Position
Club/Company
Sex
Chip time
 
1
TheCrazyOne'sM
3:39:19
390
Michael SchjøttM
1:07:17
391
Nicolai SchjøttM
1:12:41
406
Daniel PetersenM
1:19:19
 
2
Team WeissbierM
3:53:41
412
Jan ScheelM
1:14:27
415
Henrik AndresenM
1:18:03
414
John HansenM
1:21:10
 
3
Nakte HAUTM
4:04:37
238
Tom OhlsM
1:17:19
236
Allan ChristiansenM
1:20:48
235
Henrik HoltM
1:26:29
 
4
MTB SønderborgM
4:07:30
264
Lars S. HansenM
1:17:49
263
Thore KaalundM
1:18:48
269
Rune BerthingM
1:30:53
 
5
Crossgym ÅrreM
4:10:43
220
Jente PiersmaM
1:20:54
218
Dennis MølholmM
1:21:31
225
Thomas BakkensenM
1:28:18
 
6
De vildeM
4:13:52
358
Johnny SkovenM
1:24:37
359
Henrik HansenM
1:24:37
355
Allan KlausenM
1:24:38
 
7
Mudkillers 2M
4:15:30
398
Christian JessenM
1:25:09
400
Ken BrinkM
1:25:10
399
Kim HjulerM
1:25:11
 
8
Mudkillers 1M
4:19:09
396
Ole Bang-HansenM
1:26:21
395
Michael StahlM
1:26:23
397
Per BrinkM
1:26:24
 
9
TempospecialisterneM
4:26:25
411
Kasper Rhinstrøm-SchmidtM
1:14:53
409
Jacob MoldtM
1:35:20
408
Mads LaasholdtM
1:36:11
 
10
Jegerup YoungstersM
4:39:51
42
Dennis PaulsenM
1:23:31
39
Steffen Falk-SimonsenM
1:34:18
40
Søren Falk-SimonsenM
1:42:01
 
11
Turbo-holdetM
4:48:12
286
Christian HamannM
1:36:03
419
Martin EgtvedM
1:36:03
417
Lars IversenM
1:36:04
 
12
De hurtige behårede hængeløgM
4:51:43
64
Ronni JørgensenM
1:34:41
67
Kristian SørensenM
1:34:42
63
Morten RiisM
1:42:20
 
13
Den sønderjyske bataljonM
4:52:29
89
Steffen MortensenM
1:37:27
86
Kim GottschalkM
1:37:28
87
Per ChristiansenM
1:37:33
 
14
N.T TømrerM
4:52:54
917
Henning ChristensenM
1:34:54
919
Kim JürgensenM
1:35:15
916
Bjarne BohlbroM
1:42:45
 
15
Den sønderjyske bataljonM
4:55:30
82
Henrik DiedrichsenM
1:37:33
88
Rune HeilesenM
1:38:26
90
Søren NissenM
1:39:30
 
16
Team Lazy LegsM
4:57:44
105
Jesper ClausenM
1:29:35
107
Tommy Stave HansenM
1:39:57
108
Torben BjørnholdtM
1:48:12
 
17
Compasslaw 1M
4:59:16
372
Søren FredslundM
1:39:44
374
Claus DamM
1:39:45
375
Ole LehtonenM
1:39:46
 
18
GKNM
4:59:35
853
Steffen JohansenM
1:22:31
855
Thomas SundahlM
1:45:39
851
Per NielsenM
1:51:24
 
19
TIF crossfit1M
5:05:33
340
Mathias MatzenM
1:34:13
338
Finn JohannsenM
1:34:59
339
Jørn ChristensenM
1:56:20
 
20
NarcosM
5:06:02
147
Peter KrabbeM
1:42:00
144
Kristoffer DalsgaardM
1:42:01
146
Michael LauridsenM
1:42:01
 
21
KarleholdetM
5:06:56
405
Jan TygsenM
1:42:18
404
Michael Jepsen-JacobsM
1:42:18
402
Peder BisgaardM
1:42:18
 
22
De tre muskeltererM
5:09:06
575
Kim Søgård FinkM
1:30:20
576
Søren JürgensenM
1:42:14
577
Anders HansenM
1:56:31
 
23
Ecco RunningM
5:13:21
520
Emil NielsenM
1:39:24
519
Claus RavnM
1:40:46
522
Michael GrambowM
1:53:09
 
24
40+M
5:14:28
113
Ole FobianM
1:44:48
110
Henning PetersenM
1:44:49
111
Michael Bothmann JensenM
1:44:50
 
25
Crossgym ÅrreM
5:15:13
221
Jesper JensenM
1:43:48
226
Thomas LykkeM
1:45:39
222
Kurt EriksenM
1:45:44
 
26
Crossgym ÅrreM
5:19:32
227
Thomas MathiasenM
1:45:55
224
Thomas AndreasenM
1:46:20
219
Jens RødgaardM
1:47:15
 
27
Agramkow 1M
5:20:18
861
Søren JuhlerM
1:35:44
858
Gunnar BerndtM
1:47:31
859
Klaus HoffM
1:57:01
 
28
De Gamle FupperM
5:20:52
432
Peter Guldbrandt HansenM
1:46:55
422
Rasmus Seneca PedersenM
1:46:57
421
Henrik Warming-HansenM
1:46:58
 
29
Drengene fra EsbjergM
5:22:49
367
Michael SchultzM
1:47:35
368
Morten EskildsenM
1:47:36
366
Michael Sandholdt Løppenthin MøllerM
1:47:38
 
30
Team JohansenM
5:24:30
590
Michael JohansenM
1:48:10
589
Henrik JohansenM
1:48:10
588
Frank JohansenM
1:48:10
 
31
CF6392M
5:24:54
205
Sebastian StaugaardM
1:35:58
204
Per Staugaard RasmussenM
1:53:55
203
Dan ColmornM
1:55:00
 
32
Dirty DogsM
5:25:27
312
Willi HilbigM
1:48:28
314
Brian AbildM
1:48:28
337
Kasper BentzenM
1:48:30
 
33
Die JägerkompanenM
5:27:33
189
Brian HansenM
1:49:09
191
Christian CarstensenM
1:49:10
190
Phillip SørensenM
1:49:14
 
34
- Æ SKRALDEMANDM
5:27:35
19
Jens HansenM
1:46:46
23
Ove HartungM
1:50:22
22
Kaj HansenM
1:50:26
 
35
Team RomM
5:29:29
99
Thomas Brink ErlandsenM
1:40:39
101
Brian OvensM
1:52:19
97
Thom FriisM
1:56:29
 
36
klomkM
5:30:03
496
Jan ChristensenM
1:43:30
497
Peter SørensenM
1:45:18
240
Paul AlstrupM
2:01:14
 
37
RUNM
5:30:50
533
Allan NissenM
1:32:15
450
Hans Ole KaasM
1:58:00
451
Lars JauernikM
2:00:33
 
38
Rene og de andreM
5:30:56
711
Rene SeverinM
1:50:18
713
Hans VigenM
1:50:18
712
Jens SivertsenM
1:50:19
 
39
Team pilekjerM
5:33:31
261
Torben Kjær MeyhoffM
1:50:47
259
Jan AndersenM
1:50:48
260
Allan SchmidtM
1:51:56
 
40
LP WeidemannM
5:34:24
115
John KochM
1:46:07
114
Anders Koch-HørlyckM
1:47:41
116
Peter KjærgaardM
2:00:35
 
41
TEAM FANØM
5:34:26
211
Kim LorenzenM
1:27:21
209
Martin Windfelld - HansenM
1:36:20
210
Mikkel Solberg HellM
2:30:44
 
42
Meldgaard 1M
5:35:02
129
Carsten OhmannnM
1:44:15
128
Nicki MikkelsenM
1:55:23
130
Clan NielsenM
1:55:23
 
43
Ernst & Young SønderjyllandM
5:37:03
302
Jannik M HansenM
1:49:03
304
Søren N. PedersenM
1:50:45
303
Morten Møller NielsenM
1:57:15
 
44
Ernst & YoungM
5:37:52
294
Asger UnderbjergM
1:50:47
292
Anders StasiakM
1:52:51
293
Asger LundM
1:54:13
 
45
Die Grünen JungsM
5:38:08
663
Hans Jørn LorenzenM
1:52:42
661
Hans Henrik MichelsenM
1:52:42
662
Jesper Grau-Müller.M
1:52:43
 
46
Zweite MannschaftM
5:39:33
549
Kasper SørensenM
1:53:10
550
Morten MoosM
1:53:10
551
Dennis DitlefsenM
1:53:11
 
47
Drengene fra EsbjergM
5:39:59
365
Kim KristensenM
1:47:42
369
Morten InnesM
1:51:17
363
Brian JensenM
2:00:59
 
48
Team Braue 1M
5:49:20
231
Thomas Wildbork BrüningM
1:53:31
230
Martin BorchardtM
1:56:29
123
Søren LeeM
1:59:19
 
49
bredebro fitnezM
5:50:28
425
Jannik JensenM
1:52:47
423
Henning MadsenM
1:52:47
424
Jakob PedersenM
2:04:54
 
50
AK LehrergesundheitM
5:51:28
489
Kai RömpkeM
1:49:31
491
Stephan BöhmeM
1:49:32
490
Norman WedlerM
2:12:24
 
51
Æ knejter IIM
5:56:21
840
Ole NielsenM
1:27:32
838
Lars SchmidtM
1:39:56
839
Carsten TerpM
2:48:52
 
52
Gamle mænd på nye cykler 3M
5:56:52
53
Michael KastrupM
1:58:11
54
Jørn Krogh SørensenM
1:58:50
55
Stephan BoesenM
1:59:51
 
53
Rigtige mændM
5:57:16
31
Bo NielsenM
1:47:33
33
Rene MarkvartM
2:02:27
32
Troels BinderupM
2:07:15
 
54
The Full MontyM
5:57:33
819
Christian FrederiksenM
1:58:53
818
Asbjørn JakobsenM
1:58:56
820
Christian Pfeiffer JensenM
1:59:43
 
55
Ecco RunningM
5:59:45
524
Simon JuulM
1:57:10
518
Christian Hockerup LorenzenM
2:00:20
523
Niels Carsten Korsgaard JessenM
2:02:14
 
56
Compasslaw 3M
6:00:08
380
Martin BruunM
1:46:02
382
Mikkel FredslundM
2:04:46
381
Martin LarsenM
2:09:19
 
57
Compasslaw 2M
6:00:59
377
Jacob BruunM
1:47:10
378
Jakob BirkM
2:06:24
376
Benny SiersbækM
2:07:23
 
58
Aabenraa politi 2M
6:01:40
644
Jacob LeiM
1:41:38
642
Esben LorenzenM
2:10:00
645
John ChristiansenM
2:10:01
 
59
Vild i Dag, Død i MorgenM
6:02:02
616
Torben KruhlM
1:29:52
618
Morten MatthiesenM
2:00:43
619
Kim KramerM
2:31:26
 
60
Kruså Mejeri 2M
6:02:07
513
Christoffer KaspersenM
1:56:39
512
Ejvind SkødtM
1:59:24
510
Brian KaspersenM
2:06:02
 
61
GKNM
6:03:26
847
Miguel RuizM
1:51:36
845
Mads StøhsM
2:03:51
849
Niels JensenM
2:07:58
 
62
Klub FFF - Fem Flotte FyreM
6:06:23
766
Kristian "Nylle" NymarkM
1:53:23
767
Mikael "Kongen" SaksM
1:53:24
768
Mike "Mong" NymarkM
2:19:35
 
63
Team TTTM
6:08:16
830
Tommy JessenM
2:02:44
831
Torben MyrthuM
2:02:45
829
Thomas JessenM
2:02:46
 
64
Iron vikingsM
6:11:17
192
Dan JensenM
1:59:18
193
Ole DiefM
2:02:35
194
Johnny JensenM
2:09:23
 
65
DrengehørmerneM
6:14:54
461
Kristian RasmussenM
1:49:23
458
Christian JakobsenM
1:49:23
462
Sune LangeM
2:36:06
 
66
Go Go DollsM
6:15:43
506
Palle RasmussenM
2:05:09
505
Michael DiedrichsenM
2:05:13
502
Henning SørensenM
2:05:21
 
67
wonder boysM
6:16:08
168
Alvin AttermannM
1:36:46
169
Casper AttermannM
1:40:59
170
Danny Dollerup ChristensenM
2:58:22
 
68
HUIF Oldboys 2M
6:17:58
245
Hans Peter Borella ThamsM
1:37:12
246
Jes FestersenM
2:09:06
247
Jan BundgaardM
2:31:39
 
69
Team Braue 2M
6:19:01
234
Jesper TerpM
1:53:22
232
Claus AxelsenM
2:08:11
233
Mads HansenM
2:17:27
 
70
Æ AlsingeM
6:19:20
790
Allan FehrsM
2:06:25
789
Torben Hummelshøj LauridsenM
2:06:27
792
Jeppe SchäferM
2:06:28
 
71
Team PlantevængetM
6:21:50
828
Lars OtteM
2:07:15
827
Michael BuchholdtM
2:07:17
826
Lars Solberg JohnsonM
2:07:17
 
72
Gamle mænd på nye cykler 4M
6:22:43
61
Lars HamannM
1:59:55
60
Rasmus ChristensenM
2:04:49
58
Flemming MattesenM
2:17:58
 
73
Julefrokost 2M
6:22:58
282
Jan KøhlingM
2:05:08
279
Hans N HansenM
2:06:58
281
Bent PetersenM
2:10:51
 
74
The Real CulpritsM
6:23:11
907
Vanja FazlagicM
1:42:16
908
Kenni Markvart MadsenM
2:16:08
911
Michael BonefeldM
2:24:46
 
75
Xtreme Mean Machines3M
6:23:40
875
Kent HenningsenM
1:49:49
877
Claus HübschmannM
2:16:40
878
Kim PedersenM
2:17:10
 
76
De stive LægterM
6:26:22
578
Lasse Mammen JensenM
1:48:23
582
Daniel JørgensenM
1:48:28
579
Rasmus FynskM
2:49:29
 
77
TIF crossfit2M
6:26:42
345
Kim PetersenM
1:59:24
342
Jan SørensenM
2:12:18
343
Peter AndersenM
2:14:59
 
78
Crazy Bikers 2M
6:27:30
444
Brian Hansen WilladsenM
2:09:10
443
Brian ChristensenM
2:09:10
446
Thomas VestergaardM
2:09:10
 
79
De håre fra GåreM
6:28:13
77
Marius BurgdorfM
1:55:17
75
Christian P. ThomsenM
1:55:23
76
Jimmi ThuesenM
2:37:32
 
80
Bowlers and flowsersM
6:29:29
814
Jonathan ØrnstrupM
2:06:44
813
Aron AndresenM
2:11:22
815
Thomas IversenM
2:11:22
 
81
SkaksM
6:29:30
718
Lars SkakM
2:09:49
717
Thomas RosenstandM
2:09:49
716
Lars HeiselbergM
2:09:50
 
82
Granit Parts 1M
6:29:31
886
Ken HeinsenM
1:44:16
888
Peter RødsgaardM
2:20:20
887
Tage FrederiksenM
2:24:54
 
83
Far & søn (x2)M
6:29:35
629
Steffen ThomsenM
2:09:03
630
Jacob JensenM
2:10:05
628
Frede JensenM
2:10:26
 
84
Julefrokost 1M
6:31:08
278
Jens Peter FiskerM
2:10:22
277
John JensenM
2:10:22
275
Arne BuczekM
2:10:23
 
85
Compasslaw 4M
6:34:30
386
Kim MyrthuM
1:47:09
387
Lars RafnM
2:04:37
388
Michael Holst JensenM
2:42:43
 
86
Tour de TisM
6:37:54
287
Anders HolbergM
2:12:38
290
Sten Kock-HansenM
2:12:38
288
Brian FredslundM
2:12:38
 
87
Team SlowmotionM
6:38:17
763
Thomas SvenssonM
2:12:45
761
Nikolaj OlsenM
2:12:45
760
Glenn BojsenM
2:12:46
 
88
GKNM
6:39:47
850
Patrick JakobsenM
2:12:52
852
Rene KlarholzM
2:13:25
846
Mads UlsøM
2:13:29
 
89
LakexpertenM
6:40:49
563
Nicolai MadsenM
1:47:56
562
Morten PedersenM
2:21:36
560
Kim MadsenM
2:31:16
 
90
Erste MannschaftM
6:41:52
545
Christian SkøttM
1:56:02
546
Matias PetersenM
2:22:52
547
Rene SchrøderM
2:22:56
 
91
Team EschelsenM
6:44:02
584
Lasse EschelsenM
1:55:08
585
Mads EschelsenM
2:24:27
587
Rasmus EschelsenM
2:24:27
 
92
Team kkndM
6:44:11
431
Dan B KnudsenM
2:14:43
429
Kurt SteenholdtM
2:14:43
428
Kim MøllerM
2:14:44
 
93
Team KrusåM
6:45:30
307
Jan PerlewitzM
2:15:09
310
Roland JessenM
2:15:09
308
Karsten HansenM
2:15:10
 
94
Kruså Mejeri 3M
6:46:27
514
Kenneth HadbergM
2:05:25
515
Christian LorenzenM
2:18:33
516
Dennis JensenM
2:22:28
 
95
The ShotsM
6:47:02
824
Jørgen RommeM
2:15:35
825
Lars Sass HvassM
2:15:43
823
Thomas TygesenM
2:15:44
 
96
Halfdan Øl og LøbM
6:47:49
613
Steffen FentzM
2:15:55
612
Hans Michael HansenM
2:15:56
614
Dannie VestergaardM
2:15:57
 
97
Meldgaard 2M
6:48:28
134
Henrik JensenM
2:16:08
135
Peter Stærk HerningM
2:16:08
137
Lars JespersenM
2:16:11
 
98
Xtreme Mean MachinesM
6:49:49
867
Lars HübschmannM
2:16:03
869
Christen LautrupM
2:16:40
868
Allan Hegelund FrostM
2:17:05
 
99
Turtle RangersM
6:50:27
257
Steen Kaadeklidelund JørgensenM
1:52:18
255
Finn Nedergaard NissenM
2:27:41
256
Gorm Harald FilskovM
2:30:27
 
100
Xtreme Mean Machines2M
6:51:02
874
Razvan Jacob Boysen MiclausM
1:58:01
871
Henrik HübschmannM
2:23:32
873
Kristian BranderupM
2:29:27
 
101
Gamle mænd på nye cykler 2M
6:54:24
48
Niels PallesenM
2:17:57
49
Per DeslerM
2:17:57
50
Tommy TrabergM
2:18:28
 
102
Grå guld med førehundM
6:55:01
795
Henrik FrederiksenM
2:18:19
794
Mads B KristiansenM
2:18:20
793
Allan Sejrup KristiansenM
2:18:21
 
103
Grå guld med ung førehund 2M
6:55:02
798
Kasper FrederiksenM
2:18:20
796
Hans-Peder LauridsenM
2:18:20
797
Per LauridsenM
2:18:21
 
104
Team BjerndrupM
6:55:03
774
Niller DillerM
2:00:22
773
Tobias HansenM
2:10:59
778
Simon GayM
2:43:41
 
105
Os med dolkM
6:55:45
659
Søren JensenM
2:18:26
655
Torben GreenM
2:18:28
656
Flemming JohannesenM
2:18:50
 
106
H. P. TherkelsenM
6:56:56
469
Hans Christian JespersenM
2:18:35
475
Karsten Riis SchmidtM
2:18:37
474
Daniel AndersenM
2:19:42
 
107
Team HSGS1M
6:57:06
683
Dennis MondrupM
2:18:38
686
Finn ChristensenM
2:18:39
684
Glen PoulsenM
2:19:47
 
108
Team HSGS2M
6:58:12
691
Kim DierichsenM
2:18:38
692
Asger Brøndum JørgensenM
2:19:46
688
Anonym DeltagerM
2:19:47
 
109
Halfdan BasserneM
6:58:29
607
Mads LudvigsenM
2:17:57
608
Carsten AagaardM
2:17:58
606
Kenneth Bjerg MadsenM
2:22:32
 
110
KLOMKM
7:01:01
149
Mogens LausenM
2:20:19
148
Flemming JohannsenM
2:20:20
150
Søren IversenM
2:20:21
 
111
Halfdan Jäger BombsM
7:01:46
632
Ulrik ThomsenM
2:20:35
634
Brian KristensenM
2:20:35
635
Jannick RasmussenM
2:20:36
 
112
top 5M
7:02:12
811
Jacob HasbergM
2:20:42
810
Kim BrinkM
2:20:43
809
Allan GassnerM
2:20:46
 
113
TøsedrengeneM
7:02:53
440
Bjarne Skov AndersenM
2:11:53
438
Carsten VestergaardM
2:11:55
441
Patrick Skov AndersenM
2:39:04
 
114
A78 ArkitekterM
7:03:26
198
Thorkild HansenM
2:18:04
196
Morten GrejsenM
2:18:09
197
Peter LøkkegaardM
2:27:13
 
115
De Hurtige PaderM
7:05:26
881
Thomas K LökkegaardM
2:10:41
880
Thomas Risum Plath FrimerM
2:10:41
882
Jan TripM
2:44:02
 
116
Aabenraa PolitiM
7:06:46
639
Jacob MatthiesenM
2:12:47
641
Brian LundM
2:20:01
640
Casper Buhl SørensenM
2:33:57
 
117
Holger holdetM
7:12:03
693
Holger JacobsenM
2:24:00
694
Dan B. NielsenM
2:24:01
695
Morten PostM
2:24:01
 
118
Fogtmann Logistik 1M
7:12:04
534
Niels HaarM
2:23:59
536
Jesper RasmussenM
2:24:01
538
Per SørensenM
2:24:04
 
119
og de andreM
7:16:21
215
Erik JacobsenM
1:55:24
217
Carsten PaulsenM
2:40:10
216
Palle SkovM
2:40:47
 
120
Los Boludos 3M
7:17:38
552
Henrik W. MortensenM
2:25:52
554
Marc AndresenM
2:25:53
553
Åge KolsbjergM
2:25:53
 
121
Færgen BittenM
7:24:03
347
Søren Rene NielsenM
2:06:36
348
Thomas HansenM
2:28:25
346
Lars KarlsenM
2:49:00
 
122
Jeppes drengeM
7:25:48
681
Christoffer BrobergM
2:28:35
751
Jeppe FrostM
2:28:36
682
Alex Nguyen HaugaardM
2:28:36
 
123
Easy OnM
7:26:48
454
Klaus HansenM
2:27:12
457
Niels-Peter SchmidtM
2:27:12
455
Kim NielsenM
2:32:23
 
124
Team Ars DjakM
7:31:26
749
Nicolaj WilhelmsenM
2:30:28
747
Jan WilhelmsenM
2:30:28
750
Christian BachM
2:30:29
 
125
GKNM
7:33:33
844
Claus SyberkrybM
2:13:56
857
Villy JørgensenM
2:20:37
843
Christian PedersenM
2:58:59
 
126
Fuld Speed ToyotaM
7:34:14
709
Mogens Søndergaard NielsenM
2:17:23
707
Henrik LundM
2:38:24
708
Flemming SøeM
2:38:26
 
127
Varnæs Bovrup frivillig brandværnM
7:37:01
737
Mike Hansen OttenM
2:32:20
738
Bjarke Kaab ChristiansenM
2:32:20
734
Michael Egeberg JensenM
2:32:20
 
128
Mobbedrengene XLM
7:42:35
317
Rasmus Lyngbak BøgenM
2:34:10
320
Philip TietjeM
2:34:12
318
Lars KristensenM
2:34:12
 
129
Mobbedrengene MM
7:42:43
322
Franz JægerM
2:34:13
323
Nikolai KristensenM
2:34:14
324
Peter SørensenM
2:34:15
 
130
DrengehørmerneM
7:48:25
559
Ulrik AndersenM
2:36:07
565
Anders LangeM
2:36:07
460
Jonas LangeM
2:36:10
 
131
Fc TåhylerM
7:51:58
722
Allan IversenM
2:37:18
724
Jesper Velling PetersenM
2:37:19
725
Torben HasselmannM
2:37:19
 
132
Med Far og SvigerfarM
7:53:13
706
Thobias RhunkeM
2:36:49
704
Stefan Hoffmann AsmussenM
2:38:11
703
Mogens SøndergaardM
2:38:12
 
133
TEAM REKLAMEHUSETM
7:53:47
271
Lasse SangildM
2:37:55
274
Renee HomannM
2:37:55
291
Jørgen BergeM
2:37:55
 
134
GKM`s JernmændM
7:56:58
746
Mike JessenM
2:38:59
745
Esben HokkerupM
2:38:59
743
Poul-Erik MichelsenM
2:38:59
 
135
Spiller 2016M
8:00:16
699
Finn Schmidt JensenM
2:40:04
700
Tom JessenM
2:40:04
698
Amdi ChristensenM
2:40:06
 
136
OSM
8:00:31
212
Martin SteinbeckM
2:40:07
214
Dennis LundM
2:40:10
213
Morten Lyder NielsenM
2:40:13
 
137
Team MIDTGAARDM
8:13:07
669
Poul Henning MidtgaardM
2:44:15
672
Kim BoytangM
2:44:19
670
Per MoesgaardM
2:44:31
 
138
Gamle mænd på nye cyklerM
8:38:33
45
Kristoffer Riemann HansenM
2:52:50
46
Morten Gefke HansenM
2:52:50
47
Claus JørgensenM
2:52:52
 
139
Team BjerndrupM
8:39:23
771
Claus CallesenM
2:43:42
772
Ian HollenderM
2:57:50
769
Pumba GylleM
2:57:51
 
140
Halfdan Knoll & TotM
8:40:45
599
Kristian BennikeM
2:21:39
600
Henrik NemborgM
2:54:12
598
René SøderbergM
3:24:53
 
141
Halfdan GarfieldM
8:42:11
605
Klaus ArenshøjM
2:53:57
602
Claus PohlM
2:54:01
603
Nikolaj EgM
2:54:12
 
142
Klanen KjærulfM
8:57:53
267
Michael KjærulfM
2:59:16
265
Morten KjærulfM
2:59:18
266
Thomas KjærulfM
2:59:19
 
143
Morten har fødselsdagM
9:07:17
94
Morten BuchardM
3:02:25
93
Daniel LarsenM
3:02:25
95
Sebastian ViereckM
3:02:25
 
144
Team KassøM
9:21:09
164
Ulrik RohdenM
3:07:02
166
Brian RohdenM
3:07:03
163
Ken PetersenM
3:07:04