Events
Virtuelle events
Events & tilmelding
Resultater
Træning
Træning
Hjælp & Info
Ofte stillede spørgsmål
Om Sportstiming
Kontakt
Gavekort
Handelsbetingelser
Persondata-politik
For arrangører
Log ind
Log ind
Indkøbskurv
Sprog
Dansk
Norsk
Svenska
English
Deutsch
Français
Italiano
简体中文
Strandvejsløbet - Efterskole DM 2017
883 deltagere
Deltagere
Event
Deltagere
Resultater
Holdresultater
Leaderboard
Rute og tracking
Billeder
Event
Deltagere
Resultater
Holdresultater
Leaderboard
Leaders
Rute og tracking
Tracking
Billeder
Alle
10 KM (elev)
10 KM (lærer)
10 KM (Andet personale)
10 KM (Forstander)
Alle køn
Mænd
Kvinder
Søg
Alle lande
Danmark
Udvid søgning
Startnr.
Deltager
Skole
Land
Distance
1
Nick Neuleman
Bork Havn Efterskole
Bork Havn Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Skole
Distance
Bork Havn Efterskole
10 KM (elev)
2
Mads Daubjerg
Bork Havn Efterskole
Bork Havn Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Skole
Distance
Bork Havn Efterskole
10 KM (elev)
3
Nikolaj Jamil Anton
Bork Havn Efterskole
Bork Havn Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Skole
Distance
Bork Havn Efterskole
10 KM (elev)
4
Nis Birk Christensen
Bork Havn Efterskole
Bork Havn Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Skole
Distance
Bork Havn Efterskole
10 KM (elev)
5
Sidse Juhl Schmidt
Nørre Åby Efterskole
Nørre Åby Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Skole
Distance
Nørre Åby Efterskole
10 KM (elev)
6
Katrine Lund
Nørre Åby Efterskole
Nørre Åby Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Skole
Distance
Nørre Åby Efterskole
10 KM (elev)
7
Emilie Høg Sørensen
Nørre Åby Efterskole
Nørre Åby Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Skole
Distance
Nørre Åby Efterskole
10 KM (elev)
8
Rie Kærgaard
Nørre Åby Efterskole
Nørre Åby Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Skole
Distance
Nørre Åby Efterskole
10 KM (elev)
9
Rie Wittenberg
Nørre Åby Efterskole
Nørre Åby Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Skole
Distance
Nørre Åby Efterskole
10 KM (elev)
10
Caroline Vedding Lysemose
Nørre Åby Efterskole
Nørre Åby Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Skole
Distance
Nørre Åby Efterskole
10 KM (elev)
11
Katrine Østergaard Kristensen
Nørre Åby Efterskole
Nørre Åby Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Skole
Distance
Nørre Åby Efterskole
10 KM (elev)
12
Sara Juul Jørgensen
Nørre Åby Efterskole
Nørre Åby Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Skole
Distance
Nørre Åby Efterskole
10 KM (elev)
13
Marie Rosenkjær Andersen
Nørre Åby Efterskole
Nørre Åby Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Skole
Distance
Nørre Åby Efterskole
10 KM (elev)
14
Juliane Frederikke Olesen
Nørre Åby Efterskole
Nørre Åby Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Skole
Distance
Nørre Åby Efterskole
10 KM (elev)
15
Lise Irene Jørgensen
Nørre Åby Efterskole
Nørre Åby Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Skole
Distance
Nørre Åby Efterskole
10 KM (elev)
16
Elise Brunberg Lauritsen
Nørre Åby Efterskole
Nørre Åby Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Skole
Distance
Nørre Åby Efterskole
10 KM (elev)
17
Marie Dall Ellegaard
Nørre Åby Efterskole
Nørre Åby Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Skole
Distance
Nørre Åby Efterskole
10 KM (elev)
18
Tulle Kristine Lund Ernst
Nørre Åby Efterskole
Nørre Åby Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Skole
Distance
Nørre Åby Efterskole
10 KM (elev)
19
Emma Mørkenborg Rasmussen
Nørre Åby Efterskole
Nørre Åby Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Skole
Distance
Nørre Åby Efterskole
10 KM (elev)
20
Ivalu Bavnbek Enevoldsen
Nørre Åby Efterskole
Nørre Åby Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Skole
Distance
Nørre Åby Efterskole
10 KM (elev)
21
Mathilde Olsen
Nørre Åby Efterskole
Nørre Åby Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Skole
Distance
Nørre Åby Efterskole
10 KM (elev)
22
Freja Gjerke Worsøe
Nørre Åby Efterskole
Nørre Åby Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Skole
Distance
Nørre Åby Efterskole
10 KM (elev)
23
Anna Konradsen
Nørre Åby Efterskole
Nørre Åby Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Skole
Distance
Nørre Åby Efterskole
10 KM (elev)
24
Naja Madsen
Nørre Åby Efterskole
Nørre Åby Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Skole
Distance
Nørre Åby Efterskole
10 KM (elev)
25
Sara Christiane Klithammer
Nørre Åby Efterskole
Nørre Åby Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Skole
Distance
Nørre Åby Efterskole
10 KM (elev)
26
Kirstine Kielsgaard
Nørre Åby Efterskole
Nørre Åby Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Skole
Distance
Nørre Åby Efterskole
10 KM (elev)
27
Laura Mulberg Rasmussen
Nørre Åby Efterskole
Nørre Åby Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Skole
Distance
Nørre Åby Efterskole
10 KM (elev)
28
Maja Nørgaard Linderoth
Nørre Åby Efterskole
Nørre Åby Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Skole
Distance
Nørre Åby Efterskole
10 KM (elev)
29
Josefine Wilkens Christensen
Nørre Åby Efterskole
Nørre Åby Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Skole
Distance
Nørre Åby Efterskole
10 KM (elev)
30
Rikke Gudmann Bonde
Nørre Åby Efterskole
Nørre Åby Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Skole
Distance
Nørre Åby Efterskole
10 KM (elev)
31
Theis Vinther
Nørre Åby Efterskole
Nørre Åby Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Skole
Distance
Nørre Åby Efterskole
10 KM (elev)
32
Emil Haarbo Jørgensen
Nørre Åby Efterskole
Nørre Åby Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Skole
Distance
Nørre Åby Efterskole
10 KM (elev)
33
Aske Høi Krogh
Nørre Åby Efterskole
Nørre Åby Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Skole
Distance
Nørre Åby Efterskole
10 KM (elev)
34
Jonas Steimle
Nørre Åby Efterskole
Nørre Åby Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Skole
Distance
Nørre Åby Efterskole
10 KM (elev)
35
Christoffer Madsen
Nørre Åby Efterskole
Nørre Åby Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Skole
Distance
Nørre Åby Efterskole
10 KM (elev)
36
Jan Brunebjerg
Nørre Åby Efterskole
Nørre Åby Efterskole
DEN
10 KM (Andet personale)
Skole
Distance
Nørre Åby Efterskole
10 KM (Andet personale)
37
Rasmus Storm-olsen
Nørre Åby Efterskole
Nørre Åby Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Skole
Distance
Nørre Åby Efterskole
10 KM (elev)
38
Simon Obbekær
Nørre Åby Efterskole
Nørre Åby Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Skole
Distance
Nørre Åby Efterskole
10 KM (elev)
39
Rasmus Bach
Nørre Åby Efterskole
Nørre Åby Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Skole
Distance
Nørre Åby Efterskole
10 KM (elev)
40
Rasmus Nielsen
Nørre Åby Efterskole
Nørre Åby Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Skole
Distance
Nørre Åby Efterskole
10 KM (elev)
41
Kasper Radza Sørensen
Nørre Åby Efterskole
Nørre Åby Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Skole
Distance
Nørre Åby Efterskole
10 KM (elev)
42
Villads Nørgaard Scherff
Nørre Åby Efterskole
Nørre Åby Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Skole
Distance
Nørre Åby Efterskole
10 KM (elev)
43
Martin Nørmark Hansen
Nørre Åby Efterskole
Nørre Åby Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Skole
Distance
Nørre Åby Efterskole
10 KM (elev)
44
Jesper Simonsen
Nørre Åby Efterskole
Nørre Åby Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Skole
Distance
Nørre Åby Efterskole
10 KM (elev)
45
Elias Kragh
Nørre Åby Efterskole
Nørre Åby Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Skole
Distance
Nørre Åby Efterskole
10 KM (elev)
46
Marcus Helbo
Nørre Åby Efterskole
Nørre Åby Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Skole
Distance
Nørre Åby Efterskole
10 KM (elev)
47
Martin Langebjerg Madsen
Nørre Åby Efterskole
Nørre Åby Efterskole
DEN
10 KM (lærer)
Skole
Distance
Nørre Åby Efterskole
10 KM (lærer)
48
Emma Mary Jeppesen
Nørre Åby Efterskole
Nørre Åby Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Skole
Distance
Nørre Åby Efterskole
10 KM (elev)
49
Clara Maria Thulin
Nørre Åby Efterskole
Nørre Åby Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Skole
Distance
Nørre Åby Efterskole
10 KM (elev)
50
Lea Joy Selby
Nørre Åby Efterskole
Nørre Åby Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Skole
Distance
Nørre Åby Efterskole
10 KM (elev)
Antal: 883
1
2
3
...
18
»