Events
Virtuelle events
Events & tilmelding
Resultater
Træning
Træning
Hjælp & Info
Ofte stillede spørgsmål
Om Sportstiming
Kontakt
Gavekort
Handelsbetingelser
Persondata-politik
For arrangører
Log ind
Log ind
Indkøbskurv
Sprog
Dansk
Norsk
Svenska
English
Deutsch
Français
Italiano
简体中文
Nisseløbet 2021
Resultater
Resultater
Event
Deltagere
Resultater
Favoritter
Event
Deltagere
Resultater
Favoritter
5 km nisseløb
Alle køn
Mænd
Kvinder
Søg
Alle lande
Danmark
Ukendt land
Udvid søgning
Plac.
Startnr.
Nettotid
Deltager
Klub/Firma
Land
1
3
17:45
Ronny Sommer Kjær
Running Hvidovre
Running Hvidovre
DEN
Klub/Firma
Running Hvidovre
2
110
22:15
Jesper Nyholm
DEN
Klub/Firma
-
3
51
22:45
Hanne Larsen-Jensen
DEN
Klub/Firma
-
4
91
22:47
Mads Julø
DEN
Klub/Firma
-
5
106
23:07
Mathilde Carstensen
Brøndby Strands Gymnastikforening
Brøndby Strands Gymnastikforeni.
DEN
Klub/Firma
Brøndby Strands Gymnastikforeni.
6
65
23:19
Thomas Larsen
Glostrup Triathlon Klub
Glostrup Triathlon Klub
DEN
Klub/Firma
Glostrup Triathlon Klub
7
70
23:55
Michael Andersen
BSG
BSG
DEN
Klub/Firma
BSG
8
82
24:13
Bo Kuhlmann Andersen
Brøndby Triathlon Club
Brøndby Triathlon Club
DEN
Klub/Firma
Brøndby Triathlon Club
9
105
24:31
Benny Pedersen
Albatros Travel
Albatros Travel
DEN
Klub/Firma
Albatros Travel
10
58
25:16
Mikkel Julø
DEN
Klub/Firma
-
11
71
26:11
Lone Risengaard
BSG
BSG
DEN
Klub/Firma
BSG
12
84
26:13
Lucas Burchhardt
Brøndby Strands Gymnastikforening
Brøndby Strands Gymnastikforeni.
DEN
Klub/Firma
Brøndby Strands Gymnastikforeni.
13
73
26:14
Magnus Lund
BSG
BSG
DEN
Klub/Firma
BSG
14
72
26:29
Jan Risengaard
BSG
BSG
DEN
Klub/Firma
BSG
15
104
26:30
Christian Burger
DEN
Klub/Firma
-
16
16
26:38
Lucas Barlach
DEN
Klub/Firma
-
17
103
26:39
Lea Larsen
DEN
Klub/Firma
-
18
17
26:40
Philip Barlach
DEN
Klub/Firma
-
19
18
26:41
Sofus Barlach
DEN
Klub/Firma
-
20
14
27:26
Dennis Stuhr Madsen
RAC/Islev Triathlon Klub
RAC/Islev Triathlon Klub
DEN
Klub/Firma
RAC/Islev Triathlon Klub
21
98
27:29
Gitte Elkjær
Herlev løbe- og atletikklub
Herlev løbe- og atletikklub
DEN
Klub/Firma
Herlev løbe- og atletikklub
22
13
27:30
Helle Voss
DEN
Klub/Firma
-
23
94
28:03
William Dueholm-Reuther
DEN
Klub/Firma
-
24
93
28:09
Sune Dueholm Jensen
DEN
Klub/Firma
-
25
44
28:16
Nikolaj gliese Pedersen
DEN
Klub/Firma
-
26
109
28:33
Anders Julø Risegaard
DEN
Klub/Firma
-
27
55
28:41
Villads Krause Kjær
DEN
Klub/Firma
-
28
43
29:07
Louise Rasmussen
DEN
Klub/Firma
-
29
99
29:20
Siri Ringholm Lawaetz
Team Ringholm
Team Ringholm
DEN
Klub/Firma
Team Ringholm
30
101
29:23
Malene Ringholm Bæk Larsen
Team Ringholm
Team Ringholm
DEN
Klub/Firma
Team Ringholm
31
59
29:29
Magnus Julø
DEN
Klub/Firma
-
32
75
29:40
Mia Andersen
BSG
BSG
DEN
Klub/Firma
BSG
33
57
30:04
Pernille Risegaard
DEN
Klub/Firma
-
34
83
30:34
Vibeke Lund
BSG
BSG
DEN
Klub/Firma
BSG
35
22
30:50
Søren Stradel
De tunge drenge
De tunge drenge
DEN
Klub/Firma
De tunge drenge
36
21
30:51
Kim Stradel
Guldborgsundløberne
Guldborgsundløberne
DEN
Klub/Firma
Guldborgsundløberne
37
11
31:00
Tanja Hageltorn
DEN
Klub/Firma
-
38
35
31:04
Julie Svan
TeamFitClub2019
TeamFitClub2019
DEN
Klub/Firma
TeamFitClub2019
39
60
31:45
Thomas Julø
DEN
Klub/Firma
-
40
97
32:36
Vanessa Beyer
Team Beyer
Team Beyer
DEN
Klub/Firma
Team Beyer
41
96
32:44
Brian Beyer
Team Beyet
Team Beyet
DEN
Klub/Firma
Team Beyet
42
8
33:08
Karina Brøndum
DEN
Klub/Firma
-
43
36
33:15
Jeanette Friberg
DEN
Klub/Firma
-
44
39
33:16
Tina Schack Petersen
FitClub Taastrup
FitClub Taastrup
DEN
Klub/Firma
FitClub Taastrup
45
68
33:42
Victoria Lærke
Dintraener
Dintraener
DEN
Klub/Firma
Dintraener
46
46
33:44
Frank Lærke
Dintraener
Dintraener
DEN
Klub/Firma
Dintraener
47
9
33:57
Birthe Strandhave
DEN
Klub/Firma
-
48
80
33:58
Lucas Ambus
UKE
Klub/Firma
-
49
10
33:59
Helle Helmudt
DEN
Klub/Firma
-
50
81
34:00
Peter Ambus
UKE
Klub/Firma
-
1
2
»
Tidtagningen til dette event sker med brug af ST App Service. Der benyttes ikke chip-tidtagning til dette arrangement. Ved rettelser bedes du rette henvendelse direkte til arrangøren.