Startnr. | Deltager | Hold | By | Distance |
12-1 | Casper Thomsen
INTRANOTE A/S
| INTRANOTE A/S | Silkeborg | Herrehold |
|
Hold | Distance |
INTRANOTE A/S | Herrehold |
|
521-3 | Christian Brunsborg
SEJS5KAGEHOLDET
| SEJS5KAGEHOLDET | | Børnehold Drenge 8-11 år |
|
Hold | Distance |
SEJS5KAGEHOLDET | Børnehold Drenge 8-11 år |
|
521-2 | Jonas Torp Kjærsgaard
SEJS5KAGEHOLDET
| SEJS5KAGEHOLDET | | Børnehold Drenge 8-11 år |
|
Hold | Distance |
SEJS5KAGEHOLDET | Børnehold Drenge 8-11 år |
|
521-1 | Janick Rommers
SEJS5KAGEHOLDET
| SEJS5KAGEHOLDET | sejs | Børnehold Drenge 8-11 år |
|
Hold | Distance |
SEJS5KAGEHOLDET | Børnehold Drenge 8-11 år |
|
163-4 | Bettina Fyhn
VIRKLUNDS MØDRE
| VIRKLUNDS MØDRE | Virklund | Kvindehold |
|
Hold | Distance |
VIRKLUNDS MØDRE | Kvindehold |
|
163-3 | Lise Michaelsen
VIRKLUNDS MØDRE
| VIRKLUNDS MØDRE | Virklund | Kvindehold |
|
Hold | Distance |
VIRKLUNDS MØDRE | Kvindehold |
|
163-2 | Lotte Risbjerg
VIRKLUNDS MØDRE
| VIRKLUNDS MØDRE | Silkeborg | Kvindehold |
|
Hold | Distance |
VIRKLUNDS MØDRE | Kvindehold |
|
163-1 | Berit Høstrup
VIRKLUNDS MØDRE
| VIRKLUNDS MØDRE | Virklund | Kvindehold |
|
Hold | Distance |
VIRKLUNDS MØDRE | Kvindehold |
|
11-4 | Bjarne Høstrup
VIRKLUNDS FÆDRE
| VIRKLUNDS FÆDRE | Virklund | Herrehold |
|
Hold | Distance |
VIRKLUNDS FÆDRE | Herrehold |
|
11-3 | Normann Karlsen
VIRKLUNDS FÆDRE
| VIRKLUNDS FÆDRE | Virklund | Herrehold |
|
Hold | Distance |
VIRKLUNDS FÆDRE | Herrehold |
|
11-2 | Helle Jespersen
VIRKLUNDS FÆDRE
| VIRKLUNDS FÆDRE | Virklund | Herrehold |
|
Hold | Distance |
VIRKLUNDS FÆDRE | Herrehold |
|
11-1 | Søren Lundholm
VIRKLUNDS FÆDRE
| VIRKLUNDS FÆDRE | Virklund | Herrehold |
|
Hold | Distance |
VIRKLUNDS FÆDRE | Herrehold |
|
270-4 | Karsten Søndergård
BYENS BRØD FLØDEBOLL
| BYENS BRØD FLØDEBOLL | Silkeborg | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
BYENS BRØD FLØDEBOLL | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
270-3 | Mads Hansen
BYENS BRØD FLØDEBOLL
| BYENS BRØD FLØDEBOLL | Silkeborg | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
BYENS BRØD FLØDEBOLL | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
270-2 | Niels Jørgen Rasmussen
BYENS BRØD FLØDEBOLL
| BYENS BRØD FLØDEBOLL | Silkeborg | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
BYENS BRØD FLØDEBOLL | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
270-1 | Kristian Lahmann
BYENS BRØD FLØDEBOLL
| BYENS BRØD FLØDEBOLL | Silkeborg | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
BYENS BRØD FLØDEBOLL | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
269-4 | Tove Dalsgård
BYENS BRØD KAGE SNED
| BYENS BRØD KAGE SNED | Silkeborg | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
BYENS BRØD KAGE SNED | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
269-3 | Martin Pedersen
BYENS BRØD KAGE SNED
| BYENS BRØD KAGE SNED | Silkeborg | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
BYENS BRØD KAGE SNED | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
269-2 | Connie Filtenborg
BYENS BRØD KAGE SNED
| BYENS BRØD KAGE SNED | Silkeborg | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
BYENS BRØD KAGE SNED | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
269-1 | Patrick Armose
BYENS BRØD KAGE SNED
| BYENS BRØD KAGE SNED | Silkeborg | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
BYENS BRØD KAGE SNED | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
162-4 | Josefine Draxbæk
BYENS BRØD FAST-FOOD
| BYENS BRØD FAST-FOOD | Silkeborg | Kvindehold |
|
Hold | Distance |
BYENS BRØD FAST-FOOD | Kvindehold |
|
162-3 | Lea Berg
BYENS BRØD FAST-FOOD
| BYENS BRØD FAST-FOOD | Silkeborg | Kvindehold |
|
Hold | Distance |
BYENS BRØD FAST-FOOD | Kvindehold |
|
162-2 | Feline Miller
BYENS BRØD FAST-FOOD
| BYENS BRØD FAST-FOOD | Silkeborg | Kvindehold |
|
Hold | Distance |
BYENS BRØD FAST-FOOD | Kvindehold |
|
162-1 | Pernille Hagelkjær
BYENS BRØD FAST-FOOD
| BYENS BRØD FAST-FOOD | Silkeborg | Kvindehold |
|
Hold | Distance |
BYENS BRØD FAST-FOOD | Kvindehold |
|
10-4 | Michael Jensen
BYENS BRØD GALOP-KRI
| BYENS BRØD GALOP-KRI | Silkeborg | Herrehold |
|
Hold | Distance |
BYENS BRØD GALOP-KRI | Herrehold |
|
10-3 | Carsten Jensen
BYENS BRØD GALOP-KRI
| BYENS BRØD GALOP-KRI | Silkeborg | Herrehold |
|
Hold | Distance |
BYENS BRØD GALOP-KRI | Herrehold |
|
10-2 | Michael Johansen
BYENS BRØD GALOP-KRI
| BYENS BRØD GALOP-KRI | Silkeborg | Herrehold |
|
Hold | Distance |
BYENS BRØD GALOP-KRI | Herrehold |
|
10-1 | Lars Nørgaard
BYENS BRØD GALOP-KRI
| BYENS BRØD GALOP-KRI | Silkeborg | Herrehold |
|
Hold | Distance |
BYENS BRØD GALOP-KRI | Herrehold |
|
9-4 | Mikkel Poulsen
BYENS BRØD DEJ-ARME
| BYENS BRØD DEJ-ARME | Silkeborg | Herrehold |
|
Hold | Distance |
BYENS BRØD DEJ-ARME | Herrehold |
|
9-3 | Kenneth Ravn
BYENS BRØD DEJ-ARME
| BYENS BRØD DEJ-ARME | Silkeborg | Herrehold |
|
Hold | Distance |
BYENS BRØD DEJ-ARME | Herrehold |
|
9-2 | Varny Møller Nielsen
BYENS BRØD DEJ-ARME
| BYENS BRØD DEJ-ARME | Silkeborg | Herrehold |
|
Hold | Distance |
BYENS BRØD DEJ-ARME | Herrehold |
|
9-1 | Poul Kramer
BYENS BRØD DEJ-ARME
| BYENS BRØD DEJ-ARME | Silkeborg | Herrehold |
|
Hold | Distance |
BYENS BRØD DEJ-ARME | Herrehold |
|
8-4 | Kasper Kramer
BYENS BRØD SNEGLENE
| BYENS BRØD SNEGLENE | Silkeborg | Herrehold |
|
Hold | Distance |
BYENS BRØD SNEGLENE | Herrehold |
|
8-3 | Anders Mârcher
BYENS BRØD SNEGLENE
| BYENS BRØD SNEGLENE | Silkeborg | Herrehold |
|
Hold | Distance |
BYENS BRØD SNEGLENE | Herrehold |
|
8-2 | Poul Kramer
BYENS BRØD SNEGLENE
| BYENS BRØD SNEGLENE | Silkeborg | Herrehold |
|
Hold | Distance |
BYENS BRØD SNEGLENE | Herrehold |
|
8-1 | Kenneth Kramer
BYENS BRØD SNEGLENE
| BYENS BRØD SNEGLENE | Silkeborg | Herrehold |
|
Hold | Distance |
BYENS BRØD SNEGLENE | Herrehold |
|
7-4 | Tobias Andersen
BYENS BRØD BASSERNE
| BYENS BRØD BASSERNE | Silkeborg | Herrehold |
|
Hold | Distance |
BYENS BRØD BASSERNE | Herrehold |
|
7-3 | Anders Søndergård
BYENS BRØD BASSERNE
| BYENS BRØD BASSERNE | Silkeborg | Herrehold |
|
Hold | Distance |
BYENS BRØD BASSERNE | Herrehold |
|
7-2 | Henrik Rasmussen
BYENS BRØD BASSERNE
| BYENS BRØD BASSERNE | Silkeborg | Herrehold |
|
Hold | Distance |
BYENS BRØD BASSERNE | Herrehold |
|
7-1 | Rasmus Hansen
BYENS BRØD BASSERNE
| BYENS BRØD BASSERNE | Silkeborg | Herrehold |
|
Hold | Distance |
BYENS BRØD BASSERNE | Herrehold |
|
593-3 | Marianne Hansen
BYENS BRØD KRUMMER
| BYENS BRØD KRUMMER | Silkeborg | Børnehold Piger 8-11 år |
|
Hold | Distance |
BYENS BRØD KRUMMER | Børnehold Piger 8-11 år |
|
593-2 | Karoline Nørgaard Lauridsen
BYENS BRØD KRUMMER
| BYENS BRØD KRUMMER | Silkeborg | Børnehold Piger 8-11 år |
|
Hold | Distance |
BYENS BRØD KRUMMER | Børnehold Piger 8-11 år |
|
593-1 | Rikke Sehested
BYENS BRØD KRUMMER
| BYENS BRØD KRUMMER | Silkeborg | Børnehold Piger 8-11 år |
|
Hold | Distance |
BYENS BRØD KRUMMER | Børnehold Piger 8-11 år |
|
520-3 | Oskar Vejlgård
BYENS BRØD BOMBERNE
| BYENS BRØD BOMBERNE | Silkeborg | Børnehold Drenge 8-11 år |
|
Hold | Distance |
BYENS BRØD BOMBERNE | Børnehold Drenge 8-11 år |
|
520-2 | Mathias Nørgaard Lauridsen
BYENS BRØD BOMBERNE
| BYENS BRØD BOMBERNE | Silkeborg | Børnehold Drenge 8-11 år |
|
Hold | Distance |
BYENS BRØD BOMBERNE | Børnehold Drenge 8-11 år |
|
520-1 | Oliver Grøn
BYENS BRØD BOMBERNE
| BYENS BRØD BOMBERNE | Silkeborg | Børnehold Drenge 8-11 år |
|
Hold | Distance |
BYENS BRØD BOMBERNE | Børnehold Drenge 8-11 år |
|
6-4 | Lars Overgaard
SØLØBERNE
| SØLØBERNE | Funder | Herrehold |
|
Hold | Distance |
SØLØBERNE | Herrehold |
|
6-3 | Svend Sørensen
SØLØBERNE
| SØLØBERNE | Sminge | Herrehold |
|
Hold | Distance |
SØLØBERNE | Herrehold |
|
6-2 | Dann Poulsen
SØLØBERNE
| SØLØBERNE | Silkeborg | Herrehold |
|
Hold | Distance |
SØLØBERNE | Herrehold |
|
6-1 | Lars Overgaard
SØLØBERNE
| SØLØBERNE | Funder | Herrehold |
|
Hold | Distance |
SØLØBERNE | Herrehold |
|