Events
Virtuelle events
Events & tilmelding
Resultater
Træning
Træning
Hjælp & Info
Ofte stillede spørgsmål
Om Sportstiming
Kontakt
Gavekort
Handelsbetingelser
Persondata-politik
For arrangører
Log ind
Log ind
Indkøbskurv
Sprog
Dansk
Norsk
Svenska
English
Deutsch
Français
Italiano
简体中文
Mountainbike Trailcup 2022
1133 deltagere
Deltagere
Event
Deltagere
Favoritter
Event
Deltagere
Favoritter
Alle
Samlet tilmelding (Alle 5 afdelinger)
Ulstrup (26/27 marts) (Dagsbillet)
Secret Loam (23/24 april) (Dagsbillet)
Vejle (11/12 juni) (Dagsbillet)
Silkeborg (13/14 august) (Dagsbillet)
Bornholm (30. sep./1. okt.) (Dagsbillet)
Alle køn
Mænd
Kvinder
Søg
Hvilken Klasse kører du I?
Alle lande
Danmark
England
Finland
Island
Norge
Storbritannien
Tyskland
Ukendt land
Udvid søgning
Startnr.
Deltager
Klub
Land
Hvilken Klasse kører du I?
Distance
Henning Lassesen
DEN
-
Samlet tilmelding (Alle 5 afdelinger) (Herre (Motion))
Klub
Hvilken Klasse kører du I?
Distance
-
-
Samlet tilmelding (Alle 5 afdelinger) (Herre (Motion))
Henriette K. Rokkjær
Gl. Rye MTB
Gl. Rye MTB
DEN
-
Samlet tilmelding (Alle 5 afdelinger) (Dame)
Klub
Hvilken Klasse kører du I?
Distance
Gl. Rye MTB
-
Samlet tilmelding (Alle 5 afdelinger) (Dame)
Henrik Friis-Madsen
DEN
-
Bornholm (30. sep./1. okt.) (Dagsbillet) (H40 (Motion))
Klub
Hvilken Klasse kører du I?
Distance
-
-
Bornholm (30. sep./1. okt.) (Dagsbillet) (H40 (Motion))
Henrik Haagen
Slagelse MTB
Slagelse MTB
DEN
-
Bornholm (30. sep./1. okt.) (Dagsbillet) (H40 (Motion))
Klub
Hvilken Klasse kører du I?
Distance
Slagelse MTB
-
Bornholm (30. sep./1. okt.) (Dagsbillet) (H40 (Motion))
Henrik Møller
Plovens Kælling
Plovens Kælling
DEN
-
Samlet tilmelding (Alle 5 afdelinger) (Herre (Sport))
Klub
Hvilken Klasse kører du I?
Distance
Plovens Kælling
-
Samlet tilmelding (Alle 5 afdelinger) (Herre (Sport))
Hjalte Figge
Trailstars
Trailstars
DEN
-
Silkeborg (13/14 august) (Dagsbillet) (Ungdom)
Klub
Hvilken Klasse kører du I?
Distance
Trailstars
-
Silkeborg (13/14 august) (Dagsbillet) (Ungdom)
Hjalte Granhøj
DEN
-
Samlet tilmelding (Alle 5 afdelinger) (Herre (Sport))
Klub
Hvilken Klasse kører du I?
Distance
-
-
Samlet tilmelding (Alle 5 afdelinger) (Herre (Sport))
Høgni Erling Bech
Uphill Gistrup
Uphill Gistrup
DEN
-
Ulstrup (26/27 marts) (Dagsbillet) (H40 (Motion))
Klub
Hvilken Klasse kører du I?
Distance
Uphill Gistrup
-
Ulstrup (26/27 marts) (Dagsbillet) (H40 (Motion))
Hugo Frandsen
Nordjyderne
Nordjyderne
DEN
-
Samlet tilmelding (Alle 5 afdelinger) (eBike 40+ (powered by Bosch eBike Systems))
Klub
Hvilken Klasse kører du I?
Distance
Nordjyderne
-
Samlet tilmelding (Alle 5 afdelinger) (eBike 40+ (powered by Bosch eBike Systems))
Ida høgh Sørensen
Hjortdal MTB
Hjortdal MTB
DEN
-
Secret Loam (23/24 april) (Dagsbillet) (Dame)
Klub
Hvilken Klasse kører du I?
Distance
Hjortdal MTB
-
Secret Loam (23/24 april) (Dagsbillet) (Dame)
Ida høgh Sørensen
Hjortdal MTB
Hjortdal MTB
DEN
-
Vejle (11/12 juni) (Dagsbillet) (Dame)
Klub
Hvilken Klasse kører du I?
Distance
Hjortdal MTB
-
Vejle (11/12 juni) (Dagsbillet) (Dame)
Ida høgh Sørensen
Hjortdal MTB
Hjortdal MTB
DEN
-
Bornholm (30. sep./1. okt.) (Dagsbillet) (Dame)
Klub
Hvilken Klasse kører du I?
Distance
Hjortdal MTB
-
Bornholm (30. sep./1. okt.) (Dagsbillet) (Dame)
Ida Rungø Hilligsøe
Lemvig CK
Lemvig CK
DEN
-
Secret Loam (23/24 april) (Dagsbillet) (Dame)
Klub
Hvilken Klasse kører du I?
Distance
Lemvig CK
-
Secret Loam (23/24 april) (Dagsbillet) (Dame)
Ida Rungø Hilligsøe
Lemvig CK
Lemvig CK
DEN
-
Silkeborg (13/14 august) (Dagsbillet) (Dame)
Klub
Hvilken Klasse kører du I?
Distance
Lemvig CK
-
Silkeborg (13/14 august) (Dagsbillet) (Dame)
Ida Rungø Hilligsøe
Lemvig CK
Lemvig CK
DEN
-
Ulstrup (26/27 marts) (Dagsbillet) (Dame)
Klub
Hvilken Klasse kører du I?
Distance
Lemvig CK
-
Ulstrup (26/27 marts) (Dagsbillet) (Dame)
Ida Rungø Hilligsøe
Lemvig CK
Lemvig CK
DEN
-
Vejle (11/12 juni) (Dagsbillet) (Dame)
Klub
Hvilken Klasse kører du I?
Distance
Lemvig CK
-
Vejle (11/12 juni) (Dagsbillet) (Dame)
Jacob Amtsbiller
dmk trail
dmk trail
DEN
-
Bornholm (30. sep./1. okt.) (Dagsbillet) (H40 (Motion))
Klub
Hvilken Klasse kører du I?
Distance
dmk trail
-
Bornholm (30. sep./1. okt.) (Dagsbillet) (H40 (Motion))
Jacob Amtsbiller
dmk trail
dmk trail
DEN
-
Silkeborg (13/14 august) (Dagsbillet) (H40 (Motion))
Klub
Hvilken Klasse kører du I?
Distance
dmk trail
-
Silkeborg (13/14 august) (Dagsbillet) (H40 (Motion))
Jacob Bluhm-Hansen
DEN
-
Silkeborg (13/14 august) (Dagsbillet) (H40 (Motion))
Klub
Hvilken Klasse kører du I?
Distance
-
-
Silkeborg (13/14 august) (Dagsbillet) (H40 (Motion))
Jacob Bluhm-Hansen
DEN
-
Secret Loam (23/24 april) (Dagsbillet) (H40 (Motion))
Klub
Hvilken Klasse kører du I?
Distance
-
-
Secret Loam (23/24 april) (Dagsbillet) (H40 (Motion))
Jacob Dolleris
DEN
-
Silkeborg (13/14 august) (Dagsbillet) (eBike (powered by Bosch eBike Systems))
Klub
Hvilken Klasse kører du I?
Distance
-
-
Silkeborg (13/14 august) (Dagsbillet) (eBike (powered by Bosch eBike Systems))
Jacob Dolleris
DEN
-
Vejle (11/12 juni) (Dagsbillet) (eBike (powered by Bosch eBike Systems))
Klub
Hvilken Klasse kører du I?
Distance
-
-
Vejle (11/12 juni) (Dagsbillet) (eBike (powered by Bosch eBike Systems))
Jacob Dolleris
DEN
-
Secret Loam (23/24 april) (Dagsbillet) (eBike (powered by Bosch eBike Systems))
Klub
Hvilken Klasse kører du I?
Distance
-
-
Secret Loam (23/24 april) (Dagsbillet) (eBike (powered by Bosch eBike Systems))
Jacob Dolleris
DEN
-
Ulstrup (26/27 marts) (Dagsbillet) (eBike (powered by Bosch eBike Systems))
Klub
Hvilken Klasse kører du I?
Distance
-
-
Ulstrup (26/27 marts) (Dagsbillet) (eBike (powered by Bosch eBike Systems))
Jacob Eklund
DEN
-
Samlet tilmelding (Alle 5 afdelinger) (eBike (powered by Bosch eBike Systems))
Klub
Hvilken Klasse kører du I?
Distance
-
-
Samlet tilmelding (Alle 5 afdelinger) (eBike (powered by Bosch eBike Systems))
Jacob Frydenlund
Team 300
Team 300
DEN
-
Vejle (11/12 juni) (Dagsbillet) (H40 (Sport))
Klub
Hvilken Klasse kører du I?
Distance
Team 300
-
Vejle (11/12 juni) (Dagsbillet) (H40 (Sport))
jacob holm-kinze
DEN
-
Bornholm (30. sep./1. okt.) (Dagsbillet) (H40 (Motion))
Klub
Hvilken Klasse kører du I?
Distance
-
-
Bornholm (30. sep./1. okt.) (Dagsbillet) (H40 (Motion))
Jacob Jørgensen
DEN
-
Secret Loam (23/24 april) (Dagsbillet) (Herre (Motion))
Klub
Hvilken Klasse kører du I?
Distance
-
-
Secret Loam (23/24 april) (Dagsbillet) (Herre (Motion))
Jacob Jørgensen
DEN
-
Ulstrup (26/27 marts) (Dagsbillet) (Herre (Motion))
Klub
Hvilken Klasse kører du I?
Distance
-
-
Ulstrup (26/27 marts) (Dagsbillet) (Herre (Motion))
jacob Larsen
DEN
-
Secret Loam (23/24 april) (Dagsbillet) (H40 (Sport))
Klub
Hvilken Klasse kører du I?
Distance
-
-
Secret Loam (23/24 april) (Dagsbillet) (H40 (Sport))
jacob Larsen
DEN
-
Bornholm (30. sep./1. okt.) (Dagsbillet) (H40 (Sport))
Klub
Hvilken Klasse kører du I?
Distance
-
-
Bornholm (30. sep./1. okt.) (Dagsbillet) (H40 (Sport))
jacob Larsen
DEN
-
Ulstrup (26/27 marts) (Dagsbillet) (H40 (Sport))
Klub
Hvilken Klasse kører du I?
Distance
-
-
Ulstrup (26/27 marts) (Dagsbillet) (H40 (Sport))
Jacob laugesen
DEN
-
Samlet tilmelding (Alle 5 afdelinger) (eBike (powered by Bosch eBike Systems))
Klub
Hvilken Klasse kører du I?
Distance
-
-
Samlet tilmelding (Alle 5 afdelinger) (eBike (powered by Bosch eBike Systems))
Jacob Lund
DEN
-
Samlet tilmelding (Alle 5 afdelinger) (H40 (Sport))
Klub
Hvilken Klasse kører du I?
Distance
-
-
Samlet tilmelding (Alle 5 afdelinger) (H40 (Sport))
Jacob Overgaard
Ploven
Ploven
DEN
-
Samlet tilmelding (Alle 5 afdelinger) (H40 (Sport))
Klub
Hvilken Klasse kører du I?
Distance
Ploven
-
Samlet tilmelding (Alle 5 afdelinger) (H40 (Sport))
Jacob Pløger
Faaborg Ski og Motionsklub
Faaborg Ski og Motionsklub
DEN
-
Silkeborg (13/14 august) (Dagsbillet) (Herre (Motion))
Klub
Hvilken Klasse kører du I?
Distance
Faaborg Ski og Motionsklub
-
Silkeborg (13/14 august) (Dagsbillet) (Herre (Motion))
Jacob Poulsen
Trail Surfers
Trail Surfers
DEN
-
Bornholm (30. sep./1. okt.) (Dagsbillet) (Herre (Sport))
Klub
Hvilken Klasse kører du I?
Distance
Trail Surfers
-
Bornholm (30. sep./1. okt.) (Dagsbillet) (Herre (Sport))
Jacob Poulsen
Trail Surfers
Trail Surfers
DEN
-
Silkeborg (13/14 august) (Dagsbillet) (Herre (Sport))
Klub
Hvilken Klasse kører du I?
Distance
Trail Surfers
-
Silkeborg (13/14 august) (Dagsbillet) (Herre (Sport))
Jacob Poulsen
Trail Surfers
Trail Surfers
DEN
-
Vejle (11/12 juni) (Dagsbillet) (Herre (Sport))
Klub
Hvilken Klasse kører du I?
Distance
Trail Surfers
-
Vejle (11/12 juni) (Dagsbillet) (Herre (Sport))
Jacob Poulsen
Trail Surfers
Trail Surfers
DEN
-
Secret Loam (23/24 april) (Dagsbillet) (Herre (Sport))
Klub
Hvilken Klasse kører du I?
Distance
Trail Surfers
-
Secret Loam (23/24 april) (Dagsbillet) (Herre (Sport))
jacob Prado
Prado and Friends
Prado and Friends
DEN
-
Vejle (11/12 juni) (Dagsbillet) (Herre (Motion))
Klub
Hvilken Klasse kører du I?
Distance
Prado and Friends
-
Vejle (11/12 juni) (Dagsbillet) (Herre (Motion))
jacob Prado
DEN
-
Ulstrup (26/27 marts) (Dagsbillet) (Herre (Motion))
Klub
Hvilken Klasse kører du I?
Distance
-
-
Ulstrup (26/27 marts) (Dagsbillet) (Herre (Motion))
Jacob Prado
Prado and Friends
Prado and Friends
DEN
-
Secret Loam (23/24 april) (Dagsbillet) (Herre (Motion))
Klub
Hvilken Klasse kører du I?
Distance
Prado and Friends
-
Secret Loam (23/24 april) (Dagsbillet) (Herre (Motion))
Jacob Prado
Prado and friends
Prado and friends
DEN
-
Bornholm (30. sep./1. okt.) (Dagsbillet) (Herre (Motion))
Klub
Hvilken Klasse kører du I?
Distance
Prado and friends
-
Bornholm (30. sep./1. okt.) (Dagsbillet) (Herre (Motion))
Jacob Prado
Prado and Friends
Prado and Friends
DEN
-
Silkeborg (13/14 august) (Dagsbillet) (Herre (Motion))
Klub
Hvilken Klasse kører du I?
Distance
Prado and Friends
-
Silkeborg (13/14 august) (Dagsbillet) (Herre (Motion))
Jacob Tjellesen
SPECIALIZED DANMARK
SPECIALIZED DANMARK
DEN
-
Samlet tilmelding (Alle 5 afdelinger) (eBike (powered by Bosch eBike Systems))
Klub
Hvilken Klasse kører du I?
Distance
SPECIALIZED DANMARK
-
Samlet tilmelding (Alle 5 afdelinger) (eBike (powered by Bosch eBike Systems))
Jacob Udengaard
DMK
DMK
DEN
-
Samlet tilmelding (Alle 5 afdelinger) (H40 (Sport))
Klub
Hvilken Klasse kører du I?
Distance
DMK
-
Samlet tilmelding (Alle 5 afdelinger) (H40 (Sport))
Jakob Anderen
Seje Rejer
Seje Rejer
DEN
-
Bornholm (30. sep./1. okt.) (Dagsbillet) (H40 (Motion))
Klub
Hvilken Klasse kører du I?
Distance
Seje Rejer
-
Bornholm (30. sep./1. okt.) (Dagsbillet) (H40 (Motion))
Jakob Broskov Nielsen
DMK
DMK
DEN
-
Secret Loam (23/24 april) (Dagsbillet) (H40 (Motion))
Klub
Hvilken Klasse kører du I?
Distance
DMK
-
Secret Loam (23/24 april) (Dagsbillet) (H40 (Motion))
Jakob Broskov Nielsen
DMK
DMK
DEN
-
Bornholm (30. sep./1. okt.) (Dagsbillet) (H40 (Motion))
Klub
Hvilken Klasse kører du I?
Distance
DMK
-
Bornholm (30. sep./1. okt.) (Dagsbillet) (H40 (Motion))
Antal: 1133
«
1
2
...
5
6
7
8
9
...
23
»