Events
Virtuelle events
Events & tilmelding
Resultater
Træning
Træning
Hjælp & Info
Ofte stillede spørgsmål
Om Sportstiming
Kontakt
Gavekort
Handelsbetingelser
Persondata-politik
For arrangører
Log ind
Log ind
Indkøbskurv
Sprog
Dansk
Norsk
Svenska
English
Deutsch
Français
Italiano
简体中文
Sorø Byløb
Resultater
Resultater
Event
Deltagere
Resultater
Favoritter
Event
Deltagere
Resultater
Favoritter
2,5 km (0-12 år)
2,5 km
5 km
10 km
Walk and talk
Alle køn
Mænd
Kvinder
Søg
Alle lande
Belgien
Danmark
Norge
Skotland
Udvid søgning
Plac.
Startnr.
Nettotid
Bruttotid
Deltager
Klub/Firma
Land
1
50
11:30
11:34
Samuel Grønbæk-Nielsen
Team Klodsen BTW
Team Klodsen BTW
DEN
Klub/Firma
Team Klodsen BTW
2
63
11:49
11:55
Elias Bouidar
DEN
Klub/Firma
-
3
10
12:19
12:26
Mathias Schlüntz
DEN
Klub/Firma
-
4
13
12:25
12:31
Theodor Charbon
DEN
Klub/Firma
-
5
12
13:14
13:21
Erica Charbon
DEN
Klub/Firma
-
6
33
13:39
13:42
Arthur Christian Møller Mazzanti
DEN
Klub/Firma
-
7
29
14:21
14:30
Irma Ourø
DEN
Klub/Firma
-
8
20
14:28
14:39
Alberte Boldt Madsen
DEN
Klub/Firma
-
9
2
14:45
14:56
Lea Dyrlund
DEN
Klub/Firma
-
10
9
14:47
14:54
Elina Sia Schlüntz
DEN
Klub/Firma
-
11
52
14:47
14:52
Villads Højbjerg-Knudsen
Kaj andersen og sønner
Kaj andersen og sønner
DEN
Klub/Firma
Kaj andersen og sønner
12
7
14:48
14:59
Victoria Lindhardt Lorenz Larsen
DEN
Klub/Firma
-
13
41
14:54
15:06
Malthe Matthiesen
DEN
Klub/Firma
-
14
49
15:30
15:40
Karl Hundrup-Knudsen
DEN
Klub/Firma
-
15
51
15:48
15:52
Tilde Andersen
Kaj andersen og sønner
Kaj andersen og sønner
DEN
Klub/Firma
Kaj andersen og sønner
16
1
15:50
16:02
Oline Dyrlund
DEN
Klub/Firma
-
17
21
15:51
16:02
Victor Boldt Madsen
DEN
Klub/Firma
-
18
60
16:10
16:15
Liv Langkjær
DEN
Klub/Firma
-
19
62
16:15
16:22
Nadia Bouidar
DEN
Klub/Firma
-
20
44
16:29
16:35
Marinus Andreas Flannum-Larsen
DEN
Klub/Firma
-
21
53
16:32
16:38
Laurits Højbjerg-knudsen
Kaj andersen og sønner
Kaj andersen og sønner
DEN
Klub/Firma
Kaj andersen og sønner
22
31
16:32
16:43
Saga Johansen Forshaw
SCO
Klub/Firma
-
23
22
16:33
16:40
Inia Henriksen
DEN
Klub/Firma
-
24
36
16:42
20:08
Lykke Bech
DEN
Klub/Firma
-
25
57
17:06
17:11
Ludvig Dalsgaard Bruun
DEN
Klub/Firma
-
26
58
17:15
17:20
Christoffer Gjøg
DEN
Klub/Firma
-
27
118
17:24
17:26
Folke Bøge Holmberg
DEN
Klub/Firma
-
28
18
17:32
17:44
Lea Brix
DEN
Klub/Firma
-
29
115
17:35
17:37
Mathilde Plasmann Andersen
DEN
Klub/Firma
-
30
43
17:49
17:56
Kaya Nielsen
advokatgaarden
advokatgaarden
DEN
Klub/Firma
advokatgaarden
31
30
17:49
17:56
Josephine Pihl
advokatgaarden
advokatgaarden
DEN
Klub/Firma
advokatgaarden
32
37
18:01
18:05
Alexander Krasilnikoff
DEN
Klub/Firma
-
33
42
18:07
18:18
Karoline Matthiesen
DEN
Klub/Firma
-
34
40
18:15
18:27
Mads Mygind Matthiesen
DEN
Klub/Firma
-
35
28
18:18
18:28
Niilo Torp Christensen
DEN
Klub/Firma
-
36
61
18:23
18:27
Jakob Langkjær
DEN
Klub/Firma
-
37
55
18:26
18:30
Izabella Graulund-Jensen Fridh
DEN
Klub/Firma
-
38
119
18:27
18:30
Sol Bøge Holmberg
DEN
Klub/Firma
-
39
17
18:33
18:44
Lau Brix
Holmegårdens svineproduktion
Holmegårdens svineproduktion
DEN
Klub/Firma
Holmegårdens svineproduktion
40
54
18:45
18:48
Victoria Graulund-Jensen Fridh
DEN
Klub/Firma
-
41
116
18:53
18:56
Julius Krüth Thomsen
DEN
Klub/Firma
-
42
25
18:55
19:06
Car-Johan Hansen
DEN
Klub/Firma
-
43
11
19:26
19:42
Mathilde Hartvig Rahbek
DEN
Klub/Firma
-
44
46
19:28
19:31
Martha Mie Nielsen
DEN
Klub/Firma
-
45
47
19:54
20:07
Aske Emil Ernø Nielsen
DEN
Klub/Firma
-
46
112
20:29
20:32
Magnus Ursin Andersen
DEN
Klub/Firma
-
47
113
20:41
20:44
Adam Plasmann Andersen
DEN
Klub/Firma
-
48
23
20:56
21:03
Kristof Henriksen
DEN
Klub/Firma
-
49
56
21:01
21:06
Alba Vibe Rollo
DEN
Klub/Firma
-
50
24
21:01
21:11
Sia Clausen
DEN
Klub/Firma
-
1
2
»
Tidtagning ved DGI Midt- og Vestsjælland. Sportstiming står udelukkende for tilmeldingen.
For spørgsmål angående resultater kontakt:
asger.torp.jensen@dadlnet.dk