Startnr. | Deltager | Klub | Land | Distance |
1 | Thomas Axelsen
GCC
| GCCGCC | DEN | 30 min |
|
|
2 | Steffen Vester
HCT
| HCTHCT | DEN | 30 min |
|
|
3 | Janus Lautrup
Frederikshøj / WindowMaster 2
| Frederikshøj / WindowMaster 2Frederikshøj / Windo. | DEN | 30 min |
|
Klub | Distance |
Frederikshøj / WindowMaster 2 | 30 min |
|
4 | Michael Loco Larsen
TEAM Frederikshøj
| TEAM FrederikshøjTEAM Frederikshøj | DEN | 30 min |
|
Klub | Distance |
TEAM Frederikshøj | 30 min |
|
5 | Jonas Perto
Team Mascot Workwear
| Team Mascot WorkwearTeam Mascot Workwear | DEN | 30 min |
|
Klub | Distance |
Team Mascot Workwear | 30 min |
|
6 | Finn Kristensen
Hadsten Trim
| Hadsten TrimHadsten Trim | DEN | 30 min |
|
Klub | Distance |
Hadsten Trim | 30 min |
|
7 | Anders Foldager
Team Mascot Workwear
| Team Mascot WorkwearTeam Mascot Workwear | DEN | 30 min |
|
Klub | Distance |
Team Mascot Workwear | 30 min |
|
8 | Mick Møller
Aarhus MTB
| Aarhus MTBAarhus MTB | DEN | 30 min |
|
Klub | Distance |
Aarhus MTB | 30 min |
|
9 | Peter Snabe | | DEN | 30 min |
|
|
10 | Magnus Nielsen
Silkeborg if
| Silkeborg ifSilkeborg if | DEN | 30 min |
|
Klub | Distance |
Silkeborg if | 30 min |
|
11 | Jesper Jensen
Aarhus MTB
| Aarhus MTBAarhus MTB | DEN | 30 min |
|
Klub | Distance |
Aarhus MTB | 30 min |
|
12 | Asger Givskov
Aarhus MTB
| Aarhus MTBAarhus MTB | DEN | 30 min |
|
Klub | Distance |
Aarhus MTB | 30 min |
|
13 | Toke Funderskov Wind Lübker
Hammel Cykle klub
| Hammel Cykle klubHammel Cykle klub | DEN | 30 min |
|
Klub | Distance |
Hammel Cykle klub | 30 min |
|
14 | Mads Lund
Hammel Cykle klub
| Hammel Cykle klubHammel Cykle klub | DEN | 30 min |
|
Klub | Distance |
Hammel Cykle klub | 30 min |
|
15 | Malte Aaskov Pallesen
Hammel Cykle klub
| Hammel Cykle klubHammel Cykle klub | DEN | 30 min |
|
Klub | Distance |
Hammel Cykle klub | 30 min |
|
16 | Lars Søndergaard Jensen
Hammel Cykle klub
| Hammel Cykle klubHammel Cykle klub | DEN | 30 min |
|
Klub | Distance |
Hammel Cykle klub | 30 min |
|
17 | Lasse Axelsen
Team Abildgaard
| Team AbildgaardTeam Abildgaard | DEN | 30 min |
|
Klub | Distance |
Team Abildgaard | 30 min |
|
18 | Rasmus Valsgaard Lassen | | DEN | 30 min |
|
|
19 | Michael Gamborg
Hammel Cykle klub
| Hammel Cykle klubHammel Cykle klub | DEN | 30 min |
|
Klub | Distance |
Hammel Cykle klub | 30 min |
|
20 | Nicklas Sauer
Hammel Cykle klub
| Hammel Cykle klubHammel Cykle klub | DEN | 30 min |
|
Klub | Distance |
Hammel Cykle klub | 30 min |
|
21 | Stig Nylandsted Larsen
SCR-M
| SCR-MSCR-M | DEN | 30 min |
|
|
22 | Torben Johansen
Hammel Cykle klub
| Hammel Cykle klubHammel Cykle klub | DEN | 30 min |
|
Klub | Distance |
Hammel Cykle klub | 30 min |
|
23 | Jonas Kristensen
Hammel cykel klub
| Hammel cykel klubHammel cykel klub | DEN | 30 min |
|
Klub | Distance |
Hammel cykel klub | 30 min |
|
24 | Anders Sørensen
Hammel Cykle klub
| Hammel Cykle klubHammel Cykle klub | DEN | 30 min |
|
Klub | Distance |
Hammel Cykle klub | 30 min |
|
25 | Morten Lund Jensen
Anders Pedersen biler
| Anders Pedersen bilerAnders Pedersen bile. | DEN | 30 min |
|
Klub | Distance |
Anders Pedersen biler | 30 min |
|
26 | Allan Fredskilde
Anders Pedersen biler
| Anders Pedersen bilerAnders Pedersen bile. | DEN | 30 min |
|
Klub | Distance |
Anders Pedersen biler | 30 min |
|
27 | Bjørn Thomsen
Anders Pedersen biler
| Anders Pedersen bilerAnders Pedersen bile. | DEN | 30 min |
|
Klub | Distance |
Anders Pedersen biler | 30 min |
|
28 | Kai Tjerrild
Anders Pedersen biler
| Anders Pedersen bilerAnders Pedersen bile. | DEN | 30 min |
|
Klub | Distance |
Anders Pedersen biler | 30 min |
|
29 | Mikael Westergaard
Anders Pedersen biler
| Anders Pedersen bilerAnders Pedersen bile. | DEN | 30 min |
|
Klub | Distance |
Anders Pedersen biler | 30 min |
|
30 | René Petersen
Anders Pedersen biler
| Anders Pedersen bilerAnders Pedersen bile. | DEN | 30 min |
|
Klub | Distance |
Anders Pedersen biler | 30 min |
|
31 | Henrik Brandt
Anders Pedersen biler
| Anders Pedersen bilerAnders Pedersen bile. | DEN | 30 min |
|
Klub | Distance |
Anders Pedersen biler | 30 min |
|
33 | Rasmsu Allermann Sørensen
Grenaa
| GrenaaGrenaa | DEN | 30 min |
|
Klub | Distance |
Grenaa | 30 min |
|
34 | Mads Fenneberg
Team Masacot workwear
| Team Masacot workwearTeam Masacot workwea. | DEN | 30 min |
|
Klub | Distance |
Team Masacot workwear | 30 min |
|
35 | Birk Hansen
Team Masacot workwear
| Team Masacot workwearTeam Masacot workwea. | DEN | 30 min |
|
Klub | Distance |
Team Masacot workwear | 30 min |
|
36 | Peter Vestergaard
Aarhus MTB
| Aarhus MTBAarhus MTB | DEN | 30 min |
|
Klub | Distance |
Aarhus MTB | 30 min |
|
37 | Flemming Steen
Xtreme Masters
| Xtreme MastersXtreme Masters | DEN | 30 min |
|
Klub | Distance |
Xtreme Masters | 30 min |
|
38 | Esben Theibel
Aarhus MTB
| Aarhus MTBAarhus MTB | DEN | 30 min |
|
Klub | Distance |
Aarhus MTB | 30 min |
|
39 | Frederik B. Sørensen
Det sorte værksted
| Det sorte værkstedDet sorte værksted | DEN | 30 min |
|
Klub | Distance |
Det sorte værksted | 30 min |
|
40 | Oliver B. Sørensen
Det sorte værksted
| Det sorte værkstedDet sorte værksted | DEN | 30 min |
|
Klub | Distance |
Det sorte værksted | 30 min |
|
41 | Uggi Kaldan
Alt om Cykling
| Alt om CyklingAlt om Cykling | DEN | 30 min |
|
Klub | Distance |
Alt om Cykling | 30 min |
|