Events
Virtuelle events
Events & tilmelding
Resultater
Træning
Træning
Hjælp & Info
Ofte stillede spørgsmål
Om Sportstiming
Kontakt
Gavekort
Handelsbetingelser
Persondata-politik
For arrangører
Log ind
Log ind
Indkøbskurv
Sprog
Dansk
Norsk
Svenska
English
Deutsch
Français
Italiano
简体中文
Råby Mølle Løb
Resultater
Resultater
Event
Deltagere
Resultater
Favoritter
Event
Deltagere
Resultater
Favoritter
3 KM
5 km
10 km
Alle køn
Mænd
Kvinder
Søg
Alle lande
Danmark
Norge
Spanien
Udvid søgning
Plac.
Startnr.
Bruttotid
Nettotid
Deltager
Klub/Firma
Land
1
95
24:35
24:35
Torben Birkkjær
DEN
Klub/Firma
-
2
73
25:08
25:08
Line Langkjær-Schuldt
HLLH
HLLH
DEN
Klub/Firma
HLLH
3
42
27:10
27:10
Cecilie Hermansen
DEN
Klub/Firma
-
4
69
29:35
29:35
Kasper Kragh Hedegaard Christensen
DEN
Klub/Firma
-
5
59
29:38
29:38
Henrik Kragh Hedegaard Pedersen
DEN
Klub/Firma
-
6
52
30:51
30:51
Filip Meyer
DEN
Klub/Firma
-
7
89
31:29
31:29
Silas Nielsen
IF Fjorden
IF Fjorden
DEN
Klub/Firma
IF Fjorden
8
79
31:48
31:48
Malvin Nielsen
IF Fjorden
IF Fjorden
DEN
Klub/Firma
IF Fjorden
9
71
31:51
31:51
Lars Nielsen
IF Fjorden
IF Fjorden
DEN
Klub/Firma
IF Fjorden
10
84
32:09
32:09
Mia Olesen
DEN
Klub/Firma
-
11
53
34:40
34:40
Frida Nielsen
IF Fjorden
IF Fjorden
DEN
Klub/Firma
IF Fjorden
12
260
34:44
34:44
Mynte Drachmann
DEN
Klub/Firma
-
13
85
35:26
35:26
Pia Engberg Bach
DEN
Klub/Firma
-
14
82
35:28
35:28
Matti Hartmann Søgaard
Ommersyssel IF
Ommersyssel IF
DEN
Klub/Firma
Ommersyssel IF
15
43
35:55
35:55
Celina Dahl-Andersen
DEN
Klub/Firma
-
16
74
36:04
36:04
Linea Dahl-Andersen
DEN
Klub/Firma
-
17
48
36:04
36:04
Ditte Dahl-Andersen
DEN
Klub/Firma
-
18
27
38:49
38:49
Amalie Møller
DEN
Klub/Firma
-
19
96
41:06
41:06
Victor Engberg Bach
DEN
Klub/Firma
-
20
77
42:23
42:23
Lærke Uhrenholt
DEN
Klub/Firma
-
21
70
43:40
43:40
Kristian Andersen
DEN
Klub/Firma
-
22
28
43:46
43:46
Anders Andersen
DEN
Klub/Firma
-
23
72
44:00
44:00
Linda Uhrenholt
DEN
Klub/Firma
-
24
91
44:00
44:00
Sofie Uhrenholt
DEN
Klub/Firma
-
25
51
44:06
44:06
Eva Brix
DEN
Klub/Firma
-
26
60
49:43
49:30
Ida-marie Kjeldsen
DEN
Klub/Firma
-
27
78
49:43
49:30
Majbritt Kjeldsen
DEN
Klub/Firma
-
28
57
50:15
50:15
HC Jakobsen
DEN
Klub/Firma
-
29
47
50:15
50:11
Connie Asmussen
DEN
Klub/Firma
-
30
83
50:26
50:09
Merle Gade
Fjorden
Fjorden
DEN
Klub/Firma
Fjorden
31
62
50:50
50:50
Jacob Lauridsen
DEN
Klub/Firma
-
32
65
50:52
50:52
Jesper Djørup
DEN
Klub/Firma
-
33
92
51:25
51:25
Søren Bjerre Pedersen
DEN
Klub/Firma
-
34
45
51:49
51:49
Christina Bjerre Pedersen
DEN
Klub/Firma
-
35
68
52:07
51:56
Karina Elisabeth Gorsø Aagaard
Team Gåtur
Team Gåtur
DEN
Klub/Firma
Team Gåtur
36
44
52:10
52:05
Charlotte Nørgaard
DEN
Klub/Firma
-
37
33
52:19
52:15
Annette Kronborg Jensen
DEN
Klub/Firma
-
38
67
52:20
52:19
Joan Lythje Andersen
DEN
Klub/Firma
-
39
61
52:42
52:31
Ingrid Ulrikke Gorsø Aagaard
Team Gåtur
Team Gåtur
DEN
Klub/Firma
Team Gåtur
40
64
52:43
52:43
Jens Lauge Frode Gorsø Aagaard
Team Gåtur
Team Gåtur
DEN
Klub/Firma
Team Gåtur
41
93
52:53
52:45
Søren Ahm
DEN
Klub/Firma
-
42
36
52:54
52:48
Bente Ahm
DEN
Klub/Firma
-
43
248
52:56
52:45
Sofie Theisel
DEN
Klub/Firma
-
44
31
53:50
53:50
Anna Marie Pedersen
DEN
Klub/Firma
-
45
58
54:41
54:41
Helle Kristensen
M/K Træfældning
M/K Træfældning
DEN
Klub/Firma
M/K Træfældning
46
63
54:51
54:51
Jens Kristensen
M/K Træfældning
M/K Træfældning
DEN
Klub/Firma
M/K Træfældning
47
29
58:53
58:53
Andrea Gade
Fjorden
Fjorden
DEN
Klub/Firma
Fjorden
48
256
59:53
59:51
Benedicte Klinge
DEN
Klub/Firma
-
49
34
59:53
59:52
Anni Østergaard
DEN
Klub/Firma
-
50
87
59:54
59:54
Rasmus Tovgaard Skjøtt
DEN
Klub/Firma
-
1
2
»
Tidtagning ved DGI Midtjylland. Sportstiming står udelukkende for tilmeldingen.
For spørgsmål angående resultater kontakt:
kontakt@ommersysselhallen.dk