Club/CompanyNumber
Farsø Skole89
FKI - Frederikshavn Kommune Idrætsklub72
Vi Løber i Randers - VLIR60
Kolding Motion40
LMK Asnæs39
Sparta24
Out-Run Frederikssund23
5 Tårns Motion23
Runners Hammerum21
Blovstrød Løverne17
Intersport Runners 990014
Coast2Coast11
Greve Trim11
Tranbjerg løber9
Dansk Halvmarathon Klub9
CPH:F!T9
Fjordløberne9
Assentoft løbeklub8
Multiatleterne8
Team Tvilling Gribskov7
Hoybyegaard bo og behandlingstilbud7
Coast2Coast / We Challenge the Year DK6
Runners dk Horsens6
Ringe løbeklub6
IF 62 Walk & Run6
Høng løbeklub6
Lolland Falster Livredderklub6
Naboløberne6
Grindsted Motion6
Bonderøvene og byboen6
/tri club denmark5
Havstrygerne Hirtshals5
Odder Atletik & Motion5
Herlev Tri & Motion5
Valbyløberne5
Fløng Kondi5
Runners DK Aalborg5
Nordborg Løbeklub5
Team Nutella5
Langgarverne5
Vi ruller Hjørring5
Horne løbeklub5
Sæby Løbeklub5
Team Rugengen5
Slagelse Motionsklub4
Hvalsø løbeklub4
Run for Fun4
Lyngøklanen4
Puls 84104
BUI Motion4
Runners DK Vejle4
Vendsyssel Triatlon4
Glamsbjerg Motion4
Team Karoline TTG4
Team Tvilling4
Fagi4
Byparken Brørup4
Muhr-broch'erne4
Jyllinge Løbeklub4
VIF4
Hundslund løbeklub4
Landsbyens auto4
Pink Ladies Dreamteam4
LT Vininvest4
Mikkeller running Club4
Fredericia Løbeklub4
Ravnshøj Skole4
Skjern løbeklub4
Team Hemdorff4
Team Rasmussen4
Team Frank4
Forsvaret4
PGU Runners4
Familien Frankfurth4
Blomsterværkstedet4
VikingsXL3
DistanceRunning.dk3
RIMO3
Out-Run3
AMOK3
AKIF3
Guldborgsundløberne3
Fursund Løbeklub3
HLLH3
Runners DK3
Team Sdr. Omme IF3
HGATM3
TIK3
Tved Løbeklub3
JDRI3
A-Team3
Team Good3
Aaig-Aabenraa3
JFS Løb3
-3
Klub 100 Marathon Danmark3
Nyborg trail runners3
VEXA HLM Running3
Havstrygerne3
LIUF-LØB3
SlotssøBadet3
NRUI3
19563
Tjæreborg Motion3
team jønsson3
AAIG - Aabenraa Idræts- og Gymnastikforening, Atletik3
Vedsted United3
Buklergården3
Følfødderne3
Team Munch3
Jyderup Løbe og Motionsklub3
Team Toftegaard3
Støvnisserne3
Juelsminde Runners3
Stone Family3
KB Transport A/S3
Fam. Bach3
JLMK3
IFAA3
Fam. Wellendorph de sejeste3
mission impossible2
www.ModLivet.dk2
Stronger Life2
NRUI/Team MiLF2
Dragon Bmx2
Crazy Runners Horsens2
Motionsklubben Amager2
Team Lasota2
Team Asbæk2
Lemming løbeklub2
Move Randers2
GLLR2
Aars Trim Motion2
Team slettemose2
SHI løb2
March Team Danish Veterans2
19602
Styrk dit liv med Rosa2
DHK - Team Møller2
AAIG Aabenraa/DHK2
Liuf2
Runners DK Them2
Benløse Løbeklub2
Raise4fun2
Ikast Atletik og Motion2
Holbæk LMK2
Vejen Løbemotion2
Team Kofod Hjøllund2
Vester Hornum Løberne2
VLS2
Team Hellige2
Furesø Løbeklub2
19742
Aaig Aabenraa2
Odsherred løberne2
Soldalløberne/Team Jennet2
Team Sønder Omme IF2
Stenlille håndbold fitness2
Englykke2
Lønne Trail2
STIF2
Team portvin2
ISG2
Nordisk CNC service2
Team Mus & Mand2
19902
Mogenstrup LMK2
Runners DK Silkeborg2
HMIF MTB2
Seniorløbere2
Team veteran2
Ulstrup2
Team Mor&Datter2
Running Rhino2
VIF - Mors2
Stine & Michal Hartmann Schøn IS2
TEAM Jacobsen2
Assentoft Løbeklub / Team Vejlby2
OGF Motion2
Team Kolde Fadbamser2
Flor’s Hairdesign & Køreskole2
Ebberup Løbeklub2
19772
Team Salon Gutti2
Klub 100 halvmarathon2
Running Ladies2
Aaig2
Dueholmskolen2
FIK2
Muffelund2
Team Prahl2
Bedsted KFUM2
Bragdið2
3 seje sild2
Ms2
VLS Vestfyn2
Fredericia triathlon team2
CPH2
DHK / Kolding Motion2
Løbeklubben Tempo2
ILH Amager2
Runners DK støvring2
Tilst løberne2
Vidar Motion2
DHK2
Team Aarhus Motion2
NVUI2
Endurance Riders Denmark2
Team Smokie2
LIUF-LØB Hjørring2
Ansager Løbeklub2
Elkjær Jensen2
Team Eriksen2
Team Qvist2
Hammel Løb & Motion2
Løbeklubben Sibirien2
Strandby Elling Løbefællesskab2
TEAM 8SEN2
Vif løb2
Team Gadegaard2
Brande Motion2
Runners.DK Middelfart2
Team Weber2
Jels løbe motion2
Lhm-rengøring2
Toughest Warriors2
run4ever2
KHIF2
Team snapbjørn2
Ffi brydning2
Dansk Halvmarathonklub2
Hanstholm Køkken Frederikshavn2
Århus Hash House Harriers2
Team Ørehænger2
RunnersDK Vejle2
Søgård Friskole2
VGU Løbeklub2
AAM/Team Klipoutique2
Team Seemann2
Addofitness2
FGU Vest2
Greve Trim Motionsklub2
Team 44402
Enslev Naturridning2
rOTTERNE2
Skanderborg Løbeklub2
Techpartners2
Østervrå Løberne2
Columbus Running Explorers2
Fam. Rønnow2
Gauerslund Løbeklub2
AP Consulting ApS2
GreenIT ApS2
Hr.2
Else Lyngbo Andersen2
Nordstjerneskolen2
Rødovre AC2
Vican2
Team Søndergård2
Team Ewe2
Rema 1000, Markedsvej2
SAL Tryk2
Favrskov2
Islev Triathlon Klub2
Rødvig G&I løb2
team vision2
Vandrefalken2
Team Ullerup2
Spiral Cellars Scandinavia2
BUI-Motion2
Sadelmageren2
Bragdi2
Bjørns briller1
Skagen Fuglestation1
Team Lions of Denmark1
Sages-femmes1
Æ Cykelgniste1
SV Tingleff1
ORK1
Team Ø-hopperne1
Løgumkloster1
Tune IF Trim1
Team Turtle1
SKAT1
03061
MobilFrisør Sandra Kling1
TEAM MORMOR 20201
Løbetosserne1
BUI løbeklub1
Hanne's Walk and Talk1
Bogenseløberne1
Tårsløberne1
LITE DK1
BM Lakering1
KochOnTrail1
Ørslev Walk & Run1
Midtlivskrise i lycra1
Team Grønland1
Mariagerfjord tri1
LC1
DHK/GIG Løb & Motion1
GIG løb og motion1
Scott racing1
Runners Maribo1
19851
Mortalin A/S1
19811
Move1
Securitas1
Ansager løbeklub de hurtige skildpadder1
Team Towanda1
"chickenlegs-and-slappybutt1
Drive For Life / Runners DK1
Kavsløkke 971
let køb manna1
Green Clinic1
CT Byg-Montage1
Valthes Fanclub1
Vestlollands Triklub1
Hammel GF Løb & Motion1
Crazy Runners1
Aaig Aabenraa/bjergladys1
Crossfit Frederikshavn1
SØAM1
Skovløberne Rebild1
Skovløberne Rold1
Forsyningen1
SGI walk1
odense kommune1
VENDIAFitness1
Skytte Installation1
Team Tvilling Aalborg1
Ørestad if1
Team tvilling Lolland1
SCO Servic1
Løb for alle1
Beyer Teknik ApS1
Brovst Skole1
Team TB1
Proof of life/ Trail-Run sydfyn1
Klub100****MarathonDanmark1
FSM1
Randers Freja Triathlon1
Tørring IF Triathlon1
Bevæg dig for livet Rødekro1
Trinord1
Vi ikk så ringe endda1
K9 Run4Fun1
Team Mud & Madness1
Harboøre1
Liseleje & Omegns Motionsklub (LOMK)1
Hygge holdet1
Novo Nordisk1
Runners DK Hjallerup1
Langhøj Dagtilbud1
Kmc Accounting1
HGC Hammerum/Gjellerup cykelklub-MTB1
WODwithBERG1
MUDRACINGwithBERG1
SLK Silkeborg løbeklub1
Bevæg dig for livet Hovslund1
Team Skøtt1
Team Thorvil1
Meta Mariehjemmet1
Gislev Cycling1
Viking lifesaving equipment1
Givskov Løb / Klub100MarathonDanmark1
Team Holrits/s1
DHK Hvalsø Løbeklub1
Team Stronger life v. Britt Kildahl1
PPF1
Fru Hyacinth1
Team Tunge Stænger1
Kalundborg1
Kalundborg if1
TT gribskov1
Trail Running Denmark1
Kolding Roklub1
L›beklubben 8740dk1
Nordtrim1
Team Unity Gym1
Brøndby Triathlon Club1
Skawboerne1
Team Foodclub1
Novozymes Løbeklub1
BIC Løb og PowerWalk1
19661
HelbækSøby1
sygeplejen Vest1
HJV1
PLEXUS1
Padborg PI1
OK-tæpper1
SGI Løb1
Baldersbo Plejecenter1
JIF1
Stubbe Holmer Klanen1
Valbyløberne / Ørestad IF. Løb og Motion1
DHK, Fjordløberne1
Sneglen1
Team Worre1
Vorbasse løbeklub1
Team Æblelunden1
DGI runners1
If621
CLC Running1
FAK1
Familien Kolk1
Fit Trailrun1
BSG-Stadtwerke Flensburg1
CharlottesZoneterapi&massage1
Runners Horsens Dk1
Faurbye-Paulsen1
Rødekro Tri & Motion1
Sewohl1
Kp løbeklub1
Sanne PT1
Kpk løbeklub1
Team Hagelquist1
Projekt "Kom i bedre form"1
19971
Hjørring Triatlon Klub1
19821
Mark Molbjerg1
DHK/ SMT Silkeborg1
FKO IF Karup1
Team FUT1
Lunderskov Nybyg A/S1
Hechmann Running1
Dansk Halvmarathon klub/Kolding Motion1
BDFL Runners1
Singletrack MTB1
Goldbearrunners1
CF Varmeværket1
DHK/Kolding Motion1
Herr1
Børnenes Univers Grindsted Vest1
Nordic Event Media1
Ecco Running1
Den glade tømrer1
Benefit Dronninglund1
Holstebro Skiklub1
PGT – PlayGroundTriathlon1
HYL1
FWM1
Skærbæk Gå- og Løbeklub1
ACK911
Glade Løbere - on tour1
Trofast1
Athena Smykker1
Brandfarmor1
SMØGEN1
Skælskør løbeklub1
Løbeklubben 8740dk1
Byparken Brørup/DHK1
Team Olesen1
Dalsgaard Biler1
Mrs.1
Kromann Reumert1
Power walking1
Ulmas1
19931
Runners.DK Vejle1
Vivild Veteranerne1
Jels løbemotion1
OGF1
Team Bødker Broager1
Team Falgren1
Team Nøttrup1
Nøttrup1
19591
Novo Nordisk Løbeklub1
Them løbeklub1
K-a-l massage1
95601
Tjøme Løpeklubb1
Tvis cykel motion1
Holmsland GU1
Idom tøserne1
Team #Turbo padderne1
Pink Monsters1
Teamtomat1
LilleLiv.dk1
Hewima1
Nordjydsk Windsurfing Klub1
kildeholm Orienteringsklub1
HSUF1
Tranbjerg løbe klub1
Dyrehavegaard1
19801
Gandrup Element1
Team Meins RUNing1
Thyholm cykel og løbeklub1
De Hvide Ben1
Vmse Lærer1
Anova Data A/S1
IC Aalborg1
Securitas A/S1
Runners Dk Middelfart1
Sorgenfri1
Pinen og Plagen1
Fjordager IF1
Skolen20191
SpartanCross1
De hurtige løbesko1
VGU1
Hippo-Logisk Træning1
MTB RANDERS1
Vikings XL1
Run4Fun1
19701
DIF Soldaterprojekt1
Esbjerg Running1
Snekkersten Cykelmotion1
Klub100***Marathon Danmark1
Team Møballe1
Hamner Bakker Runners1
Opstrammeren1
Susan Vejby Thomsen1
Degnemoseløberen/Valbyløberne1
Valbyløberen1
TPI løbeklub1
BKI FOODS1
Fjordløberne Hobro1
De bedste af de bedste1
Team jeppesen1
Esbjerg Atletik og Motion1
Morud Løbeklub1
DHK / Bov IF1
Bogenseløberne.1
Ilg hansen1
Ulstrup skole Hovedgaden 58 8860 Ulstrup1
Kolding Motion / Move2life1
Tilstløberne1
Team Karo1
FFk Frederikshavn.1
Ejby løb for livet1
Sparta Atletik & Motion1
VKT1
Team Hald1
blovsterødløverne1
Kerte løbeklub1
SIF1
RunningNow1
Enjoyurrunning1
DHK / Aarhus 19001
Elling1
Hell Ultraløperklubb1
SIB1
ARTIVA SPORTS1
Hjerneskadet.dk1
LanzaRoad Runners1
Lanza Road Runners1
Skærgården Ladies1
IF62 Walk & Run1
MG 20101
Billund Løbeklub1
BIF, Benløse Løbeklub1
Hygge Klubben1
Rødekro IF Tri og Motion1
Team prust og støn1
Kørestol1
Team Løvel1
Lofotkameratene1
Soldalløberne1
Kirurgisk klinik Solrød1
Team Kirkedal1
Team Pinky & Brain1
Sygeplejen Tønder Vest1
BUI1
Running261
Tømrer-& snedkermester mads chr. Bjerg1
Tømrer-& snedkermester Mads Chr Bjerg1
Cirque Du Sore Legs1
Mødregruppen1
Horsy.dk1
HJM Jægerspris1
Dansk Bank1
Speed of Light1
Team Svoger1
www.lilleliv.dk1
MillaWonderland1
Aalborg Triathlon Klub1
Irma1
Chr. Hansen1
Rais1
The Dirty Ones1
Sandra Hvilshøj steeltoft1
Team Valhalla1
KVIK TRI TEAM1
Hammel GF Løb& Motion1
Hammel løb og motion1
Familien Busk1
Brabrand IF Motion1
Designmonopolet1
Lone Pockendahl1
Tønder Løbeklub1
RunnersHammerum1
Sæby skole1
Team Lindved1
Stige Løbeklub1
pain1
Løbeklubben sibiren1
Dhk/Here we go1
Here we go1
Brothers In Pain1
Æ Piche1
Frederikshavn kommune1
K-tri1
Glyngøre shellfish1
Møns løbe&motionsklub1
Pinenogplagen1
SSK1
Rødding løbeklub1
Team Ønskeland / TEAM 8SEN1
EverlastingTattoo trail Team1
Everlasting Tattoo Trail Team1
Nim1
Højbjergvej 11
HOLSTEBRO Avis Maraton1
Klub100 Marathon Danmark1
john sandst1
KGF VIPPERØD1
De hurtige snegle1
Rindom Kost & Motion1
Politiet judo1
Velliv1
Crasy Runners Horsens og omegn1
Mimi Jakobsen1
Anders Jessen1
Scleroseforeningen1
KTK861
Team Sab1
Blårævene 6. Aalborg1
Puma Denmark1
Ringe Atletik1
47 1/2 løberne1
Kp.komponenter1
Quick Care1
Pandrup Plejecenter1
ROFLrun1
19891
Runners Silkeborg1
Guldborgsund Triathlonklub1
Team Mommer Hjorth1
Kolding Triathlon Klub1
Sportigan Slagelse Tri-hold1
Søe Bonde1
Viborg AM-klub 100 halvmarathon1
Team Stine1
Amarzonas1
Team MoMe ocr1
Team Jesper1
Team Second To None1
Brørup Løbeklub1
KTK 861
19651
Team DFF1
FGU Nord1
BIF løbeklub1
Vogns Træ Og Alubyg1
Blokjensen1
Skive am1
Team Sdr.Omme IF1
skovløberne1
19531
Naturligleg.dk1
Cykelnerven Sønderjylland1
Kronbo-klanen1
mma assens1
Ingen1
special-entreprenøren.1
Lite Nørresundby1
Blåberg gå- og løbemotion1
o1
Sønderborg Runners1
Scr- motion1
lev livet , grib dagen , nyd nuet1
Tranbjergløber1
Kongernes Nordsjælland1
Blåvandshuk gang og løb1
Team Crone/HVRunners1
Gerda Sørensen1
Vellev Mose 21
Team Lund1
Unity Gym1
19751
Fredensborg Atletik Klub1
Formel761
Dansk Standard1
Vejen Gymnastikforening1
Hjørringgård ApS1
SG Atletik1
LOMK1
Brørup Byparken1
fit challenge ladies1
Storvorde1
KHIF Løb og Powerwalk/ KHIF Tri1
Gitte Pedica1
Team Thai Bo1
DoThinkDesign1
Team Grün1
Fodslaw Frederikshavn1
Flyvevåbnet1
Blovstrød Løverne Hold 81
This one is for you Tom1
Pia Frilund-Olesen1
Team Møldrup1
Team Meins Running1
Frisør den gyldne saks1
BUGIstudio.com1
Christiansfeld løbeklub1
Tranbjer Løber1
Strandby Skole1
Kjellerup Cykel klub (kck)1
The Last Man Standing1
Team Triathlon Herning1
H+B1
Berns1
Sparta/Team Easy Run1
SPAR TVERSTED1
Eydun Lisberg1
Tejn IF1
Team Kordals Klit1
Avis Maraton Holstebro1
Aaig Motion1
Lemming IF1
OFC Mountain Bike Klub1
Gert Svith A/S1
19861
P-Fire1
Løber i Langå1
Nordsjællands Hospital1
TCM1
Lille Dollerupgård1
Houlbjerg-Laurbjerg IF1
Maja Hochheim Jønsson1
Søndersø El-Service1
Pingvinerne 24501
Bente Thomsen1
Roskilde Triathlon Klub1
Politiets idrætsforening1
19641
Atletica1
For the Queen1
Varde Løbemotion1
Claus Ingstrup1
IFO1
Body in balance Concepts1
RIF Løb1
Malmgren Fitness1
Otterup løber1
Skov Jensen1
HG Atletik Triathlon og Motion1
Artiva1
HGF Hammel løb og motion1
Global Boiler Aalborg A/S1
Juridisk konsulent, Sønderborg Kommune1
Skærbæk1
Team Ama'r krigerne1
Rema 1000 Brønderslev1
Just me1
Team oct1
Vi cykler for livet1
19711
Mariager Efterskole1
SAGA1
Gitte Pettersson1
Arkil i Bevægelse 20201
Team Djævleøen1
Fitness World1
TEAM HPV 71
Harlev Løb og Motion1
Aarhus Motion1
Together1
Dennis Christensen1
Kenneth Myrup1
Sportsklubben Rye1
TIK løberne1
Bare Mig selv1
60 Challenge1
Dorthe Agervig1
Seif1
Brande Morion1
DHK/Taulov Motion1
fru1
Beumer Group A/S1
19831
OCR Beast Family1
HGATM GR. 41
Anne Wesenberg1
Rødekro tri og Motion1
Føns Havbane1
Solberg Vestergaard1
Mrc1
Runners.dk/Støvring1
De seje fra Gilleleje1
Ramin Rimme1
DTRIF EP Medlem1
HHR El-teknik ApS1
Lindstedt1
Kalundborg Triathlon1
Rougsø Runners1
Flauenskjold DHF1
Roskilde motion1
MLIs Venner1
Greenteam1
Næsgaard Efterskole1
Pernille Nissen1
Al Brian Dalager1
Onmyown1
Kahl1
Landmand1
Lunderskov Motionsboksning1
Team Serritslev1
Juridisk Løbeklub1
Outdoor fitness Vamdrup1
Stella1
Team Topo1
REC1
Apstacle Running1
De Hårdes Klub1
Jfs1
Mean team1
Kvissel1
Bane NOR BIL1
Danske Bank1
Korsør svømmeklub1
Dragons&unicorns1
Thyholm Lobeklub1
Anders Sørensen1
GIG1
Rambøll1
Hedegaard1
SGI. Løb.1
Marianne Ploug1
IFMI1
Birkerøddernes Løbeklub1
Turbo cyklerne1
Ana Doma1
Louis Nielsen1
Team Salten1
Sorø BC-MTB1
Skærbæk løbeklub1
20111
Mountainbike Club Vejle1
Intersport Runners 9900/FKI1