Startnr. | Deltager | Klub/Firma/Sponsor | By | Distance |
| Janni Leonhardt Godfredsen
Divergents
| Divergents | Hadsten | 5 km - Hold for 4 personer - Aarhus |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Divergents | 5 km - Hold for 4 personer - Aarhus |
|
| Jannie Andersen | | Århus C | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
| Jeanne Halkjær
Århus Crossfit
| Århus Crossfit | Sabro | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Århus Crossfit | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
| Jeff Hansen | | Fredericia | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
| Jens Erik Jensen
DC IT Gris 2
| DC IT Gris 2 | Randers SØ | 5 km - Hold for 4 personer - Aarhus |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
DC IT Gris 2 | 5 km - Hold for 4 personer - Aarhus |
|
| Jens Jakob Elbrønd Larsen | | | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
| Jens Kristian Abildtrup
JUDUS 2,0
| JUDUS 2,0 | | 5 km - Hold for 4 personer - Aarhus |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
JUDUS 2,0 | 5 km - Hold for 4 personer - Aarhus |
|
| Jens Møller
JUDUS 1,0
| JUDUS 1,0 | | 5 km - Hold for 4 personer - Aarhus |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
JUDUS 1,0 | 5 km - Hold for 4 personer - Aarhus |
|
| Jes Jensen | | Horsens | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
| Jesper Brahe
Kanonen
| Kanonen | Hinnerup | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Kanonen | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
| Jesper Gaarsdal
e1337
| e1337 | Århus N | 5 km - Hold for 4 personer - Aarhus |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
e1337 | 5 km - Hold for 4 personer - Aarhus |
|
| Jesper Skjerbæk
Wannabe Warriors
| Wannabe Warriors | Tranbjerg J | 5 km - Hold for 4 personer - Aarhus |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Wannabe Warriors | 5 km - Hold for 4 personer - Aarhus |
|
| Jesper Sølvsten | | Viborg | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
| Jimmy Hother Jensen | | Randers | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
| Joachim Hjerrild
Løberen Århus
| Løberen Århus | | 5 km - Hold for 4 personer - Aarhus |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Løberen Århus | 5 km - Hold for 4 personer - Aarhus |
|
| Joakim Vester-Petersen
Bronies
| Bronies | Århus C | 5 km - Hold for 4 personer - Aarhus |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Bronies | 5 km - Hold for 4 personer - Aarhus |
|
| Johannes Nielsen
Grundfos
| Grundfos | Viborg | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Grundfos | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
| John Christian Hansen
NYSE
| NYSE | Porsgrunn | 5 km - Hold for 4 personer - Aarhus |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
NYSE | 5 km - Hold for 4 personer - Aarhus |
|
| John Damsgaard | | Herning | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
| Jonas Chan Lund Johansen
Skibet Warriors
| Skibet Warriors | Vejle | 5 km - Hold for 4 personer - Aarhus |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Skibet Warriors | 5 km - Hold for 4 personer - Aarhus |
|
| Jonas Hove
Arrow ECS
| Arrow ECS | | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Arrow ECS | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
| Jonas Martinussen | | Randers | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
| Jonas Rantzau Desler
Bronies
| Bronies | Århus C | 5 km - Hold for 4 personer - Aarhus |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Bronies | 5 km - Hold for 4 personer - Aarhus |
|
| Jørgen Kølbæk
Xtreme Mandehørm
| Xtreme Mandehørm | Mårslet | 5 km - Hold for 4 personer - Aarhus |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Xtreme Mandehørm | 5 km - Hold for 4 personer - Aarhus |
|
| Josehpine Lund
Løberen Århus
| Løberen Århus | Århus C | 5 km - Hold for 4 personer - Aarhus |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Løberen Århus | 5 km - Hold for 4 personer - Aarhus |
|
| Julia Patey | | Uppsala | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
| Karen Holdsbjerg-Larsen | | Kolding | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
| Karina Nielsen
Kanonen
| Kanonen | Hadsten | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Kanonen | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
| Karolina Stefanska | | Viborg | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
| Karoline Riordan | | Solbjerg | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
| Kasper Elstrøm
Yogo
| Yogo | Silkeborg | 5 km - Hold for 4 personer - Aarhus |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Yogo | 5 km - Hold for 4 personer - Aarhus |
|
| Kasper Kjærgaard
Aarhus Crossfit
| Aarhus Crossfit | Århus N | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Aarhus Crossfit | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
| Kasper Klokker Pedersen | | Aalborg | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
| Kasper Leth Rasmussen
RgF CrossGym
| RgF CrossGym | Randers | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
RgF CrossGym | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
| Kasper Linde
Umbilicus
| Umbilicus | Århus C | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Umbilicus | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
| Kasper Mortensen
Mudlovers
| Mudlovers | Århus N | 5 km - Hold for 4 personer - Aarhus |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Mudlovers | 5 km - Hold for 4 personer - Aarhus |
|
| Kasper N. Nielsen
RgF CrossGym
| RgF CrossGym | Randers | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
RgF CrossGym | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
| Kasper Petersen
Arrow ECS
| Arrow ECS | | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Arrow ECS | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
| Kasper Staghøj Sinding | | Århus C | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
| Kasper Stentz
Bestrong Gym Aarhus
| Bestrong Gym Aarhus | Århus | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Bestrong Gym Aarhus | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
| Kate Andersen | | Aalborg | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
| Kathrine Aggerholm Jørgensen | | Hammel | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
| Katrine Bærent Fisker | | Århus C | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
| Katrine Rosengren
stayonstickers
| stayonstickers | Åbyhøj | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
stayonstickers | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
| Kenneth Christensen
Team Lidt for dum
| Team Lidt for dum | | 5 km - Hold for 4 personer - Aarhus |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Team Lidt for dum | 5 km - Hold for 4 personer - Aarhus |
|
| Kenneth Michlenborg
MudSlugs
| MudSlugs | Tranbjerg J | 5 km - Hold for 4 personer - Aarhus |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
MudSlugs | 5 km - Hold for 4 personer - Aarhus |
|
| Kenni Buck Hansen
Kanonen
| Kanonen | Hadsten | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Kanonen | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
| Kent Olesen Abrahamsen | | Hornslet | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
| Kim Jönsson | | Århus C | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
| Kittiyaphong Nagulrum | | Fredericia | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5 km - Individuelt - Aarhus |
|