Startnr. | Deltager | Hold | By | Distance |
1356-5 | Gitte Brink
Pernilles Bygningsfejl
| Pernilles Bygningsfejl | | 5 x 5 KM |
|
Hold | Distance |
Pernilles Bygningsfejl | 5 x 5 KM |
|
2890-3 | Gitte Christensen
Maritimt Overvågningscenter Nord 5
| Maritimt Overvågningscenter Nor. | | 5 KM Walk |
|
Hold | Distance |
Maritimt Overvågningscenter Nor. | 5 KM Walk |
|
2963-4 | Gitte Christensen
Pak
| Pak | | 5 KM Walk |
|
Hold | Distance |
Pak | 5 KM Walk |
|
3063-4 | Gitte Christensen
Pak-2
| Pak-2 | | 5 KM Walk |
|
Hold | Distance |
Pak-2 | 5 KM Walk |
|
1461-3 | Gitte Fugisig
Babes 2
| Babes 2 | | 5 x 5 KM |
|
Hold | Distance |
Babes 2 | 5 x 5 KM |
|
2986-1 | Gitte Fuglsang
Mammoet Wind happy feet
| Mammoet Wind happy feet | | 5 KM Walk |
|
Hold | Distance |
Mammoet Wind happy feet | 5 KM Walk |
|
3086-1 | Gitte Fuglsang
Mammoet Wind happy feet-2
| Mammoet Wind happy feet-2 | | 5 KM Walk |
|
Hold | Distance |
Mammoet Wind happy feet-2 | 5 KM Walk |
|
2942-5 | Gitte Grau
AAU IT Services, WalkIT 2
| AAU IT Services, WalkIT 2 | | 5 KM Walk |
|
Hold | Distance |
AAU IT Services, WalkIT 2 | 5 KM Walk |
|
1848-1 | Gitte Hageman
Energy 3
| Energy 3 | | 5 x 5 KM |
|
Hold | Distance |
Energy 3 | 5 x 5 KM |
|
1145-4 | Gitte Hansen
Svaneapoteket/Sejlflod apotek
| Svaneapoteket/Sejlflod apotek | | 5 x 5 KM |
|
Hold | Distance |
Svaneapoteket/Sejlflod apotek | 5 x 5 KM |
|
1101-4 | Gitte Hejslet
Thomasmindeløberne
| Thomasmindeløberne | | 5 x 5 KM |
|
Hold | Distance |
Thomasmindeløberne | 5 x 5 KM |
|
1493-1 | Gitte Høj
Scanico 1
| Scanico 1 | | 5 x 5 KM |
|
Hold | Distance |
Scanico 1 | 5 x 5 KM |
|
1795-1 | Gitte Holse
Attruphøj
| Attruphøj | | 5 x 5 KM |
|
Hold | Distance |
Attruphøj | 5 x 5 KM |
|
1428-1 | Gitte Jensen
Maritimt Overvågningscenter Nord 3
| Maritimt Overvågningscenter Nor. | | 5 x 5 KM |
|
Hold | Distance |
Maritimt Overvågningscenter Nor. | 5 x 5 KM |
|
2985-5 | Gitte Jørgensen
NT Hold 4
| NT Hold 4 | | 5 KM Walk |
|
Hold | Distance |
NT Hold 4 | 5 KM Walk |
|
3085-5 | Gitte Jørgensen
NT Hold 4-2
| NT Hold 4-2 | | 5 KM Walk |
|
Hold | Distance |
NT Hold 4-2 | 5 KM Walk |
|
2949-3 | Gitte Kristensen
Denex Hold 4
| Denex Hold 4 | | 5 KM Walk |
|
Hold | Distance |
Denex Hold 4 | 5 KM Walk |
|
1452-2 | Gitte Kristensen
VKOAAL 6
| VKOAAL 6 | | 5 x 5 KM |
|
Hold | Distance |
VKOAAL 6 | 5 x 5 KM |
|
2910-1 | Gitte Kuhlwein
Retten i Hjørring 5
| Retten i Hjørring 5 | | 5 KM Walk |
|
Hold | Distance |
Retten i Hjørring 5 | 5 KM Walk |
|
1744-4 | Gitte Lilkjær
Tech College aalborg traver2
| Tech College aalborg traver2 | | 5 x 5 KM |
|
Hold | Distance |
Tech College aalborg traver2 | 5 x 5 KM |
|
1384-1 | Gitte Mortensen
Akzo Nobel Salt 2
| Akzo Nobel Salt 2 | | 5 x 5 KM |
|
Hold | Distance |
Akzo Nobel Salt 2 | 5 x 5 KM |
|
1501-1 | Gitte Munk Simonsen
Retten i Hjørring 4
| Retten i Hjørring 4 | | 5 x 5 KM |
|
Hold | Distance |
Retten i Hjørring 4 | 5 x 5 KM |
|
1415-2 | Gitte O. Røn
Girlpower
| Girlpower | | 5 x 5 KM |
|
Hold | Distance |
Girlpower | 5 x 5 KM |
|
3036-4 | Gitte Ørum
Polyteknik AS 1
| Polyteknik AS 1 | | 5 KM Walk |
|
Hold | Distance |
Polyteknik AS 1 | 5 KM Walk |
|
3136-4 | Gitte Ørum
Polyteknik AS 1-2
| Polyteknik AS 1-2 | | 5 KM Walk |
|
Hold | Distance |
Polyteknik AS 1-2 | 5 KM Walk |
|
1270-3 | Gitte Skinbjerg
Nørresundby Boligselskab2
| Nørresundby Boligselskab2 | | 5 x 5 KM |
|
Hold | Distance |
Nørresundby Boligselskab2 | 5 x 5 KM |
|
2993-1 | Gitte Strøjer Andersen
Fibertex Personal Care - hold 10
| Fibertex Personal Care - hold 1. | | 5 KM Walk |
|
Hold | Distance |
Fibertex Personal Care - hold 1. | 5 KM Walk |
|
3093-1 | Gitte Strøjer Andersen
Fibertex Personal Care - hold 10-2
| Fibertex Personal Care - hold 1. | | 5 KM Walk |
|
Hold | Distance |
Fibertex Personal Care - hold 1. | 5 KM Walk |
|
1144-1 | Gitte Tranekær
Sæby Skole 2
| Sæby Skole 2 | | 5 x 5 KM |
|
Hold | Distance |
Sæby Skole 2 | 5 x 5 KM |
|
2816-5 | Gitte Tranholm Christensen Have
Hovmøller & Thorup Advokatfirma 3
| Hovmøller & Thorup Advokatfirma. | | 5 KM Walk |
|
Hold | Distance |
Hovmøller & Thorup Advokatfirma. | 5 KM Walk |
|
2835-1 | Gitte Visse
Nordlux - Walk 2
| Nordlux - Walk 2 | | 5 KM Walk |
|
Hold | Distance |
Nordlux - Walk 2 | 5 KM Walk |
|
2800-2 | Gitte Voss
Thomasmindepigerne
| Thomasmindepigerne | | 5 KM Walk |
|
Hold | Distance |
Thomasmindepigerne | 5 KM Walk |
|
1173-4 | Glenn Guldhammer
NCC NO.2
| NCC NO.2 | | 5 x 5 KM |
|
Hold | Distance |
NCC NO.2 | 5 x 5 KM |
|
1582-3 | Gorm Nordahl
IC Aalborg
| IC Aalborg | | 5 x 5 KM |
|
Hold | Distance |
IC Aalborg | 5 x 5 KM |
|
2982-1 | Gregers Terp
JELD-WEN 6
| JELD-WEN 6 | | 5 KM Walk |
|
Hold | Distance |
JELD-WEN 6 | 5 KM Walk |
|
3082-1 | Gregers Terp
JELD-WEN 6-2
| JELD-WEN 6-2 | | 5 KM Walk |
|
Hold | Distance |
JELD-WEN 6-2 | 5 KM Walk |
|
2928-1 | Grete Bach
Brovst skole gåhold 1
| Brovst skole gåhold 1 | | 5 KM Walk |
|
Hold | Distance |
Brovst skole gåhold 1 | 5 KM Walk |
|
1206-2 | Grete Halabi
ABN2
| ABN2 | | 5 x 5 KM |
|
Hold | Distance |
ABN2 | 5 x 5 KM |
|
2872-5 | Grethe Andersen
Rolige briller
| Rolige briller | | 5 KM Walk |
|
Hold | Distance |
Rolige briller | 5 KM Walk |
|
1687-3 | Grethe Næsby
Vesthimmerlands Gymnasium og HF 2
| Vesthimmerlands Gymnasium og HF. | | 5 x 5 KM |
|
Hold | Distance |
Vesthimmerlands Gymnasium og HF. | 5 x 5 KM |
|
2929-2 | Grethe Nielsen
Brovst skole gåhold 2
| Brovst skole gåhold 2 | | 5 KM Walk |
|
Hold | Distance |
Brovst skole gåhold 2 | 5 KM Walk |
|
1728-3 | Gry Fuglsang Svendsen
Tech College 4
| Tech College 4 | | 5 x 5 KM |
|
Hold | Distance |
Tech College 4 | 5 x 5 KM |
|
1471-4 | Gry Isaksen
SHK 1
| SHK 1 | | 5 x 5 KM |
|
Hold | Distance |
SHK 1 | 5 x 5 KM |
|
1418-5 | Gunhild Pedersen
The A-Team
| The A-Team | | 5 x 5 KM |
|
Hold | Distance |
The A-Team | 5 x 5 KM |
|
2866-4 | Gurli
De fantastiske 5
| De fantastiske 5 | | 5 KM Walk |
|
Hold | Distance |
De fantastiske 5 | 5 KM Walk |
|
1581-2 | Gurli Hurtigløber
Døgncentret Nibe
| Døgncentret Nibe | | 5 x 5 KM |
|
Hold | Distance |
Døgncentret Nibe | 5 x 5 KM |
|
1851-4 | Haijiao Wang
Energy 6
| Energy 6 | | 5 x 5 KM |
|
Hold | Distance |
Energy 6 | 5 x 5 KM |
|
1627-4 | Hamidollah Hasanlouei
HST lightning
| HST lightning | | 5 x 5 KM |
|
Hold | Distance |
HST lightning | 5 x 5 KM |
|
2885-5 | Hanna Andersen
OPLOG FRH/DKA
| OPLOG FRH/DKA | | 5 KM Walk |
|
Hold | Distance |
OPLOG FRH/DKA | 5 KM Walk |
|
2822-3 | Hannah Farah
Tandlægerne Østerågade 1
| Tandlægerne Østerågade 1 | | 5 KM Walk |
|
Hold | Distance |
Tandlægerne Østerågade 1 | 5 KM Walk |
|