Startnr. | Deltager | Klub/Firma/Sponsor | By | Distance |
1431 | | | 277 | 3 x 7km walk hold |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 x 7km walk hold |
|
1432 | | | 278 | 3 x 7km walk hold |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 x 7km walk hold |
|
1433 | | | 279 | 3 x 7km walk hold |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 x 7km walk hold |
|
143-1 |
Walk Eftertilmeldt1
| Walk Eftertilmeldt1 | | 3 x 7km walk hold |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Walk Eftertilmeldt1 | 3 x 7km walk hold |
|
143-2 |
Walk Eftertilmeldt1
| Walk Eftertilmeldt1 | | 3 x 7km walk hold |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Walk Eftertilmeldt1 | 3 x 7km walk hold |
|
143-3 |
Walk Eftertilmeldt1
| Walk Eftertilmeldt1 | | 3 x 7km walk hold |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Walk Eftertilmeldt1 | 3 x 7km walk hold |
|
87-3 | - -
Skanderborghus
| Skanderborghus | Skanderborg | 3 x 5km stafet hold |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Skanderborghus | 3 x 5km stafet hold |
|
87-1 | - -
Skanderborghus
| Skanderborghus | Skanderborg | 3 x 5km stafet hold |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Skanderborghus | 3 x 5km stafet hold |
|
87-2 | - -
Skanderborghus
| Skanderborghus | Skanderborg | 3 x 5km stafet hold |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Skanderborghus | 3 x 5km stafet hold |
|
140-2 | Aase Weibel
skovsneglene
| skovsneglene | Skanderborg | 3 x 7km walk hold |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
skovsneglene | 3 x 7km walk hold |
|
8-2 | Åge Krøjmand
Netto perforering 3
| Netto perforering 3 | Skanderborg | 3 x 5km stafet hold |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Netto perforering 3 | 3 x 5km stafet hold |
|
156 | Alf Klærke
HI Motion Skanderborg
| HI Motion Skanderborg | 8660 | Soloklasse (3x5km) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
HI Motion Skanderborg | Soloklasse (3x5km) |
|
51-1 | Allan Bryld
Ry Løberne 2
| Ry Løberne 2 | Ry | 3 x 5km stafet hold |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Ry Løberne 2 | 3 x 5km stafet hold |
|
25-3 | Allan Clausen
Bilwinco 4
| Bilwinco 4 | | 3 x 5km stafet hold |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Bilwinco 4 | 3 x 5km stafet hold |
|
18-3 | Allan Kristensen
ETK Run 3
| ETK Run 3 | Skanderborg | 3 x 5km stafet hold |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
ETK Run 3 | 3 x 5km stafet hold |
|
72-1 | Allan Ottesen
Team Ottesen
| Team Ottesen | | 3 x 5km stafet hold |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Ottesen | 3 x 5km stafet hold |
|
9-3 | Allan Vinjegaard
Team Turtle
| Team Turtle | Skanderborg | 3 x 5km stafet hold |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Turtle | 3 x 5km stafet hold |
|
10-3 | Anders Bottke
Bottke Børnene
| Bottke Børnene | Skanderborg | 3 x 5km stafet hold |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Bottke Børnene | 3 x 5km stafet hold |
|
23-2 | Anders Jespersen
Bilwinco 2
| Bilwinco 2 | | 3 x 5km stafet hold |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Bilwinco 2 | 3 x 5km stafet hold |
|
41-2 | Anders Mønsted
Hi Motion 1
| Hi Motion 1 | 8660 | 3 x 5km stafet hold |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Hi Motion 1 | 3 x 5km stafet hold |
|
115-3 | Andersine And
ETK Walk 5
| ETK Walk 5 | Skanderborg | 3 x 7km walk hold |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
ETK Walk 5 | 3 x 7km walk hold |
|
5-3 | Anette Boldsen
Sydbank
| Sydbank | Skanderborg | 3 x 5km stafet hold |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Sydbank | 3 x 5km stafet hold |
|
16-1 | Anette Hedegaard
ETK Run 1
| ETK Run 1 | Skanderborg | 3 x 5km stafet hold |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
ETK Run 1 | 3 x 5km stafet hold |
|
136-1 | Anette Knudsen
sprogcenter midt2
| sprogcenter midt2 | skanderborg | 3 x 7km walk hold |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
sprogcenter midt2 | 3 x 7km walk hold |
|
75-3 | Anette Langberg Rasmussen
Kvi FOOD
| Kvi FOOD | Skanderborg | 3 x 5km stafet hold |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Kvi FOOD | 3 x 5km stafet hold |
|
9-1 | Anita Høllund
Team Turtle
| Team Turtle | skanderborg | 3 x 5km stafet hold |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Turtle | 3 x 5km stafet hold |
|
45-1 | Anita Lehmann
Hi Motion 5
| Hi Motion 5 | | 3 x 5km stafet hold |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Hi Motion 5 | 3 x 5km stafet hold |
|
11-1 | Anita Nielsen
Team Kipketer
| Team Kipketer | Skanderborg | 3 x 5km stafet hold |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Kipketer | 3 x 5km stafet hold |
|
10-1 | Anna Bottke
Bottke Børnene
| Bottke Børnene | Skanderborg | 3 x 5km stafet hold |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Bottke Børnene | 3 x 5km stafet hold |
|
70-2 | Anne Møller Jensen
Kamstrup Smølferne
| Kamstrup Smølferne | | 3 x 5km stafet hold |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Kamstrup Smølferne | 3 x 5km stafet hold |
|
90-2 | Anne Søgaard
Karin Søgaard Hold
| Karin Søgaard Hold | | 3 x 5km stafet hold |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Karin Søgaard Hold | 3 x 5km stafet hold |
|
132-2 | Anne Thomsen
Dynaudio 10
| Dynaudio 10 | | 3 x 7km walk hold |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Dynaudio 10 | 3 x 7km walk hold |
|
89-2 | Anne Væver
Nettoperforering
| Nettoperforering | Skanderborg | 3 x 5km stafet hold |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Nettoperforering | 3 x 5km stafet hold |
|
73-3 | Asbjørn Hvillam
Kvi Isenkram
| Kvi Isenkram | Skanderborg | 3 x 5km stafet hold |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Kvi Isenkram | 3 x 5km stafet hold |
|
113-3 | Benjamin Ellyton
ETK Walk 3
| ETK Walk 3 | Skanderborg | 3 x 7km walk hold |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
ETK Walk 3 | 3 x 7km walk hold |
|
40-3 | Benno Christoffersen
Fredsbo-Huse 1
| Fredsbo-Huse 1 | | 3 x 5km stafet hold |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Fredsbo-Huse 1 | 3 x 5km stafet hold |
|
39-3 | Bent Andersen
Fredsbo-Huse 2
| Fredsbo-Huse 2 | | 3 x 5km stafet hold |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Fredsbo-Huse 2 | 3 x 5km stafet hold |
|
25-1 | Bent Slot
Bilwinco 4
| Bilwinco 4 | | 3 x 5km stafet hold |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Bilwinco 4 | 3 x 5km stafet hold |
|
76-1 | Bente Hansen
Nordea 2
| Nordea 2 | Skanderborg | 3 x 5km stafet hold |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Nordea 2 | 3 x 5km stafet hold |
|
32-3 | Bente Spee
GEA 5
| GEA 5 | Skanderborg | 3 x 5km stafet hold |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
GEA 5 | 3 x 5km stafet hold |
|
47-1 | Bente Toft
Hi Motion
| Hi Motion | 8660 | 3 x 5km stafet hold |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Hi Motion | 3 x 5km stafet hold |
|
53-1 | Birgit Holst
Dynaudio 2
| Dynaudio 2 | | 3 x 5km stafet hold |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Dynaudio 2 | 3 x 5km stafet hold |
|
118-1 | Birgit Nielsen
GEA 9
| GEA 9 | Skanderborg | 3 x 7km walk hold |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
GEA 9 | 3 x 7km walk hold |
|
1442 | Birgitte Jørgensen | | 281 | 3 x 7km walk hold |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 3 x 7km walk hold |
|
144-2 | Birgitte Jørgensen
Walk Eftertilmeldt2
| Walk Eftertilmeldt2 | | 3 x 7km walk hold |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Walk Eftertilmeldt2 | 3 x 7km walk hold |
|
35-2 | Bjarne Graversgaard
Skanstaal 1
| Skanstaal 1 | Skanderborg | 3 x 5km stafet hold |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Skanstaal 1 | 3 x 5km stafet hold |
|
93-2 | Bo Axelsen
Kasper Bodenhoff Hold
| Kasper Bodenhoff Hold | | 3 x 5km stafet hold |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Kasper Bodenhoff Hold | 3 x 5km stafet hold |
|
36-1 | Bo Bjerregård
Skanstaal 2
| Skanstaal 2 | Skanderborg | 3 x 5km stafet hold |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Skanstaal 2 | 3 x 5km stafet hold |
|
42-3 | Bo Vadfeldth
Hi Motion 2
| Hi Motion 2 | 8660 | 3 x 5km stafet hold |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Hi Motion 2 | 3 x 5km stafet hold |
|
137-3 | Bodil Schjemte
sprogcenter midt3
| sprogcenter midt3 | horsens | 3 x 7km walk hold |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
sprogcenter midt3 | 3 x 7km walk hold |
|