Startnr. | Deltager | Hold | By | Distance |
138-3 | Frank V. Jensen
BMI Motion 1
| BMI Motion 1 | Beder | 3 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
BMI Motion 1 | 3 x 10 km Åben klasse |
|
127-2 | Frederik Böcher
MO's Older Friends
| MO's Older Friends | | 3 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
MO's Older Friends | 3 x 10 km Åben klasse |
|
108-1 | Gert Bo Jacobsen
Team Knock-out
| Team Knock-out | | 3 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Team Knock-out | 3 x 10 km Åben klasse |
|
140-2 | Gitte Sørensen
Team Puls 1
| Team Puls 1 | | 3 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Team Puls 1 | 3 x 10 km Åben klasse |
|
134-1 | Grete Bergland
Et tilløbsstykke
| Et tilløbsstykke | | 3 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Et tilløbsstykke | 3 x 10 km Åben klasse |
|
5 | Grethe Thaysen
Aarhus 1900 A/M
| Aarhus 1900 A/M | Viby J | 10 km Kvinder |
|
Hold | Distance |
Aarhus 1900 A/M | 10 km Kvinder |
|
105-1 | Grethe Thaysen
ERIKS HOLD-GULT HOLD1
| ERIKS HOLD-GULT HOLD1 | Beder | 3 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
ERIKS HOLD-GULT HOLD1 | 3 x 10 km Åben klasse |
|
7 | Gurli Wendt
Aarhus 1900
| Aarhus 1900 | | 10 km Kvinder |
|
Hold | Distance |
Aarhus 1900 | 10 km Kvinder |
|
14 | Hanne Østergaard | | Højbjerg | 10 km Kvinder |
|
Hold | Distance |
- | 10 km Kvinder |
|
127-3 | Hans Christian Knudsen
MO's Older Friends
| MO's Older Friends | | 3 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
MO's Older Friends | 3 x 10 km Åben klasse |
|
131-2 | Henrik Hinge
Team LØBEREN hold 2
| Team LØBEREN hold 2 | | 3 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Team LØBEREN hold 2 | 3 x 10 km Åben klasse |
|
136-3 | Henrik Kjærgaard-Phillipsen
Jacob Riis
| Jacob Riis | | 3 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Jacob Riis | 3 x 10 km Åben klasse |
|
104-3 | Henrik Kruse
HHHH4
| HHHH4 | | 3 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
HHHH4 | 3 x 10 km Åben klasse |
|
22 | Inge Bossen | | | 10 km Kvinder |
|
Hold | Distance |
- | 10 km Kvinder |
|
128-3 | Inger Bodorf
Creme-Fraiche M80. Hold 1.
| Creme-Fraiche M80. Hold 1. | Århus N | 3 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Creme-Fraiche M80. Hold 1. | 3 x 10 km Åben klasse |
|
101-3 | Ivan Ingemann
1900 All Star I
| 1900 All Star I | | 3 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
1900 All Star I | 3 x 10 km Åben klasse |
|
136-1 | Jacob Riis
Jacob Riis
| Jacob Riis | | 3 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Jacob Riis | 3 x 10 km Åben klasse |
|
120-2 | Jacob van den Pol
Busselskabet 2
| Busselskabet 2 | Århus C | 3 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Busselskabet 2 | 3 x 10 km Åben klasse |
|
130-1 | Jakob Birkholm
Team LØBEREN hold 1
| Team LØBEREN hold 1 | | 3 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Team LØBEREN hold 1 | 3 x 10 km Åben klasse |
|
119-3 | Jan Ekander
Busselskabet 1
| Busselskabet 1 | | 3 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Busselskabet 1 | 3 x 10 km Åben klasse |
|
37 | Jan Kjær Sørensen
Terma A/S
| Terma A/S | | 10 km Herre |
|
Hold | Distance |
Terma A/S | 10 km Herre |
|
129-2 | Jan Valdbo Olsen
Creme-Fraiche M.80. Hold 2.
| Creme-Fraiche M.80. Hold 2. | Århus C | 3 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Creme-Fraiche M.80. Hold 2. | 3 x 10 km Åben klasse |
|
118-3 | Jan Weier
Højbjerg Løbeklub hold 2
| Højbjerg Løbeklub hold 2 | | 3 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Højbjerg Løbeklub hold 2 | 3 x 10 km Åben klasse |
|
17 | Janne Bjerre-Madsen
Aarhus 1900
| Aarhus 1900 | Højbjerg | 10 km Kvinder |
|
Hold | Distance |
Aarhus 1900 | 10 km Kvinder |
|
103-2 | Jens Hansen
HHHH3
| HHHH3 | | 3 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
HHHH3 | 3 x 10 km Åben klasse |
|
27 | Jeppe Jeppe
Q8 Fredensvang Runddel
| Q8 Fredensvang Runddel | | 10 km Herre |
|
Hold | Distance |
Q8 Fredensvang Runddel | 10 km Herre |
|
31 | Jeppe Lauridsen | | Aarhus C | 10 km Herre |
|
Hold | Distance |
- | 10 km Herre |
|
115-3 | Jesper Holm Rasmussen
DAFA 2
| DAFA 2 | | 3 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
DAFA 2 | 3 x 10 km Åben klasse |
|
39 | Jesper Hornsleth | | Højbjerg | 10 km Herre |
|
Hold | Distance |
- | 10 km Herre |
|
106-1 | Jesper Justesen
Team Kristoffer
| Team Kristoffer | Sønderborg | 3 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Team Kristoffer | 3 x 10 km Åben klasse |
|
46 | Jesper Nothlev
Aarhus 1899 A/M
| Aarhus 1899 A/M | Galten | 10 km Herre |
|
Hold | Distance |
Aarhus 1899 A/M | 10 km Herre |
|
10 | Jette Wolff | | Aarhus N | 10 km Kvinder |
|
Hold | Distance |
- | 10 km Kvinder |
|
38 | Jimmi Jahn Kraglund
Danske Bank
| Danske Bank | Aarhus | 10 km Herre |
|
Hold | Distance |
Danske Bank | 10 km Herre |
|
45 | Johan Nørbach
NN
| NN | Aalborg | 10 km Herre |
|
Hold | Distance |
NN | 10 km Herre |
|
131-3 | John Chrøis
Team LØBEREN hold 2
| Team LØBEREN hold 2 | | 3 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Team LØBEREN hold 2 | 3 x 10 km Åben klasse |
|
107-2 | Jørgen Arentoft
HHHH5
| HHHH5 | | 3 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
HHHH5 | 3 x 10 km Åben klasse |
|
102-3 | Jørgen Christoffersen
1900 All Star II
| 1900 All Star II | | 3 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
1900 All Star II | 3 x 10 km Åben klasse |
|
40 | Jørgen Ehlig Petersen | | Viby J | 10 km Herre |
|
Hold | Distance |
- | 10 km Herre |
|
106-2 | Jørgen Olsen
Team Kristoffer
| Team Kristoffer | | 3 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Team Kristoffer | 3 x 10 km Åben klasse |
|
121-3 | Jørgen Pedersen
Kurts kåde kaniner
| Kurts kåde kaniner | | 3 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Kurts kåde kaniner | 3 x 10 km Åben klasse |
|
59 | Jørgen Pedersen | | | 10 km Herre |
|
Hold | Distance |
- | 10 km Herre |
|
56 | Jørgen Smedemark
aarhus 1900
| aarhus 1900 | Brabrand | 10 km Herre |
|
Hold | Distance |
aarhus 1900 | 10 km Herre |
|
128-2 | Kai Axel Lorentzen
Creme-Fraiche M80. Hold 1.
| Creme-Fraiche M80. Hold 1. | Risskov | 3 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Creme-Fraiche M80. Hold 1. | 3 x 10 km Åben klasse |
|
134-2 | Karen Olsen
Et tilløbsstykke
| Et tilløbsstykke | | 3 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Et tilløbsstykke | 3 x 10 km Åben klasse |
|
53 | Kasper Dinesen | | Aarhus C | 10 km Herre |
|
Hold | Distance |
- | 10 km Herre |
|
132-1 | Katrine Hinge
Team LØBEREN hold 3
| Team LØBEREN hold 3 | | 3 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
Team LØBEREN hold 3 | 3 x 10 km Åben klasse |
|
4 | Katrine Vasegaard | | Aarhus N | 10 km Kvinder |
|
Hold | Distance |
- | 10 km Kvinder |
|
36 | Keld Vestergaard | | Viby J | 10 km Herre |
|
Hold | Distance |
- | 10 km Herre |
|
109-2 | Kenneth Madsen
HHHH6
| HHHH6 | | 3 x 10 km Åben klasse |
|
Hold | Distance |
HHHH6 | 3 x 10 km Åben klasse |
|
42 | Kenneth Osvald Laursen
Længe Leve
| Længe Leve | Risskov | 10 km Herre |
|
Hold | Distance |
Længe Leve | 10 km Herre |
|