Spar Kron 1/4 Jernmand 2018

596 deltagere

Startnr. Deltager Distance
371Aage Pedersen1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
611Albert FrydensbergAspirant - 600-9-3,5
414Alex Bak1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
11Alex Madsen1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
150Allan Brogård1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
376Allan Ernstsen1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
16Allan Heinsvig1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
387Allan Mejneche1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
449Allan Breum Larsen1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
107Allan Fog Kristensen1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
640Amelie ThordalAspirant - 600-9-3,5
630Anastacia DammAspirant - 600-9-3,5
286Anders Busk1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
203Anders Dalgas1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
32Anders Gammelgaard Fruerlund1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
13Anders Glintborg1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
386Anders Hviid1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
218Anders Nygaard1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
500Anders Rasmussen1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
428Anders Balle Rasmussen1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
249Anders Hornbak Jørgensen1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
38andrè axelsen1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
350Andre Katers1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
613Andrea HolmAspirant - 600-9-3,5
515Andreas Mikkelsen1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
645Andreas NikolajsenAspirant - 600-9-3,5
192Andreas Vadsholm1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
5Andrew Gray1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
447Ane Dorte Skorstengaard Lindberg1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
488Anida Johannesen1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
197Anja Drews1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
463Ann Grete Nørgaard1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
85Anna Søndergaard1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
322Anne Johansen1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
429Anne Marie Trunshøj Kristensen1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
499Anni Andersen1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
479Arne Sieljacks1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
299Arne Stensgård Poulsen1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
639Babette ThordalAspirant - 600-9-3,5
610Beathe GejlAspirant - 600-9-3,5
105Belinda Busk Rypestøl1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
59Benny Jensen1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
362Benny Kristensen1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
605Bertil Vinther WinsløvAspirant - 600-9-3,5
461Bettina Sondrup1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
438Birgit Klank Christensen1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
100Birgitte Ballebye1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
266Birgitte Larsen1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
198Birgitte Venø Hansen1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)
164Birthe Brix Vestergaard1/4 Jernmand - (950m svømning, 45km cykling, 10,5km løb)

Antal: 596