Club/CompanyNumber
Farsø Skole89
FKI - Frederikshavn Kommune Idrætsklub72
Vi Løber i Randers - VLIR60
Kolding Motion40
LMK Asnæs39
Sparta24
Out-Run Frederikssund23
5 Tårns Motion23
Runners Hammerum21
Blovstrød Løverne17
Intersport Runners 990014
Greve Trim11
Coast2Coast11
Fjordløberne9
CPH:F!T9
Tranbjerg løber9
Dansk Halvmarathon Klub9
Assentoft løbeklub8
Multiatleterne8
Team Tvilling Gribskov7
Ringe løbeklub6
Coast2Coast / We Challenge the Year DK6
Bonderøvene og byboen6
Høng løbeklub6
Høybyegaard bo og behandlingstilbud6
Runners dk Horsens6
Lolland Falster Livredderklub6
Naboløberne6
Grindsted Motion6
IF 62 Walk & Run6
Fløng Kondi5
Team Rugengen5
Runners DK Aalborg5
Vi ruller Hjørring5
Odder Atletik & Motion5
Sæby Løbeklub5
Team Nutella5
/tri club denmark5
Nordborg Løbeklub5
Havstrygerne Hirtshals5
Horne løbeklub5
Herlev Tri & Motion5
Langgarverne5
Valbyløberne5
Run for Fun4
BUI Motion4
Team Hemdorff4
Ravnshøj Skole4
Hundslund løbeklub4
Vendsyssel Triatlon4
Pink Ladies Dreamteam4
Puls 84104
Team Rasmussen4
Team Tvilling4
Fagi4
Lyngøklanen4
Familien Frankfurth4
Skjern løbeklub4
Jyllinge Løbeklub4
Blomsterværkstedet4
Hvalsø løbeklub4
Team Frank4
Forsvaret4
Byparken Brørup4
Fredericia Løbeklub4
LT Vininvest4
Muhr-broch'erne4
Runners DK Vejle4
Mikkeller running Club4
VIF4
Team Karoline TTG4
Glamsbjerg Motion4
Landsbyens auto4
Slagelse Motionsklub4
PGU Runners4
Nyborg trail runners3
team jønsson3
JFS Løb3
VikingsXL3
HGATM3
NRUI3
DistanceRunning.dk3
AMOK3
Jyderup Løbe og Motionsklub3
Støvnisserne3
-3
AAIG - Aabenraa Idræts- og Gymnastikforening, Atletik3
Team Sdr. Omme IF3
JDRI3
Fam. Bach3
LIUF-LØB3
Fam. Wellendorph de sejeste3
Vedsted United3
Følfødderne3
Stone Family3
HLLH3
A-Team3
SlotssøBadet3
Buklergården3
Team Good3
VEXA HLM Running3
TIK3
Fursund Løbeklub3
RIMO3
AKIF3
Team Toftegaard3
JLMK3
Klub 100 Marathon Danmark3
Havstrygerne3
Team Munch3
Juelsminde Runners3
KB Transport A/S3
19563
Tved Løbeklub3
Guldborgsundløberne3
IFAA3
Aaig-Aabenraa3
Out-Run3
Runners DK3
Tjæreborg Motion3
Rødovre AC2
Lemming løbeklub2
Team snapbjørn2
Team Aarhus Motion2
NRUI/Team MiLF2
Team Seemann2
ILH Amager2
Løbeklubben Sibirien2
Mogenstrup LMK2
run4ever2
AAIG Aabenraa/DHK2
Enslev Naturridning2
Nordisk CNC service2
Vican2
Move Randers2
Brande Motion2
VLS2
NVUI2
Team Mor&Datter2
Hanstholm Køkken Frederikshavn2
Running Ladies2
Ikast Atletik og Motion2
Addofitness2
Runners DK støvring2
Fam. Rønnow2
Runners DK Silkeborg2
SAL Tryk2
Århus Hash House Harriers2
Muffelund2
Vidar Motion2
AP Consulting ApS2
Runners.DK Middelfart2
19602
Ffi brydning2
Team Hellige2
Team Sønder Omme IF2
Endurance Riders Denmark2
Else Lyngbo Andersen2
Team Eriksen2
Aars Trim Motion2
Islev Triathlon Klub2
3 seje sild2
FGU Vest2
Gauerslund Løbeklub2
Team Prahl2
VLS Vestfyn2
DHK2
Englykke2
Team veteran2
Team Weber2
Flor’s Hairdesign & Køreskole2
Team Ullerup2
Dansk Halvmarathonklub2
Team Salon Gutti2
Techpartners2
Strandby Elling Løbefællesskab2
Running Rhino2
Team slettemose2
Rødvig G&I løb2
Holbæk LMK2
Ms2
Motionsklubben Amager2
Liuf2
Bedsted KFUM2
Stronger Life2
Team Søndergård2
Jels løbe motion2
RunnersDK Vejle2
Bragdið2
Furesø Løbeklub2
CPH2
Team Smokie2
Team Mus & Mand2
TEAM 8SEN2
SHI løb2
Spiral Cellars Scandinavia2
Stenlille håndbold fitness2
HMIF MTB2
Assentoft Løbeklub / Team Vejlby2
Styrk dit liv med Rosa2
Benløse Løbeklub2
Dragon Bmx2
VIF - Mors2
Lhm-rengøring2
Aaig2
Vejen Løbemotion2
Aaig Aabenraa2
Ansager Løbeklub2
Team Lasota2
Runners DK Them2
GLLR2
Raise4fun2
AAM/Team Klipoutique2
DHK / Kolding Motion2
Østervrå Løberne2
mission impossible2
Team Asbæk2
Favrskov2
Vandrefalken2
KHIF2
19772
BUI-Motion2
Vester Hornum Løberne2
rOTTERNE2
Lønne Trail2
Team Ewe2
Ebberup Løbeklub2
DHK - Team Møller2
19742
Team Qvist2
Søgård Friskole2
Greve Trim Motionsklub2
Seniorløbere2
OGF Motion2
Sadelmageren2
Fredericia triathlon team2
STIF2
19902
Stine & Michal Hartmann Schøn IS2
team vision2
Toughest Warriors2
Dueholmskolen2
Team Kofod Hjøllund2
Team 44402
Tilst løberne2
Nordstjerneskolen2
Team Ørehænger2
Team portvin2
GreenIT ApS2
Elkjær Jensen2
Rema 1000, Markedsvej2
Ulstrup2
Columbus Running Explorers2
ISG2
Crazy Runners Horsens2
TEAM Jacobsen2
Team Gadegaard2
Team Kolde Fadbamser2
March Team Danish Veterans2
Skanderborg Løbeklub2
Hr.2
Klub 100 halvmarathon2
Bragdi2
Løbeklubben Tempo2
Soldalløberne/Team Jennet2
LIUF-LØB Hjørring2
www.ModLivet.dk2
Hammel Løb & Motion2
Vif løb2
FIK2
VGU Løbeklub2
Odsherred løberne2
Hygge Klubben1
If621
Bjørns briller1
Houlbjerg-Laurbjerg IF1
Speed of Light1
Lunderskov Nybyg A/S1
Dhk/Here we go1
Glade Løbere - on tour1
60 Challenge1
Politiet judo1
Jels løbemotion1
SGI walk1
MLIs Venner1
HSUF1
Tørring IF Triathlon1
Hedegaard1
Cykelnerven Sønderjylland1
Run4Fun1
Team Skøtt1
fit challenge ladies1
Skawboerne1
Team Triathlon Herning1
Tejn IF1
CharlottesZoneterapi&massage1
ORK1
Atletica1
Team Valhalla1
DHK/Kolding Motion1
Team oct1
SSK1
Dalsgaard Biler1
HGATM GR. 41
Them løbeklub1
SCO Servic1
Juridisk Løbeklub1
Anova Data A/S1
Hygge holdet1
Skærbæk løbeklub1
Scr- motion1
Opstrammeren1
Team Holrits/s1
HJV1
DHK, Fjordløberne1
Gert Svith A/S1
Running261
Projekt "Kom i bedre form"1
03061
Malmgren Fitness1
Harlev Løb og Motion1
Crazy Runners1
Ramin Rimme1
Bane NOR BIL1
Skive am1
Skolen20191
HGC Hammerum/Gjellerup cykelklub-MTB1
Unity Gym1
Esbjerg Atletik og Motion1
TT gribskov1
Frisør den gyldne saks1
Hjerneskadet.dk1
Rødekro IF Tri og Motion1
CLC Running1
Maja Hochheim Jønsson1
Team Svoger1
Here we go1
Trofast1
Dorthe Agervig1
OGF1
odense kommune1
Greenteam1
Kolding Triathlon Klub1
Tranbjerg løbe klub1
SGI. Løb.1
Kronbo-klanen1
19701
Storvorde1
Tilstløberne1
Team Kordals Klit1
Runners Horsens Dk1
For the Queen1
KVIK TRI TEAM1
Herr1
Midtlivskrise i lycra1
Vi cykler for livet1
Anne Wesenberg1
Scleroseforeningen1
Løb for alle1
Outdoor fitness Vamdrup1
20111
lev livet , grib dagen , nyd nuet1
Susan Vejby Thomsen1
DHK Hvalsø Løbeklub1
blovsterødløverne1
PLEXUS1
Tømrer-& snedkermester mads chr. Bjerg1
19971
MobilFrisør Sandra Kling1
Otterup løber1
Tønder Løbeklub1
Højbjergvej 11
Ulmas1
Aaig Aabenraa/bjergladys1
DTRIF EP Medlem1
Team #Turbo padderne1
Danske Bank1
WODwithBERG1
19751
Morud Løbeklub1
FAK1
Skagen Fuglestation1
www.lilleliv.dk1
Hechmann Running1
Bogenseløberne1
Global Boiler Aalborg A/S1
Brothers In Pain1
Athena Smykker1
Move1
Seif1
Team Bødker Broager1
Næsgaard Efterskole1
Dyrehavegaard1
Bevæg dig for livet Rødekro1
Marianne Ploug1
mma assens1
DIF Soldaterprojekt1
KHIF Løb og Powerwalk/ KHIF Tri1
Team Karo1
Avis Maraton Holstebro1
Faurbye-Paulsen1
Team Ø-hopperne1
Børnenes Univers Grindsted Vest1
Team Grønland1
19711
Rødding løbeklub1
Mrs.1
KTK861
K-a-l massage1
Beyer Teknik ApS1
Stella1
Team Second To None1
IC Aalborg1
Novo Nordisk1
Mountainbike Club Vejle1
Tranbjergløber1
Team Stronger life v. Britt Kildahl1
Kerte løbeklub1
LanzaRoad Runners1
Tømrer-& snedkermester Mads Chr Bjerg1
Hjørring Triatlon Klub1
TEAM MORMOR 20201
Skov Jensen1
RunnersHammerum1
PGT – PlayGroundTriathlon1
19851
Aarhus Motion1
HOLSTEBRO Avis Maraton1
19931
Crossfit Frederikshavn1
HHR El-teknik ApS1
Quick Care1
FSM1
Korsør svømmeklub1
MUDRACINGwithBERG1
Fredensborg Atletik Klub1
BUGIstudio.com1
H+B1
Søndersø El-Service1
MillaWonderland1
Dansk Halvmarathon klub/Kolding Motion1
Juridisk konsulent, Sønderborg Kommune1
Æ Piche1
Securitas1
Brande Morion1
VENDIAFitness1
Trinord1
IFMI1
Ingen1
Esbjerg Running1
Team Thorvil1
Gitte Pedica1
FFk Frederikshavn.1
Team Foodclub1
Padborg PI1
Soldalløberne1
Rødekro Tri & Motion1
Løgumkloster1
Hammel GF Løb& Motion1
Nordic Event Media1
Mariagerfjord tri1
Team Sab1
95601
Brovst Skole1
Team Topo1
Brørup Løbeklub1
Securitas A/S1
Intersport Runners 9900/FKI1
Kongernes Nordsjælland1
PPF1
Flyvevåbnet1
SIF1
Lanza Road Runners1
Sneglen1
19861
Cirque Du Sore Legs1
Together1
SØAM1
Pandrup Plejecenter1
Pink Monsters1
Dragons&unicorns1
SLK Silkeborg løbeklub1
Formel761
DHK / Bov IF1
Trail Running Denmark1
Christiansfeld løbeklub1
Berns1
Team prust og støn1
Familien Kolk1
Pingvinerne 24501
Aalborg Triathlon Klub1
Frederikshavn kommune1
Brandfarmor1
Ansager løbeklub de hurtige skildpadder1
DHK/Taulov Motion1
Team Falgren1
Skytte Installation1
Pernille Nissen1
Sportigan Slagelse Tri-hold1
19801
Vi ikk så ringe endda1
Birkerøddernes Løbeklub1
Novozymes Løbeklub1
OK-tæpper1
Aaig Motion1
Sewohl1
Tune IF Trim1
Hammel løb og motion1
LC1
Mariager Efterskole1
Rødekro tri og Motion1
Blårævene 6. Aalborg1
Tjøme Løpeklubb1
KTK 861
Runners Dk Middelfart1
Blåvandshuk gang og løb1
Degnemoseløberen/Valbyløberne1
Fru Hyacinth1
Blovstrød Løverne Hold 81
RunningNow1
Skærgården Ladies1
P-Fire1
19821
Hoybyegaard bo og behandlingstilbud1
Sæby skole1
Mortalin A/S1
Dennis Christensen1
Klub100 Marathon Danmark1
Skovløberne Rebild1
Lindstedt1
ROFLrun1
Teamtomat1
Thyholm Lobeklub1
SpartanCross1
Dansk Standard1
Bogenseløberne.1
Kørestol1
Team Lions of Denmark1
Bente Thomsen1
Irma1
Tårsløberne1
Skærbæk1
SMØGEN1
Team Towanda1
fru1
Velliv1
Team Nøttrup1
Al Brian Dalager1
Søe Bonde1
Gandrup Element1
Turbo cyklerne1
Snekkersten Cykelmotion1
Meta Mariehjemmet1
Team Thai Bo1
Ejby løb for livet1
BIC Løb og PowerWalk1
SGI Løb1
Lemming IF1
Kirurgisk klinik Solrød1
Kp løbeklub1
Varde Løbemotion1
Familien Busk1
Ecco Running1
SAGA1
Team Ønskeland / TEAM 8SEN1
Green Clinic1
Føns Havbane1
REC1
19651
Team Crone/HVRunners1
Valbyløberen1
This one is for you Tom1
Enjoyurrunning1
IF62 Walk & Run1
Team Worre1
Løber i Langå1
Mark Molbjerg1
Løbetosserne1
Team Lindved1
HYL1
Kenneth Myrup1
john sandst1
Skovløberne Rold1
Kalundborg Triathlon1
19891
LilleLiv.dk1
Anders Sørensen1
Team Sdr.Omme IF1
De hurtige løbesko1
Bevæg dig for livet Hovslund1
Vejen Gymnastikforening1
Ilg hansen1
Kolding Roklub1
Tranbjer Løber1
Sparta/Team Easy Run1
Fit Trailrun1
Roskilde Triathlon Klub1
Chr. Hansen1
BDFL Runners1
LITE DK1
Team Ama'r krigerne1
Skælskør løbeklub1
Beumer Group A/S1
Crasy Runners Horsens og omegn1
Nøttrup1
Team Tvilling Aalborg1
Onmyown1
Viborg AM-klub 100 halvmarathon1
Team Meins RUNing1
Ana Doma1
special-entreprenøren.1
Gislev Cycling1
Baldersbo Plejecenter1
Team Kirkedal1
Claus Ingstrup1
Brabrand IF Motion1
DHK/GIG Løb & Motion1
Gitte Pettersson1
EverlastingTattoo trail Team1
Kromann Reumert1
CT Byg-Montage1
Solberg Vestergaard1
Puma Denmark1
Apstacle Running1
Team DFF1
Sorgenfri1
Gerda Sørensen1
TPI løbeklub1
Team Tunge Stænger1
Pia Frilund-Olesen1
DHK / Aarhus 19001
MG 20101
Vorbasse løbeklub1
Nordsjællands Hospital1
Mødregruppen1
DHK/ SMT Silkeborg1
HG Atletik Triathlon og Motion1
Stige Løbeklub1
FWM1
KGF VIPPERØD1
Runners.DK Vejle1
skovløberne1
VGU1
Hjørringgård ApS1
L›beklubben 8740dk1
Team Løvel1
Sages-femmes1
Politiets idrætsforening1
Rais1
K-tri1
Løbeklubben 8740dk1
"chickenlegs-and-slappybutt1
Mimi Jakobsen1
Kahl1
Team Stine1
Thyholm cykel og løbeklub1
K9 Run4Fun1
Louis Nielsen1
Lite Nørresundby1
DoThinkDesign1
Sparta Atletik & Motion1
19661
JIF1
OFC Mountain Bike Klub1
Team Pinky & Brain1
Sanne PT1
Team Turtle1
IFO1
Den glade tømrer1
GIG løb og motion1
Arkil i Bevægelse 20201
Everlasting Tattoo Trail Team1
Valthes Fanclub1
Mrc1
Ringe Atletik1
Tvis cykel motion1
Team TB1
De Hårdes Klub1
FGU Nord1
Pinen og Plagen1
Runners DK Hjallerup1
BKI FOODS1
Elling1
Billund Løbeklub1
Team Æblelunden1
TCM1
Horsy.dk1
FKO IF Karup1
Artiva1
Sportsklubben Rye1
De hurtige snegle1
Forsyningen1
Rougsø Runners1
Runners Silkeborg1
Hewima1
19531
Hippo-Logisk Træning1
SG Atletik1
Nordtrim1
Strandby Skole1
SPAR TVERSTED1
Æ Cykelgniste1
19641
The Dirty Ones1
Singletrack MTB1
BM Lakering1
Rema 1000 Brønderslev1
Glyngøre shellfish1
Byparken Brørup/DHK1
Drive For Life / Runners DK1
19831
19591
Landmand1
Amarzonas1
De Hvide Ben1
Team Mud & Madness1
Team Salten1
Blåberg gå- og løbemotion1
Klub100***Marathon Danmark1
VKT1
HelbækSøby1
Stubbe Holmer Klanen1
Sygeplejen Tønder Vest1
Kpk løbeklub1
SKAT1
Designmonopolet1
Scott racing1
Team Djævleøen1
Vestlollands Triklub1
Holmsland GU1
Proof of life/ Trail-Run sydfyn1
Jfs1
BIF løbeklub1
Vellev Mose 21
Fjordløberne Hobro1
Kalundborg1
Hell Ultraløperklubb1
Lille Dollerupgård1
HJM Jægerspris1
Team FUT1
BUI løbeklub1
pain1
Skærbæk Gå- og Løbeklub1
19811
TIK løberne1
Rindom Kost & Motion1
Vivild Veteranerne1
Flauenskjold DHF1
Guldborgsund Triathlonklub1
Nordjydsk Windsurfing Klub1
GIG1
MTB RANDERS1
LOMK1
Ulstrup skole Hovedgaden 58 8860 Ulstrup1
Team Unity Gym1
Kjellerup Cykel klub (kck)1
Eydun Lisberg1
Goldbearrunners1
KochOnTrail1
Møns løbe&motionsklub1
Kavsløkke 971
Anders Jessen1
Ørestad if1
Lunderskov Motionsboksning1
Team MoMe ocr1
Vmse Lærer1
Harboøre1
Sorø BC-MTB1
o1
Team Møballe1
Viking lifesaving equipment1
Team Grün1
Team Hald1
sygeplejen Vest1
Valbyløberne / Ørestad IF. Løb og Motion1
BUI1
Body in balance Concepts1
Lone Pockendahl1
Benefit Dronninglund1
Fitness World1
Nim1
Runners.dk/Støvring1
47 1/2 løberne1
Mean team1
Vogns Træ Og Alubyg1
Fjordager IF1
Langhøj Dagtilbud1
Team Lund1
De bedste af de bedste1
Kalundborg if1
Team Møldrup1
SIB1
BIF, Benløse Løbeklub1
DGI runners1
Dansk Bank1
Hanne's Walk and Talk1
HGF Hammel løb og motion1
Løbeklubben sibiren1
ACK911
Bare Mig selv1
Roskilde motion1
Team Mommer Hjorth1
kildeholm Orienteringsklub1
Randers Freja Triathlon1
Rambøll1
Naturligleg.dk1
Vikings XL1
Brørup Byparken1
Kolding Motion / Move2life1
Brøndby Triathlon Club1
The Last Man Standing1
Lofotkameratene1
BSG-Stadtwerke Flensburg1
SV Tingleff1
Sandra Hvilshøj steeltoft1
CF Varmeværket1
Ørslev Walk & Run1
Just me1
Pinenogplagen1
Team Olesen1
let køb manna1
OCR Beast Family1
Novo Nordisk Løbeklub1
Team tvilling Lolland1
Team Serritslev1
Team Jesper1
Liseleje & Omegns Motionsklub (LOMK)1
Sønderborg Runners1
Hamner Bakker Runners1
Givskov Løb / Klub100MarathonDanmark1
Fodslaw Frederikshavn1
Team Hagelquist1
RIF Løb1
Holstebro Skiklub1
Runners Maribo1
TEAM HPV 71
Power walking1
Hammel GF Løb & Motion1
De seje fra Gilleleje1
Kp.komponenter1
Idom tøserne1
Klub100****MarathonDanmark1
Kvissel1
Blokjensen1
Kmc Accounting1
Team jeppesen1
Team Meins Running1
ARTIVA SPORTS1