN | - min/km |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Middelfart Gymnasium, 1g |
|
- | 1055 | - | - | Martin Hylleberg Østergaard | M11-14 | | DEN | - min/km |
|
|
- | 2006 | - | - | Fanny Rønnebech
TAULOVSKOLE 3.c
| K8-10 | TAULOVSKOLE 3.c | DEN | - min/km |
|
Klub/Firma/Sponsor |
TAULOVSKOLE 3.c |
|
- | 2069 | - | - | Nikolaj Hylleberg Østergaard | M8-10 | | DEN | - min/km |
|
|
- | 3029 | - | - | Lærke Kring
Fredericia Triatlon Team
| K0-7 | Fredericia Triatlon Team | DEN | - min/km |
|
Klub/Firma/Sponsor |
Fredericia Triatlon Team |
|
- | 3077 | - | - | Nicolai Johansen | M0-7 | | DEN | - min/km |
|
|
- | 3181 | - | - | Andreas Hansen | M0-7 | | DEN | - min/km |
|
|