Startnr. | Deltager | Hold | By | Distance |
638-2 | Heidi Primgaard
TEAM GLAMOUR QUEENS
| TEAM GLAMOUR QUEENS | | Arriva-Walk |
|
Hold | Distance |
TEAM GLAMOUR QUEENS | Arriva-Walk |
|
638-1 | Hanne Rasmussen
TEAM GLAMOUR QUEENS
| TEAM GLAMOUR QUEENS | | Arriva-Walk |
|
Hold | Distance |
TEAM GLAMOUR QUEENS | Arriva-Walk |
|
471-4 | Nick Træholt
TEAM ROCK HARD
| TEAM ROCK HARD | | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
Hold | Distance |
TEAM ROCK HARD | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
471-3 | Lotte Bak Andersen
TEAM ROCK HARD
| TEAM ROCK HARD | | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
Hold | Distance |
TEAM ROCK HARD | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
471-2 | Signe Petersen
TEAM ROCK HARD
| TEAM ROCK HARD | Silkeborg | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
Hold | Distance |
TEAM ROCK HARD | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
471-1 | Gitte Nordskov Balling
TEAM ROCK HARD
| TEAM ROCK HARD | | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
Hold | Distance |
TEAM ROCK HARD | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
274-4 | Steve Andersen
TEAM MAGIC
| TEAM MAGIC | | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
TEAM MAGIC | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
274-3 | Eva Norup Sørensen
TEAM MAGIC
| TEAM MAGIC | | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
TEAM MAGIC | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
274-2 | Lars Bramming
TEAM MAGIC
| TEAM MAGIC | | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
TEAM MAGIC | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
274-1 | Sanne Aagaard
TEAM MAGIC
| TEAM MAGIC | | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
TEAM MAGIC | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
15-4 | Anders Munch
GALERIE MODERNE SILK
| GALERIE MODERNE SILK | | Herrehold |
|
Hold | Distance |
GALERIE MODERNE SILK | Herrehold |
|
15-3 | Bjarne Hansen Lützen
GALERIE MODERNE SILK
| GALERIE MODERNE SILK | | Herrehold |
|
Hold | Distance |
GALERIE MODERNE SILK | Herrehold |
|
15-2 | Johnny Dyrehauge
GALERIE MODERNE SILK
| GALERIE MODERNE SILK | Silkeborg | Herrehold |
|
Hold | Distance |
GALERIE MODERNE SILK | Herrehold |
|
15-1 | Lars Bang
GALERIE MODERNE SILK
| GALERIE MODERNE SILK | | Herrehold |
|
Hold | Distance |
GALERIE MODERNE SILK | Herrehold |
|
273-4 | Jens Nørgaard Nielsen
TEAM SVOSTRUP
| TEAM SVOSTRUP | | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
TEAM SVOSTRUP | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
273-3 | Nanna Nørgaard Nielsen
TEAM SVOSTRUP
| TEAM SVOSTRUP | | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
TEAM SVOSTRUP | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
273-2 | Ulla Nørgaard Nielsen
TEAM SVOSTRUP
| TEAM SVOSTRUP | | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
TEAM SVOSTRUP | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
273-1 | Ole Bak Nielsen
TEAM SVOSTRUP
| TEAM SVOSTRUP | | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
TEAM SVOSTRUP | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
637-4 | Linda Øllgaard Christensen
ERHVERVS- OG BYGGEST
| ERHVERVS- OG BYGGEST | | Arriva-Walk |
|
Hold | Distance |
ERHVERVS- OG BYGGEST | Arriva-Walk |
|
637-3 | Jane Ildensborg-Hansen
ERHVERVS- OG BYGGEST
| ERHVERVS- OG BYGGEST | | Arriva-Walk |
|
Hold | Distance |
ERHVERVS- OG BYGGEST | Arriva-Walk |
|
637-2 | Betina Bredvig Hansen
ERHVERVS- OG BYGGEST
| ERHVERVS- OG BYGGEST | | Arriva-Walk |
|
Hold | Distance |
ERHVERVS- OG BYGGEST | Arriva-Walk |
|
637-1 | Kaja Korgaard
ERHVERVS- OG BYGGEST
| ERHVERVS- OG BYGGEST | | Arriva-Walk |
|
Hold | Distance |
ERHVERVS- OG BYGGEST | Arriva-Walk |
|
272-4 | Malene Schacke
EHVERVS- OG BYGGESTY
| EHVERVS- OG BYGGESTY | | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
EHVERVS- OG BYGGESTY | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
272-3 | Hans Henrik Nørgaard
EHVERVS- OG BYGGESTY
| EHVERVS- OG BYGGESTY | | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
EHVERVS- OG BYGGESTY | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
272-2 | Hans Henrik Nørgaard
EHVERVS- OG BYGGESTY
| EHVERVS- OG BYGGESTY | | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
EHVERVS- OG BYGGESTY | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
272-1 | Kirstine Halken
EHVERVS- OG BYGGESTY
| EHVERVS- OG BYGGESTY | Silkeborg | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
EHVERVS- OG BYGGESTY | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
397-4 | Steen Frederiksen
ERHVERVS- OG BYGGEST
| ERHVERVS- OG BYGGEST | | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
ERHVERVS- OG BYGGEST | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
397-3 | Lone Rosen
ERHVERVS- OG BYGGEST
| ERHVERVS- OG BYGGEST | | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
ERHVERVS- OG BYGGEST | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
397-2 | Jakob Hansen
ERHVERVS- OG BYGGEST
| ERHVERVS- OG BYGGEST | | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
ERHVERVS- OG BYGGEST | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
397-1 | Niels Bjerring Hansen
ERHVERVS- OG BYGGEST
| ERHVERVS- OG BYGGEST | | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
Hold | Distance |
ERHVERVS- OG BYGGEST | Mix-hold 1+3 (1 kvinde, 3 mænd) |
|
164-4 | Lene From Christensen
ERHVERVS- OG BYGGEST
| ERHVERVS- OG BYGGEST | | Kvindehold |
|
Hold | Distance |
ERHVERVS- OG BYGGEST | Kvindehold |
|
164-3 | Pernille von Lillienskjold
ERHVERVS- OG BYGGEST
| ERHVERVS- OG BYGGEST | | Kvindehold |
|
Hold | Distance |
ERHVERVS- OG BYGGEST | Kvindehold |
|
164-2 | Lizzie Jensen
ERHVERVS- OG BYGGEST
| ERHVERVS- OG BYGGEST | | Kvindehold |
|
Hold | Distance |
ERHVERVS- OG BYGGEST | Kvindehold |
|
164-1 | Katrine Solvang
ERHVERVS- OG BYGGEST
| ERHVERVS- OG BYGGEST | | Kvindehold |
|
Hold | Distance |
ERHVERVS- OG BYGGEST | Kvindehold |
|
271-4 | Jane Klode
DENNE KLODES BEDSTE
| DENNE KLODES BEDSTE | | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
DENNE KLODES BEDSTE | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
271-3 | Morten Vestergaard
DENNE KLODES BEDSTE
| DENNE KLODES BEDSTE | | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
DENNE KLODES BEDSTE | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
271-2 | Anne Mette Brøndum
DENNE KLODES BEDSTE
| DENNE KLODES BEDSTE | | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
DENNE KLODES BEDSTE | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
271-1 | Martin Klode
DENNE KLODES BEDSTE
| DENNE KLODES BEDSTE | | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
DENNE KLODES BEDSTE | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
754 | Pia Bastrup Poulsen | | Silkeborg | 10 KM Individuel |
|
Hold | Distance |
- | 10 KM Individuel |
|
14-4 | Mikkel Hardysøe
INTRANOTE A/S 2
| INTRANOTE A/S 2 | Silkeborg | Herrehold |
|
Hold | Distance |
INTRANOTE A/S 2 | Herrehold |
|
14-3 | Rune Borgbjerg
INTRANOTE A/S 2
| INTRANOTE A/S 2 | Silkeborg | Herrehold |
|
Hold | Distance |
INTRANOTE A/S 2 | Herrehold |
|
14-2 | Thomas Nygaard
INTRANOTE A/S 2
| INTRANOTE A/S 2 | Silkeborg | Herrehold |
|
Hold | Distance |
INTRANOTE A/S 2 | Herrehold |
|
14-1 | Allan Kragh
INTRANOTE A/S 2
| INTRANOTE A/S 2 | Silkeborg | Herrehold |
|
Hold | Distance |
INTRANOTE A/S 2 | Herrehold |
|
13-4 | Lars Nørgaard Jepsen
INTRANOTE A/S1
| INTRANOTE A/S1 | Silkeborg | Herrehold |
|
Hold | Distance |
INTRANOTE A/S1 | Herrehold |
|
13-3 | Michael Møller Pedersen
INTRANOTE A/S1
| INTRANOTE A/S1 | Silkeborg | Herrehold |
|
Hold | Distance |
INTRANOTE A/S1 | Herrehold |
|
13-2 | Niels Møller Kristensen
INTRANOTE A/S1
| INTRANOTE A/S1 | Silkeborg | Herrehold |
|
Hold | Distance |
INTRANOTE A/S1 | Herrehold |
|
13-1 | Jacob Møller
INTRANOTE A/S1
| INTRANOTE A/S1 | Silkeborg | Herrehold |
|
Hold | Distance |
INTRANOTE A/S1 | Herrehold |
|
12-4 | Knud Ælmholdt
INTRANOTE A/S
| INTRANOTE A/S | Silkeborg | Herrehold |
|
Hold | Distance |
INTRANOTE A/S | Herrehold |
|
12-3 | Arne Sostack
INTRANOTE A/S
| INTRANOTE A/S | Silkeborg | Herrehold |
|
Hold | Distance |
INTRANOTE A/S | Herrehold |
|
12-2 | Maiken Fredenslund
INTRANOTE A/S
| INTRANOTE A/S | Silkeborg | Herrehold |
|
Hold | Distance |
INTRANOTE A/S | Herrehold |
|