Events
Virtuella händelser
Events & registrering
Resultat
Træning
Træning
Hjälp & info
Vanliga frågor
Om Sportstiming
Kontakt
Gavekort
Villkor
Data and privacy policy
För tävlingsarrangörer
Logga in
Logga in
Varukorg
Språk
Dansk
Norsk
Svenska
English
Deutsch
Français
Italiano
简体中文
Strandvejsløbet - Efterskole DM 2014
599 deltagarna
Deltagarna
Event
Deltagarna
Resultat
Leaderboard
Bilder
Event
Deltagarna
Resultat
Leaderboard
Leaders
Bilder
Alla
10 KM (elev)
10 KM (lærer)
10 KM (elev åben klasse)
Män/Kvinnor
Män
Kvinnor
Sök
Alla länder
Danmark
Utöka sökningen
Startnr.
Deltagare
Klubb/Firma/Sponsor
Land
Klass
208
Filippa Antoinette Jensen
Næsgaard Efterskole
Næsgaard Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Næsgaard Efterskole
10 KM (elev)
409
Flemming Pedersen
Vejlefjord Efterskole
Vejlefjord Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Vejlefjord Efterskole
10 KM (elev)
502
Frederik A. Søndergaard
Himmelbjergegnens Natur og Idrætsefterskole
Himmelbjergegnens Natur og Idræ.
DEN
10 KM (elev)
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Himmelbjergegnens Natur og Idræ.
10 KM (elev)
42
Frederik Andersen
Svenstrup Efterskole
Svenstrup Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Svenstrup Efterskole
10 KM (elev)
329
Frederik Aunsbjerg
Hjemly Idrætsefterskole
Hjemly Idrætsefterskole
DEN
10 KM (elev)
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Hjemly Idrætsefterskole
10 KM (elev)
155
Frederik Bjørn Løvgren Larsen
Næsgaard Efterskole
Næsgaard Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Næsgaard Efterskole
10 KM (elev)
156
Frederik Borgstrøm Stegmann
Næsgaard Efterskole
Næsgaard Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Næsgaard Efterskole
10 KM (elev)
501
Frederik Eeg Højholt
Himmelbjergegnens Natur og Idrætsefterskole
Himmelbjergegnens Natur og Idræ.
DEN
10 KM (elev)
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Himmelbjergegnens Natur og Idræ.
10 KM (elev)
431
Frederik Grubbe Hansen
Skamling
Skamling
DEN
10 KM (elev)
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Skamling
10 KM (elev)
86
Frederik Hansen
Rågelund
Rågelund
DEN
10 KM (elev)
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Rågelund
10 KM (elev)
320
Frederik Johannesen
Hjemly Idrætsefterskole
Hjemly Idrætsefterskole
DEN
10 KM (elev)
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Hjemly Idrætsefterskole
10 KM (elev)
318
Frederik John Hansen
Hjemly Idrætsefterskole
Hjemly Idrætsefterskole
DEN
10 KM (elev)
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Hjemly Idrætsefterskole
10 KM (elev)
503
Frederik N. Jacobsen
Himmelbjergegnens Natur og Idrætsefterskole
Himmelbjergegnens Natur og Idræ.
DEN
10 KM (elev)
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Himmelbjergegnens Natur og Idræ.
10 KM (elev)
360
Frederik Ohrt
Balle
Balle
DEN
10 KM (elev)
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Balle
10 KM (elev)
302
Frederik P. D Kragh
Musikefterskolen i Humble
Musikefterskolen i Humble
DEN
10 KM (elev)
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Musikefterskolen i Humble
10 KM (elev)
9
Frederik Strandbæk
Idrætsefterskolen Ulbølle
Idrætsefterskolen Ulbølle
DEN
10 KM (elev)
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Idrætsefterskolen Ulbølle
10 KM (elev)
21
Frederik V. Jørgensen
Idrætsefterskolen Ulbølle
Idrætsefterskolen Ulbølle
DEN
10 KM (elev)
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Idrætsefterskolen Ulbølle
10 KM (elev)
504
Frederikke H.D Larsen
Himmelbjergegnens Natur og Idrætsefterskole
Himmelbjergegnens Natur og Idræ.
DEN
10 KM (elev)
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Himmelbjergegnens Natur og Idræ.
10 KM (elev)
209
Frederikke Henriette Vive Ivø
Næsgaard Efterskole
Næsgaard Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Næsgaard Efterskole
10 KM (elev)
210
Frederikke Juliane Vard Lauridsen
Næsgaard Efterskole
Næsgaard Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Næsgaard Efterskole
10 KM (elev)
66
Freja Bjerregaard
Svenstrup Efterskole
Svenstrup Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Svenstrup Efterskole
10 KM (elev)
211
Freja Katarina Andreassen
Næsgaard Efterskole
Næsgaard Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Næsgaard Efterskole
10 KM (elev)
57
Freja Meiltoft
Svenstrup Efterskole
Svenstrup Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Svenstrup Efterskole
10 KM (elev)
58
Frida Hjorth
Svenstrup Efterskole
Svenstrup Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Svenstrup Efterskole
10 KM (elev)
505
Frida Kopp Stannum
Himmelbjergegnens Natur og Idrætsefterskole
Himmelbjergegnens Natur og Idræ.
DEN
10 KM (elev)
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Himmelbjergegnens Natur og Idræ.
10 KM (elev)
331
Gabriel Baker
Hjemly Idrætsefterskole
Hjemly Idrætsefterskole
DEN
10 KM (elev)
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Hjemly Idrætsefterskole
10 KM (elev)
385
Glenn Andersen
Agerskovungdomsskole
Agerskovungdomsskole
DEN
10 KM (elev)
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Agerskovungdomsskole
10 KM (elev)
594
Gustav Schousboe
Strib Idræts Efterskole
Strib Idræts Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Strib Idræts Efterskole
10 KM (elev)
507
Håkon Pallisgaard
Himmelbjergegnens Natur og Idrætsefterskole
Himmelbjergegnens Natur og Idræ.
DEN
10 KM (elev)
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Himmelbjergegnens Natur og Idræ.
10 KM (elev)
392
Hannah Kock
Agerskovungdomsskole
Agerskovungdomsskole
DEN
10 KM (elev)
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Agerskovungdomsskole
10 KM (elev)
583
Hannah Petterson
Strib Idræts Efterskole
Strib Idræts Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Strib Idræts Efterskole
10 KM (elev)
234
Heidi Katrine Schomann
Næsgaard Efterskole
Næsgaard Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Næsgaard Efterskole
10 KM (elev)
1
Helene Weber
Idrætsefterskolen Ulbølle
Idrætsefterskolen Ulbølle
DEN
10 KM (elev)
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Idrætsefterskolen Ulbølle
10 KM (elev)
18
Henriette Bogetoft Larsen
Idrætsefterskolen Ulbølle
Idrætsefterskolen Ulbølle
DEN
10 KM (elev)
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Idrætsefterskolen Ulbølle
10 KM (elev)
337
Henriette Pedersen
Galtrup Musik- og Idrætsefterskole
Galtrup Musik- og Idrætseftersk.
DEN
10 KM (elev)
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Galtrup Musik- og Idrætseftersk.
10 KM (elev)
436
Henrik Knudsen
Skamling
Skamling
DEN
10 KM (elev)
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Skamling
10 KM (elev)
576
Henrik Leth Jørgensen
Himmelbjergegnens Natur og Idrætsefterskole
Himmelbjergegnens Natur og Idræ.
DEN
10 KM (lærer)
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Himmelbjergegnens Natur og Idræ.
10 KM (lærer)
443
Henrik Zoega
Skamling
Skamling
DEN
10 KM (lærer)
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Skamling
10 KM (lærer)
600
Hjalte Båstrup
Midtfyns Efterskole
Midtfyns Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Midtfyns Efterskole
10 KM (elev)
542
Hjalte Eriksen
Himmelbjergegnens Natur og Idrætsefterskole
Himmelbjergegnens Natur og Idræ.
DEN
10 KM (elev)
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Himmelbjergegnens Natur og Idræ.
10 KM (elev)
45
Hjalte Hedegaard
Svenstrup Efterskole
Svenstrup Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Svenstrup Efterskole
10 KM (elev)
31
Hjalte Overgård Pnid
Tommerup Efterskole
Tommerup Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Tommerup Efterskole
10 KM (elev)
506
Holger Thulstrup
Himmelbjergegnens Natur og Idrætsefterskole
Himmelbjergegnens Natur og Idræ.
DEN
10 KM (elev)
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Himmelbjergegnens Natur og Idræ.
10 KM (elev)
317
Ian Isalin
Hjemly Idrætsefterskole
Hjemly Idrætsefterskole
DEN
10 KM (elev)
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Hjemly Idrætsefterskole
10 KM (elev)
508
Ida F. Bøtker-Rasmussen
Himmelbjergegnens Natur og Idrætsefterskole
Himmelbjergegnens Natur og Idræ.
DEN
10 KM (elev)
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Himmelbjergegnens Natur og Idræ.
10 KM (elev)
62
Ida Hendriksen
Svenstrup Efterskole
Svenstrup Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Svenstrup Efterskole
10 KM (elev)
308
Ida Kølleskov
Hjemly Idrætsefterskole
Hjemly Idrætsefterskole
DEN
10 KM (lærer)
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Hjemly Idrætsefterskole
10 KM (lærer)
280
Ida-Marie Graversen
Kerteminde Efterskole
Kerteminde Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Kerteminde Efterskole
10 KM (elev)
410
Innocent Oling
Vejlefjord Efterskole
Vejlefjord Efterskole
DEN
10 KM (elev)
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Vejlefjord Efterskole
10 KM (elev)
98
Isabell Jammeh
Rågelund
Rågelund
DEN
10 KM (elev)
Klubb/Firma/Sponsor
Klass
Rågelund
10 KM (elev)
Antal: 599
«
1
2
3
4
5
6
...
12
»