Startnr. | Deltager | Hold | Startgruppe | Distance |
20060 | Thomas Ullner
Team Hold 3 - 2
| Team Hold 3 - 2 | 28. marts. 20km Startgruppe 5. kl. 09:30 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team Hold 3 - 2 | 28. marts. 20km Startgruppe 5. kl. 09:30 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
20059 | Henrik Bjørn
Team Hold 3 - 2
| Team Hold 3 - 2 | 28. marts. 20km Startgruppe 5. kl. 09:30 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team Hold 3 - 2 | 28. marts. 20km Startgruppe 5. kl. 09:30 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
20058 | Jørgen Pedersen
Team Hold 3 - 1
| Team Hold 3 - 1 | 28. marts. 20km Startgruppe 5. kl. 09:30 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team Hold 3 - 1 | 28. marts. 20km Startgruppe 5. kl. 09:30 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
20057 | Søren Paulmann
Team Hold 3 - 1
| Team Hold 3 - 1 | 28. marts. 20km Startgruppe 5. kl. 09:30 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team Hold 3 - 1 | 28. marts. 20km Startgruppe 5. kl. 09:30 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
35054 | Henrik Lundorf Nielsen
Team adventurelife for life
| Team adventurelife for life | 27. marts. 35km Startgruppe 4. kl. 10:30 | NAMB ULTRA TEAM (35 KM) Mix, dame og herr |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team adventurelife for life | 27. marts. 35km Startgruppe 4. kl. 10:30 | NAMB ULTRA TEAM (35 KM) Mix, dame og herr |
|
35053 | Frederik Lundorf Skovsen
Team adventurelife for life
| Team adventurelife for life | 27. marts. 35km Startgruppe 4. kl. 10:30 | NAMB ULTRA TEAM (35 KM) Mix, dame og herr |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team adventurelife for life | 27. marts. 35km Startgruppe 4. kl. 10:30 | NAMB ULTRA TEAM (35 KM) Mix, dame og herr |
|
20056 | Jens Christensen
Team Vand og Teknik
| Team Vand og Teknik | 28. marts. 20km Startgruppe 5. kl. 09:30 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team Vand og Teknik | 28. marts. 20km Startgruppe 5. kl. 09:30 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
20055 | Thorsten Johansen
Team Vand og Teknik
| Team Vand og Teknik | 28. marts. 20km Startgruppe 5. kl. 09:30 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team Vand og Teknik | 28. marts. 20km Startgruppe 5. kl. 09:30 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
20054 | Allan Qvortrup Tvilum Bachmann
Team AM
| Team AM | 28. marts. 20km Startgruppe 2. kl. 08:00 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team AM | 28. marts. 20km Startgruppe 2. kl. 08:00 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
20053 | Martin Elkjær
Team AM
| Team AM | 28. marts. 20km Startgruppe 2. kl. 08:00 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team AM | 28. marts. 20km Startgruppe 2. kl. 08:00 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
50018 | Christoffer Troelsgaard
Massanga Runners
| Massanga Runners | 27. marts. 50km Startgruppe 2. kl. 08:00 | NAMB EXTREME TEAM (50 KM) Mix, dame og herre |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Massanga Runners | 27. marts. 50km Startgruppe 2. kl. 08:00 | NAMB EXTREME TEAM (50 KM) Mix, dame og herre |
|
50017 | Mads Troelsgaard
Massanga Runners
| Massanga Runners | 27. marts. 50km Startgruppe 2. kl. 08:00 | NAMB EXTREME TEAM (50 KM) Mix, dame og herre |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Massanga Runners | 27. marts. 50km Startgruppe 2. kl. 08:00 | NAMB EXTREME TEAM (50 KM) Mix, dame og herre |
|
20052 | Morten Bach
Rokketand og færingen
| Rokketand og færingen | 28. marts. 20km Startgruppe 5. kl. 09:30 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Rokketand og færingen | 28. marts. 20km Startgruppe 5. kl. 09:30 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
20051 | Thorstein Østergaard
Rokketand og færingen
| Rokketand og færingen | 28. marts. 20km Startgruppe 5. kl. 09:30 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Rokketand og færingen | 28. marts. 20km Startgruppe 5. kl. 09:30 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
20050 | Jesper Kirkegaard
EnergySolution 1
| EnergySolution 1 | 28. marts. 20km Startgruppe 5. kl. 09:30 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
EnergySolution 1 | 28. marts. 20km Startgruppe 5. kl. 09:30 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
20049 | Mathias Munk Hansen
EnergySolution 1
| EnergySolution 1 | 28. marts. 20km Startgruppe 5. kl. 09:30 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
EnergySolution 1 | 28. marts. 20km Startgruppe 5. kl. 09:30 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
20048 | Anders Liebl
Team Blazing Nerds
| Team Blazing Nerds | 28. marts. 20km Startgruppe 4. kl. 09:00 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team Blazing Nerds | 28. marts. 20km Startgruppe 4. kl. 09:00 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
20047 | Allan Peter Engsig-Karup
Team Blazing Nerds
| Team Blazing Nerds | 28. marts. 20km Startgruppe 4. kl. 09:00 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team Blazing Nerds | 28. marts. 20km Startgruppe 4. kl. 09:00 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
50016 | Tyrell Francis
SAFFA's
| SAFFA's | 27. marts. 50km Startgruppe 3. kl. 08:30 | NAMB EXTREME TEAM (50 KM) Mix, dame og herre |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
SAFFA's | 27. marts. 50km Startgruppe 3. kl. 08:30 | NAMB EXTREME TEAM (50 KM) Mix, dame og herre |
|
50015 | Dean Mullis
SAFFA's
| SAFFA's | 27. marts. 50km Startgruppe 3. kl. 08:30 | NAMB EXTREME TEAM (50 KM) Mix, dame og herre |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
SAFFA's | 27. marts. 50km Startgruppe 3. kl. 08:30 | NAMB EXTREME TEAM (50 KM) Mix, dame og herre |
|
35052 | Simon Munthe Jacobsen
Team rigtige venner
| Team rigtige venner | 27. marts. 35km Startgruppe 4. kl. 10:30 | NAMB ULTRA TEAM (35 KM) Mix, dame og herr |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team rigtige venner | 27. marts. 35km Startgruppe 4. kl. 10:30 | NAMB ULTRA TEAM (35 KM) Mix, dame og herr |
|
35051 | Thomas Buchwald Madsen 08
Team rigtige venner
| Team rigtige venner | 27. marts. 35km Startgruppe 4. kl. 10:30 | NAMB ULTRA TEAM (35 KM) Mix, dame og herr |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team rigtige venner | 27. marts. 35km Startgruppe 4. kl. 10:30 | NAMB ULTRA TEAM (35 KM) Mix, dame og herr |
|
20046 | Sofie Hedelund Jensen
Hedelund-Jensen
| Hedelund-Jensen | 28. marts. 20km Startgruppe 4. kl. 09:00 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Hedelund-Jensen | 28. marts. 20km Startgruppe 4. kl. 09:00 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
20045 | Frank Vilbæk Jensen
Hedelund-Jensen
| Hedelund-Jensen | 28. marts. 20km Startgruppe 4. kl. 09:00 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Hedelund-Jensen | 28. marts. 20km Startgruppe 4. kl. 09:00 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
20044 | Peter Kruse
Hold 29
| Hold 29 | 28. marts. 20km Startgruppe 4. kl. 09:00 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Hold 29 | 28. marts. 20km Startgruppe 4. kl. 09:00 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
20043 | Mikkel Christian Larsen
Hold 29
| Hold 29 | 28. marts. 20km Startgruppe 4. kl. 09:00 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Hold 29 | 28. marts. 20km Startgruppe 4. kl. 09:00 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
35050 | Andriy Yun
3A1B1Cb
| 3A1B1Cb | 27. marts. 35km Startgruppe 4. kl. 10:30 | NAMB ULTRA TEAM (35 KM) Mix, dame og herr |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
3A1B1Cb | 27. marts. 35km Startgruppe 4. kl. 10:30 | NAMB ULTRA TEAM (35 KM) Mix, dame og herr |
|
35049 | Oleksandr Slipchenko
3A1B1Cb
| 3A1B1Cb | 27. marts. 35km Startgruppe 4. kl. 10:30 | NAMB ULTRA TEAM (35 KM) Mix, dame og herr |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
3A1B1Cb | 27. marts. 35km Startgruppe 4. kl. 10:30 | NAMB ULTRA TEAM (35 KM) Mix, dame og herr |
|
20042 | Lasse Nielsen
run-run-run
| run-run-run | 28. marts. 20km Startgruppe 1. kl. 07:30 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
run-run-run | 28. marts. 20km Startgruppe 1. kl. 07:30 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
20041 | Victor Larsen
run-run-run
| run-run-run | 28. marts. 20km Startgruppe 1. kl. 07:30 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
run-run-run | 28. marts. 20km Startgruppe 1. kl. 07:30 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
35048 | Leslie Hilo
L’équipe Prépuce
| L’équipe Prépuce | 27. marts. 35km Startgruppe 4. kl. 10:30 | NAMB ULTRA TEAM (35 KM) Mix, dame og herr |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
L’équipe Prépuce | 27. marts. 35km Startgruppe 4. kl. 10:30 | NAMB ULTRA TEAM (35 KM) Mix, dame og herr |
|
35047 | Anders Bjøreng
L’équipe Prépuce
| L’équipe Prépuce | 27. marts. 35km Startgruppe 4. kl. 10:30 | NAMB ULTRA TEAM (35 KM) Mix, dame og herr |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
L’équipe Prépuce | 27. marts. 35km Startgruppe 4. kl. 10:30 | NAMB ULTRA TEAM (35 KM) Mix, dame og herr |
|
50014 | Per Baungaard
Sherpaerne
| Sherpaerne | 27. marts. 50km Startgruppe 2. kl. 08:00 | NAMB EXTREME TEAM (50 KM) Mix, dame og herre |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Sherpaerne | 27. marts. 50km Startgruppe 2. kl. 08:00 | NAMB EXTREME TEAM (50 KM) Mix, dame og herre |
|
50013 | Jeppe Bjerregaard
Sherpaerne
| Sherpaerne | 27. marts. 50km Startgruppe 2. kl. 08:00 | NAMB EXTREME TEAM (50 KM) Mix, dame og herre |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Sherpaerne | 27. marts. 50km Startgruppe 2. kl. 08:00 | NAMB EXTREME TEAM (50 KM) Mix, dame og herre |
|
35046 | Jens Andresen
Team Lost
| Team Lost | 27. marts. 35km Startgruppe 4. kl. 10:30 | NAMB ULTRA TEAM (35 KM) Mix, dame og herr |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team Lost | 27. marts. 35km Startgruppe 4. kl. 10:30 | NAMB ULTRA TEAM (35 KM) Mix, dame og herr |
|
35045 | Thomas Pedersen
Team Lost
| Team Lost | 27. marts. 35km Startgruppe 4. kl. 10:30 | NAMB ULTRA TEAM (35 KM) Mix, dame og herr |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team Lost | 27. marts. 35km Startgruppe 4. kl. 10:30 | NAMB ULTRA TEAM (35 KM) Mix, dame og herr |
|
35044 | Thomas Lund
Junglerun
| Junglerun | 27. marts. 35km Startgruppe 2. kl. 09:30 | NAMB ULTRA TEAM (35 KM) Mix, dame og herr |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Junglerun | 27. marts. 35km Startgruppe 2. kl. 09:30 | NAMB ULTRA TEAM (35 KM) Mix, dame og herr |
|
35043 | Janni Pedersen
Junglerun
| Junglerun | 27. marts. 35km Startgruppe 2. kl. 09:30 | NAMB ULTRA TEAM (35 KM) Mix, dame og herr |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Junglerun | 27. marts. 35km Startgruppe 2. kl. 09:30 | NAMB ULTRA TEAM (35 KM) Mix, dame og herr |
|
50012 | Rene Lebeck Andersen
Team Grøn
| Team Grøn | 27. marts. 50km Startgruppe 2. kl. 08:00 | NAMB EXTREME TEAM (50 KM) Mix, dame og herre |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team Grøn | 27. marts. 50km Startgruppe 2. kl. 08:00 | NAMB EXTREME TEAM (50 KM) Mix, dame og herre |
|
50011 | Anders V. S. Schwencke
Team Grøn
| Team Grøn | 27. marts. 50km Startgruppe 2. kl. 08:00 | NAMB EXTREME TEAM (50 KM) Mix, dame og herre |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team Grøn | 27. marts. 50km Startgruppe 2. kl. 08:00 | NAMB EXTREME TEAM (50 KM) Mix, dame og herre |
|
20040 | Lise Roed Brogaard
Slottet
| Slottet | 28. marts. 20km Startgruppe 4. kl. 09:00 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Slottet | 28. marts. 20km Startgruppe 4. kl. 09:00 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
20039 | Kasper Roed Jensen
Slottet
| Slottet | 28. marts. 20km Startgruppe 4. kl. 09:00 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Slottet | 28. marts. 20km Startgruppe 4. kl. 09:00 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
20038 | Andreas Larsen Romme
Team Aalborgtårnet 2021
| Team Aalborgtårnet 2021 | 28. marts. 20km Startgruppe 8. kl. 11:00 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team Aalborgtårnet 2021 | 28. marts. 20km Startgruppe 8. kl. 11:00 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
20037 | Martin Brink Termansen
Team Aalborgtårnet 2021
| Team Aalborgtårnet 2021 | 28. marts. 20km Startgruppe 8. kl. 11:00 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Team Aalborgtårnet 2021 | 28. marts. 20km Startgruppe 8. kl. 11:00 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
35042 | Tony Laursen
JeTo
| JeTo | 27. marts. 35km Startgruppe 4. kl. 10:30 | NAMB ULTRA TEAM (35 KM) Mix, dame og herr |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
JeTo | 27. marts. 35km Startgruppe 4. kl. 10:30 | NAMB ULTRA TEAM (35 KM) Mix, dame og herr |
|
35041 | Jesper Thy
JeTo
| JeTo | 27. marts. 35km Startgruppe 4. kl. 10:30 | NAMB ULTRA TEAM (35 KM) Mix, dame og herr |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
JeTo | 27. marts. 35km Startgruppe 4. kl. 10:30 | NAMB ULTRA TEAM (35 KM) Mix, dame og herr |
|
20036 | Søren Geerthsen
Mud Don’t Stop Us
| Mud Don’t Stop Us | 28. marts. 20km Startgruppe 8. kl. 11:00 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Mud Don’t Stop Us | 28. marts. 20km Startgruppe 8. kl. 11:00 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
20035 | Christian Paulsen
Mud Don’t Stop Us
| Mud Don’t Stop Us | 28. marts. 20km Startgruppe 8. kl. 11:00 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
Mud Don’t Stop Us | 28. marts. 20km Startgruppe 8. kl. 11:00 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
20034 | Dino Besic
TEAM-AO2
| TEAM-AO2 | 28. marts. 20km Startgruppe 1. kl. 07:30 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
TEAM-AO2 | 28. marts. 20km Startgruppe 1. kl. 07:30 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
20033 | Lars Sørensen
TEAM-AO2
| TEAM-AO2 | 28. marts. 20km Startgruppe 1. kl. 07:30 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
TEAM-AO2 | 28. marts. 20km Startgruppe 1. kl. 07:30 | NAMB SUPER TEAM (20 KM) dame, herre, mix |
|