SEPE Extreme Challenge 2018

SEPE Extreme Challenge 2018

Team results

  


Position
Club/Company
Category
Sex
Chip time
 
1
Team Skins DanmarkAllM
2:10:48
1489
Andreas Olsen-M
41:33
340
Nicolai Schjøtt-M
43:33
1173
Mark Wandy Nielsen-M
45:41
 
2
Høm/SeemAllM
2:29:46
1104
Jacob Knudsen-M
46:24
1110
Simon Vulpen-M
50:22
1105
Hans Henrik Bruun-M
52:59
 
3
Høm/SeemAllM
2:47:27
1106
Søren Gregersen-M
54:54
1109
Simon Hauge Nissen-M
55:44
1108
Lars Knudsen-M
56:48
 
4
Team frem aAllM
2:51:37
120
Morten Stenger-M
55:56
117
Frederik Kruse-M
55:58
118
Joey Geelhoed-M
59:42
 
5
Cocio EnergyAllM
2:58:05
274
Carsten Gadgaard-M
56:10
279
Thomas Jessen-M
59:02
291
Kevin Dalgas Andreasen-M
1:02:52
 
6
Klinges beskidte veggie drengeAllM
2:59:41
1410
Martin Radmer-M
57:29
1409
Christopher Thøgersen-M
57:35
1408
Jakob Klinge-M
1:04:36
 
7
Team Jente og MichaelAllM
3:01:12
1077
Dennis Mølholm Hansen-M
56:31
1151
Jente Piersma-M
1:02:14
1087
Thomas Bakkensen-M
1:02:26
 
8
INGENIØR'NEAllM
3:01:42
302
Jens Schultz-M
55:50
310
Lasse Viuf-M
1:02:08
299
Erling Hjorth Sørensen-M
1:03:43
 
9
Esbjerg atletik og motionAllM
3:14:30
1222
Thomas Krog Pedersen-M
51:12
1333
Simon Tykgaard Husted-M
1:05:08
745
Klaes Larsen-M
1:18:09
 
10
TresuAllM
3:14:31
672
Henrik Fabricius-M
1:04:38
673
Morten Christensen-M
1:04:47
668
Jesper Nystrup Jørgensen-M
1:05:05
 
11
TresuAllM
3:16:11
702
Mikkel Nielsen-M
1:05:15
699
Niels Westergaard-M
1:05:15
665
David Engquist-M
1:05:40
 
12
SultHansAllM
3:16:44
875
Thue Seberg-M
1:01:36
27
Steffan Jensen-M
1:02:49
30
Martin Flensborg-M
1:12:18
 
13
INGENIØR'NEAllM
3:20:50
306
Allan Morsø-M
1:06:15
308
Jack Andersen-M
1:06:18
305
Lasse Ditlevsen-M
1:08:16
 
14
Tjærborg IndustriAllM
3:24:07
1210
Kristian T. Kristensen-M
1:08:01
1213
Finn Lauridsen-M
1:08:02
1212
Daniel Fredriksen-M
1:08:03
 
15
Cocio EnergyAllM
3:24:33
288
Thomas Olsen-M
1:06:58
285
Jørn Strebøl-M
1:08:04
283
Petur Ovi Ellingsgaard-M
1:09:29
 
16
QubiqaAllM/F
3:26:21
19
Arne Madsen-M
1:07:09
22
Rasmus Frandsen-M
1:08:59
21
Anne Mette S. Lorenzen-F
1:10:11
 
17
PolyTech A/SAllM
3:27:00
1112
Kasper Lauridsen-M
1:05:54
1490
Kenneth Iversen-M
1:10:06
1111
Daniel Ullerichs-M
1:11:00
 
18
Varde Atlet KlubAllM
3:30:59
983
jimmi Manfred Andersen-M
1:09:10
985
Rasmus Raben Nielsen-M
1:10:46
984
Henning Klaus Nielsen-M
1:11:02
 
19
VNI (tif)AllM
3:33:54
1218
Jes Stage Andersen-M
1:09:39
1217
Peter Busk Jørgensen-M
1:09:40
1219
Dennis Margon Spangsbjerg-M
1:14:34
 
20
Schrøder A/SAllM/F
3:35:41
1022
Rikke Kristiansen-F
1:10:33
1021
Hans Kristian Kristiansen-M
1:11:20
1017
Bo Weigelt-M
1:13:48
 
21
Ørsted EsbjergværketAllM
3:35:49
922
Jesper Stentoft-M
1:11:15
926
Mads Timmermand-M
1:12:11
924
Kristian Lauritsen-M
1:12:22
 
22
Ørsted EsbjergværketAllM
3:40:01
927
Stefan Luxhøj-M
1:12:43
921
Henning Iversen-M
1:13:09
923
Jimmy Andersen-M
1:14:09
 
23
Hansi HinterseerAllM
3:40:21
1194
Søren Madsen-M
1:13:22
1195
Mark Fogh Pedersen-M
1:13:24
1193
Kasper Arnsbæk-M
1:13:35
 
24
SpinderietAllM
3:42:04
1226
Henrik Kristensen-M
1:13:59
1264
Bo Malund-M
1:14:01
1225
ole pallesen-M
1:14:03
 
25
Cocio EnergyAllM/F
3:42:05
273
Søren Ludvigsen-M
1:11:49
280
Mikkel Nielsen-M
1:13:55
275
Tina Fjord-F
1:16:20
 
26
Schrøder A/SAllM
3:43:45
1018
Karsten Olesen-M
1:13:49
1020
Thomas Bay-M
1:14:55
1019
Jeppe Pedersen-M
1:15:01
 
27
Klinges beskidte veggie drengeAllM
3:43:52
1412
Søren Barfoed-M
1:04:40
1411
Kasper Gjerlevsen-M
1:04:53
1413
sebastian sillesen-M
1:34:18
 
28
Team GranlyAllM
3:44:37
525
Hjalte Aaskov-Dam-M
1:06:08
531
Stig Christensen-M
1:18:57
526
Karsten Aaskov-M
1:19:31
 
29
DNV GL EsbjergAllM
3:45:59
1474
Anders Aalund-M
1:15:09
1475
Jakob Dahl Seidenfaden-M
1:15:16
1477
Jan Puggaard-M
1:15:33
 
30
Gamleste Satte MændAllM
3:46:04
370
Morten L. Hansen-M
1:15:19
369
Morten G. Hansen-M
1:15:21
367
Klaus Jensen-M
1:15:23
 
31
Sdr. Omme CrossgymAllM
3:46:07
243
Paw Refshøj jensen-M
1:10:43
752
Johnny Hansen-M
1:10:50
256
Lars Benkjer-M
1:24:33
 
32
Gamleste Satte MændAllM
3:46:12
368
Mathias Kipker-M
1:15:23
366
Lars Jensen-M
1:15:24
371
Thomas Ploug-M
1:15:24
 
33
Krogen - hop på Krogen hvis du ikke kan følge medAllF
3:47:43
988
Pernille EGsgaard-F
1:15:50
986
Tina Jørgensen-F
1:15:51
987
Camilla Hansen-F
1:16:01
 
34
FitNFunAllM/F
3:48:45
59
Mark Jørgensen-M
1:15:50
58
Rasmus Stubberup-M
1:15:56
53
Ina Beck-F
1:16:57
 
35
Tyra T&IAllM
3:50:29
928
Elgar Kleijne-M
1:16:46
686
Ronn Hansen-M
1:16:50
688
Ejvind Olldag-M
1:16:52
 
36
FitNFunAllM/F
3:50:55
49
Morten Pedersen-M
1:16:58
44
Lene Damsgaard Nielsen-F
1:16:58
45
Jacob Damsgaard Nielsen-M
1:16:58
 
37
Hakket makkerzAllM
3:51:38
1404
Jeff Rudbech-M
1:13:20
1269
Simon Lenschow Østergaard-M
1:16:29
1268
Daniel Toft tengstedt-M
1:21:48
 
38
HPT's Mudd-RacersAllM
3:54:04
747
Ole Nielsen-M
1:11:15
749
Daniel Andersen-M
1:18:24
746
Hans Christian Jespersen-M
1:24:25
 
39
Steens MC- CenterAllM/F
3:56:06
1317
Steen Jensen-M
1:18:29
1318
Claus Gravesen-M
1:18:47
1316
Karin Holdt Schmidt-F
1:18:49
 
40
INGENIØR'NEAllM
3:56:35
301
Mogens Schmidt-M
1:09:06
297
Torben Bøgelund Madsen-M
1:23:42
298
Bo Jørgensen-M
1:23:46
 
41
Team Big SlapAllM
4:01:37
910
Kasper Christensen-M
1:20:14
909
Henrik Wiese-M
1:20:39
908
Lars Madsen-M
1:20:43
 
42
Alko-holdetAllM
4:01:39
901
Jonas Kvist-M
1:20:31
893
Mark Hansen-M
1:20:33
848
Steffen Krab-M
1:20:34
 
43
Alko-holdetAllM
4:01:44
891
Morten Friman-M
1:20:34
890
Mike Kyed Krogager-M
1:20:34
902
Felix Rehse-M
1:20:35
 
44
SINE SportsefterskoleAllM/F
4:01:46
1054
Maj Flade-F
1:20:24
1048
Christian Boné-M
1:20:40
1063
Phillip Staal Damgaard-M
1:20:41
 
45
TCAllM/F
4:02:39
683
Mette k. Pedersen-F
1:20:53
682
Mette Lund Christensen-F
1:20:53
684
Thomas Christensen-M
1:20:53
 
46
Ambulance SydAllM/F
4:02:44
239
Steffen Lind-M
1:09:57
238
Frank Vandborg-M
1:26:15
241
Sarah Pedersbæk-F
1:26:31
 
47
BrørupskolenAllM
4:03:31
841
SIMON RASMUSSEN-M
1:20:58
842
RASMUS JENSEN-M
1:20:58
838
ALEXANDER KRISTENSEN-M
1:21:35
 
48
Deeds!AllM
4:04:37
659
Asbjørn Holm-M
1:21:31
658
Thomas Holm-M
1:21:32
660
Stefan Holm-M
1:21:32
 
49
SINE SportsefterskoleAllM/F
4:04:51
1044
Benjamin Smedegaard-M
1:21:22
1068
Sofie Nyemann Pedersen-F
1:21:44
1045
Camilla Kildemoes-F
1:21:44
 
50
FitNFunAllM/F
4:04:55
52
Carsten Mørk-M
1:16:58
57
Marianne Lorenzen-F
1:23:51
54
Jørgen Bundes-M
1:24:04
 
51
Sdr. Omme club 8AllM/F
4:05:45
623
Frank Venø-M
1:04:43
634
Marcus Johan Kristensen-M
1:29:39
622
Lisbeth Venø-F
1:31:22
 
52
Varde Atlet KlubAllM
4:07:59
981
Michael Friberg-M
1:21:28
982
Nichlas Nielsen-M
1:21:55
409
John Adolf-M
1:24:35
 
53
Tømrerne RasmusAllM
4:08:25
110
Rasmus Tryk-M
1:22:45
113
Nicki S Kristensen-M
1:22:47
109
Rasmus Rahbek-M
1:22:51
 
54
BrørupskolenAllM
4:09:06
830
Kevin Christensen-M
1:21:39
844
NICLAS LEERSKOV-M
1:22:46
839
JEPPE SAX ANDERSEN-M
1:24:40
 
55
Team Fit4runAllF
4:10:05
351
Tine Amstrup-Hansen-F
1:11:09
349
Anni Plauborg-F
1:14:34
350
Malene Bredahl-F
1:44:21
 
56
Tømrerne RasmusAllF
4:10:06
112
Gitte Rahbek-F
1:23:15
111
Anita Hollegaard Møller-F
1:23:22
114
Melissa Dahlerup-F
1:23:28
 
57
Cocio EnergyAllM
4:10:25
281
Kristian Møller Nielsen-M
1:21:30
276
Johannis Glerfoss-M
1:21:36
286
Jonas Gade Christensen-M
1:27:18
 
58
Mammas MøgungerAllM
4:10:31
1034
Peter Muusmann Jørgensen-M
1:23:30
1036
Simon Muusmann Lykou-M
1:23:30
1035
Jeppe Muusmann Lykou-M
1:23:30
 
59
TræningspsykopaterneAllM/F
4:10:42
1351
Simon Jakobsen-M
1:14:30
667
Line Emilie Hansen-F
1:14:42
1405
Jesper Arvad Partsch-M
1:41:30
 
60
Schrøder A/SAllM/F
4:12:17
1016
Anders Thygesen-M
1:20:52
1025
Lene Vinther-F
1:24:37
1024
Mikkel Holt Nielsen-M
1:26:47
 
61
SINE SportsefterskoleAllM/F
4:12:40
1057
Mathias Østerskov Kejser-M
1:21:57
1040
Anne Schügger-F
1:25:07
1043
Astrid Dalgaard-F
1:25:35
 
62
INGENIØR'NEAllM/F
4:13:08
300
Amalie Damgaard-F
1:23:48
311
Lasse Nielsen-M
1:24:07
313
Torben Kristiansen-M
1:25:12
 
63
Bent Pedersen ASAllM/F
4:13:22
447
Mads Betzer-M
1:24:03
451
Trine Tjørnelund Betzer-F
1:24:39
448
Nina Kildegård Atzen-F
1:24:39
 
64
Team bagerAllM/F
4:14:23
1299
Kasper Kvistgaard-M
1:18:02
1294
Morten Luxhøj-M
1:18:11
1300
Thea Kirk-F
1:38:10
 
65
Team GranlyAllF
4:18:53
527
Majbritt Skovbo Hansen-F
1:19:31
523
Mette Schmidt-F
1:29:40
524
Janni Schmidt-F
1:29:41
 
66
Esbjerg atletik og motionAllF
4:23:54
107
Janni Marie Larsen-F
1:18:10
108
Camilla Jessen-F
1:32:50
132
Winni Bjerregaard-F
1:32:53
 
67
SINE SportsefterskoleAllF
4:24:53
1064
Rebecca Friis Sørensen-F
1:27:22
1053
Line Ibsgaard-F
1:27:28
1041
Annelie Wolf-F
1:30:02
 
68
FitNFunAllM/F
4:25:50
55
Daniel Borring Jessen-M
1:27:27
60
Pernille Mogensen-F
1:27:30
121
Hanne Petersen-F
1:30:52
 
69
Team GAllM/F
4:27:17
690
Gunnar Graakjær-M
1:29:05
689
Ditte Graakjær-F
1:29:05
691
Mads Graakjær-M
1:29:06
 
70
Lene og drengeneAllM
4:27:28
963
sebastian larsen-M
1:29:06
962
Henrik Wochner Nielsen-M
1:29:06
964
Jesper dyrby Ludvigsen-M
1:29:15
 
71
TresuAllM/F
4:27:38
783
Morten Bjerringgaard Westergaard-M
1:05:49
662
Kristina Christensen-F
1:40:54
663
Lotte Bygebjerg-F
1:40:54
 
72
No NameAllM
4:27:45
513
Søren Koch Thomsen-M
1:11:08
522
Thomas Larsen-M
1:38:07
547
Brian Dreier-M
1:38:29
 
73
BrørupskolenAllF
4:31:43
831
Anja Kristensen-F
1:24:43
833
MIE LUND-F
1:33:29
834
OLIVIA AARESTRUP-F
1:33:30
 
74
SINE SportsefterskoleAllM/F
4:31:51
1052
Jonas Rehbein-M
1:30:29
1061
Naja Thil Frigård Eriksen-F
1:30:37
1058
Mathilde Dam Sillasen-F
1:30:43
 
75
Musikhuset EsbjergAllM/F
4:33:38
1265
Kristian Fløe-M
1:15:13
1256
Alex Lodberg-M
1:39:12
1255
Kathrine Pagaard-F
1:39:12
 
76
de grønneAllM/F
4:34:14
978
Simon Poulsen-M
1:31:24
979
Anne-Louise Thiim Ebbesen-F
1:31:24
980
Lars Hansen-M
1:31:25
 
77
Guldager ElitenAllM/F
4:34:29
1326
Viktor Overgaard Bjerre-M
1:31:07
1328
Kristian Klitgaard Bertelsen-M
1:31:40
1329
Katrine Klitgaard Bertelsen-F
1:31:41
 
78
QubiqaAllM
4:36:13
18
Anton Riber-M
1:12:50
20
Peter Varde-M
1:41:41
23
Charlotte Andersen-M
1:41:41
 
79
Dirty LadiesAllM/F
4:38:07
359
Maria Rudolph-F
1:32:41
361
Sanne Rasmussen-F
1:32:42
362
Michael Andersen-M
1:32:42
 
80
SINE SportsefterskoleAllF
4:40:22
1059
Mathilde Bering Dielemans-F
1:30:49
1039
Anna Emilie Thorning-F
1:34:46
1042
Annika Månsson Gates-F
1:34:46
 
81
Fun TeamAllM/F
4:41:25
826
Conny Zimmermann Pedersen-F
1:29:51
825
Melanie Zimmermann Pedersen-F
1:29:56
823
Patrick Zimmermann Pedersen-M
1:41:37
 
82
BrørupskolenAllM
4:41:32
832
Julian Bødewadt-M
1:33:37
835
Philip Nygaard-M
1:33:49
837
MADS IVERSEN-M
1:34:05
 
83
Team gode lungerAllM/F
4:41:38
731
Thomas Riber Jensen-M
1:08:52
737
Iben Riber Jensen-F
1:46:22
736
Thorben Schunk-M
1:46:23
 
84
Cocio EnergyAllM/F
4:45:16
277
Thomas Madsen-M
1:34:41
289
Frederikke Fjord-F
1:34:41
278
Karen Assenholm Hansen-F
1:35:54
 
85
The PowerPufsAllM/F
4:45:45
1463
Andreas Breindahl Jørgensen-M
1:25:29
1216
Helle Top-F
1:40:07
1214
Janette Søgaard-F
1:40:07
 
86
CoolsignsAllM
4:45:54
1353
Thomas Meyer-M
1:35:17
1356
Kim Boysen-M
1:35:18
1357
Hjalte Larsen-M
1:35:18
 
87
INGENIØR'NEAllM/F
4:46:28
296
Janni Rahbek-F
1:34:00
307
Sigfred Raunholt Kyhn-M
1:36:10
312
Niels Ibsggard-M
1:36:18
 
88
Slutty when muddyAllF
4:46:54
77
Kathrine Alrø Nielsen-F
1:35:37
76
Charlotte Vagtborg Mathiasen-F
1:35:38
503
Sara Hove Klok Kristensen-F
1:35:38
 
89
BrørupskolenAllM
4:49:13
836
MADS ANDERSEN-M
1:34:05
843
EMIL NIELSEN-M
1:36:24
845
Mads Knudsen-M
1:38:44
 
90
Mænd eller musAllM
4:49:41
630
Jon Kræmer-M
1:36:33
628
Mathias Helle-M
1:36:33
631
Morten Andersen-M
1:36:33
 
91
ModstandAllM/F
4:50:34
516
Michael Hansen-M
1:36:14
518
Dennis Larsen-M
1:37:09
519
Esther Wissels-F
1:37:10
 
92
Team CuresinAllM/F
4:51:31
1236
Christina Christiansen-F
1:17:55
1240
Thor Berg-M
1:46:38
1241
Martin Christiansen-M
1:46:57
 
93
Tyra VikingsAllM/F
4:52:18
649
Hanne Tøndel-F
1:37:25
670
Helle Maria Monke-F
1:37:25
654
Juan Hernandez-M
1:37:26
 
94
TEAM ONEAllM/F
4:53:48
706
Nader Beltaji-M
1:37:55
791
Trine Bundesen-F
1:37:56
704
Morten Hesselager-M
1:37:56
 
95
De seje sygeplejerskerAllF
4:54:03
218
Vibeke Larsen-F
1:37:50
216
Dorte Skovbjerg-F
1:38:04
215
Mirjam Lund Hansen-F
1:38:07
 
96
Mothers and Motherf%#kersAllM/F
4:58:41
897
Anders Brink-M
1:39:29
900
Stine Ørnskov-F
1:39:32
898
Morten Langmack-M
1:39:38
 
97
Lægehuset FyrvejAllM/F
4:58:47
966
Birgitte McIntyre Glinvad-F
1:39:19
969
Niels Egebjerg-M
1:39:41
971
Tommy Andersson-M
1:39:46
 
98
No NameAllM/F
4:59:07
521
Andrea Larsen-F
1:38:43
512
Jesper Svane Rasmussen-M
1:40:01
514
Josefine Koch Thomsen-F
1:40:22
 
99
Mothers and Motherf%#kersAllM/F
4:59:24
896
Maja Vincens-F
1:39:44
895
Casper Vincens-M
1:39:44
899
Trine Langmack-F
1:39:55
 
100
SINE SportsefterskoleAllF
5:00:53
1047
Cecilie Hummelmose Tokkesdal-F
1:34:46
1060
Mille Sørensen-F
1:42:41
1049
Ditte Bosack Stange-F
1:43:25
 
101
Team rynkerøvAllM
5:01:40
711
Morten Lønborg-M
1:40:09
742
Kenneth Hansen-M
1:40:45
740
Tom Danielsen-M
1:40:46
 
102
De 3 muskel-terrerAllF
5:01:48
467
Rebekka Yao Bækgård-F
1:23:39
469
Maria Flensted-F
1:49:04
468
Didde Kleemann-F
1:49:04
 
103
Team rynkerøvAllM/F
5:02:19
741
Jeanette Hansen-F
1:40:46
697
Rene Mikkelsen-M
1:40:46
698
Lisa Mikkelsen-F
1:40:46
 
104
TræningspsykopaterneAllM/F
5:04:32
647
Anja Asmussen-F
1:41:30
661
Mette Schou-F
1:41:30
680
Christian Bjørklund-M
1:41:30
 
105
TræningspsykopaterneAllM/F
5:04:33
645
Sarah Lilholm Larsen-F
1:41:31
416
Arne Lorenzen-M
1:41:31
666
Allan Mørup-M
1:41:31
 
106
Helene PletAllF
5:04:59
713
Helene Plet-F
1:41:39
716
Lea Jacobi-F
1:41:39
721
Kamilla Bundgaard-F
1:41:40
 
107
Team Henrik´s 25 årAllM/F
5:04:59
999
Simon Flydtkjær-M
1:41:39
998
Lilian Schultz Jørgensen-F
1:41:40
997
Nikolai Lundager Levsen-M
1:41:40
 
108
Helene PletAllF
5:05:01
715
didde Falkenberg-F
1:41:40
720
Eline Bundgaard-F
1:41:40
714
Frederikke ankersen-F
1:41:41
 
109
Ghetto SmølferneAllM
5:05:13
315
Arne Hviid-M
1:41:43
317
Rasmus Henriksen-M
1:41:44
318
Johannes Nielsen-M
1:41:44
 
110
FitNFunAllM/F
5:06:32
56
Søren Hellige-M
1:41:15
51
Susanne Eisig-F
1:42:38
48
Jørn Nielsen-M
1:42:38
 
111
Gram GirlsAllF
5:07:48
1380
Ida Hansen-F
1:42:36
641
Carina 'Pus' Nissen-F
1:42:36
642
Mette Borring-F
1:42:36
 
112
SkubAllM/F
5:08:57
504
Karina Ramsing-F
1:42:58
507
Morten Martinsen-M
1:42:58
505
Stine Bak Hansen-F
1:42:59
 
113
Fætter/Kusine FEST!AllM/F
5:10:17
1086
jonas vilandt-M
1:43:03
1084
tomas vilandt-M
1:43:21
1083
anne vilandt-F
1:43:52
 
114
Alslevs mødreAllF
5:11:19
724
Karina Lage Hansen-F
1:43:05
725
Heidi Rask-F
1:43:39
726
Karina Bønnelykke Christensen-F
1:44:34
 
115
Fætter/Kusine FEST!AllM/F
5:11:52
1079
Camilla Hansen-F
1:43:57
1081
dines vilandt-M
1:43:57
1080
poul foldager-M
1:43:57
 
116
Fætter/Kusine FEST!AllF
5:12:35
1082
mette eneberg-F
1:43:58
1078
Line Høj-F
1:44:17
1085
ida christensen-F
1:44:19
 
117
Jeg er da ligegladAllM/F
5:13:21
772
Heidi Korsholm Knudsen-F
1:44:02
764
Sanne Vind Andersen-F
1:44:35
761
Thomas Christiansen-M
1:44:43
 
118
PINKAllF
5:14:06
386
Monika Petersen-F
1:44:41
385
Gitte Helene Larsen-F
1:44:42
384
Lene Petersen-F
1:44:42
 
119
Jeg er da ligegladAllM
5:15:14
801
Carsten Henrich-M
1:44:52
765
Steen Worsøe-M
1:45:09
770
Robert Kristensen-M
1:45:12
 
120
Sdr. Omme CrossgymAllF
5:15:27
803
Mette Hollænder Rofler-F
1:45:07
804
Susan Midtgaard Rabæk-F
1:45:09
753
Henriette Aarøe Hansen-F
1:45:10
 
121
Jeg er da ligegladAllM/F
5:15:56
768
Helle Sørensen-F
1:45:18
773
Torben Friis-M
1:45:18
769
Anne Worsøe-F
1:45:19
 
122
Jeg er da ligegladAllM/F
5:16:00
771
Pia Rachlitz-F
1:45:19
774
Lars Almosetoft-M
1:45:20
767
Lene Møgelvang Pedersen-F
1:45:20
 
123
Sdr. Omme CrossgymAllM/F
5:16:01
255
Lolita Refshøj Jensen-F
1:45:13
456
Dennis Holtegaard Flugt-M
1:45:21
405
Kenn Andersen-M
1:45:27
 
124
Team VandskoAllM/F
5:16:01
1180
Sarah Finnerup-F
1:45:14
1181
Søren BJerg-M
1:45:14
1182
Steffie Nielsen-F
1:45:31
 
125
Jeg er da ligegladAllM/F
5:16:04
762
Dorte Møller-F
1:45:21
763
Torben Mikkelsen-M
1:45:21
775
Morten Kjær Hansen-M
1:45:21
 
126
Team GranlyAllM/F
5:17:21
536
Jens Enevoldsen-M
1:45:30
534
Tina Rasmussen-F
1:45:54
529
Helle Nordland-F
1:45:56
 
127
EmCare SundhedAllM/F
5:18:32
1276
Morten Sørensen-M
1:46:10
1277
Dennis Willsen-M
1:46:10
1275
Louise Sørensen-F
1:46:10
 
128
EmCare SundhedAllM
5:18:33
1280
Bjarke Drost-M
1:46:11
1279
Søren Møller Kristensen-M
1:46:11
1278
Asbjørn Møller Kristensen-M
1:46:11
 
129
Sneaky SneakersAllF
5:19:01
269
Bodil Nygaard-Hansen-F
1:46:05
157
Tina Smedsgård Jensen-F
1:46:27
156
Sarah Gammelgaard Jensen-F
1:46:27
 
130
Team Torben den seje lidl teamAllM/F
5:19:08
1336
lina Vinkel Sørensen-F
1:18:15
591
Michael Bryhl-M
2:00:26
624
Malene Bergenser-F
2:00:26
 
131
Team gode lungerAllF
5:19:12
733
Line Oxbøll-F
1:46:24
1320
Jette Hansen-F
1:46:24
734
Heidi Bendtson-F
1:46:24
 
132
Team gode lungerAllF
5:19:13
729
Line Pedersen-F
1:46:24
732
Anja Højbjerg-F
1:46:24
730
Hanne Ellegaard-F
1:46:24
 
133
Boys and girlsAllM/F
5:19:51
640
Thomas Eggebrecht Rasmussen-M
1:46:03
583
Ellen Sofie Søndergaard Jørgensen-F
1:46:43
604
Jonas Magleby Bargholz-M
1:47:03
 
134
Team CuresinAllM
5:21:54
1243
Poul Rasmussen-M
1:46:58
1237
jørgen jakobsen-M
1:47:27
1238
palle christiansen-M
1:47:28
 
135
TeambingoAllF
5:22:01
863
Mille Sørensen-F
1:47:06
819
Camilla kristensen-F
1:47:26
820
Amanda Juul Lanng-F
1:47:28
 
136
Team CuresinAllM/F
5:23:40
1239
rasmus christiansen-M
1:47:29
1242
Jette Christiansen-F
1:47:33
1244
Søren Vestergaard Daugaard-M
1:48:37
 
137
Team Altid En Heineken Først version 4.0AllM/F
5:23:45
1002
Anders Monkey Rasmussen-M
1:47:46
1005
Kristian Vejdiksen-M
1:47:56
189
Ulla Sandholt Mulberg-F
1:48:02
 
138
Team FE17ABAllM/F
5:24:35
1379
Julie Reichle Madsen-F
1:43:43
1362
David Klok Ingvartsen-M
1:43:44
579
Michelle Lundh-F
1:57:07
 
139
Thorkilds descipleAllF
5:25:01
886
Marianne Laursen-F
1:48:20
887
Inga Millere-F
1:48:20
885
Louise Pryds-F
1:48:20
 
140
Team Altid En Heineken Først version 4.0AllM/F
5:25:23
1003
Kenny Jepsen-M
1:48:09
1006
Nick Jepsen-M
1:48:11
934
Linda Nolting Kristensen-F
1:49:02
 
141
Fitness fabrikkenAllM/F
5:28:57
664
Mads Nielsen-M
1:49:10
199
Katja Fana Gundersen-F
1:49:28
146
Katja Fana Gundersen-F
1:50:19
 
142
SINE SportsefterskoleAllF
5:31:13
1066
Sigrid Andreasen-F
1:43:25
1065
Signe Rasmussen-F
1:53:49
1067
Sofie Solberg-F
1:53:58
 
143
EmCare SundhedAllM/F
5:33:29
1281
Mathias Drost-M
1:46:11
1444
Christina Kisum-F
1:53:38
1446
Thomas kisum-M
1:53:39
 
144
BRK's hurtige bisserAllF
5:38:06
1227
Mathilde Nørgaard Olesen-F
1:52:42
590
Lisa Langelund-Larsen-F
1:52:42
1152
Sasia Schiller-F
1:52:42
 
145
BRK's hurtige bisserAllF
5:38:07
585
Lærke Clausen-F
1:52:42
586
Rikke Gram Pedersen-F
1:52:42
587
Kaya Vognsen-F
1:52:42
 
146
INGENIØR'NEAllM/F
5:39:53
293
Trine Holt Sørensen-F
1:36:19
303
Charlotte Damsgaard-F
2:01:31
304
Frederik B. Nielsen-M
2:02:02
 
147
Fem fede tøserAllF
5:42:10
509
Cecilie Fog-F
1:54:03
510
Kikki Robertsen-F
1:54:03
407
Marian Kipker-F
1:54:03
 
148
CROSSFIT RIBEAllM/F
5:42:33
1286
Jan Hansen-M
1:54:10
811
Torben Birk-M
1:54:11
1284
Kit Holm Hunderup-F
1:54:11
 
149
De spændstige malereAllM/F
5:43:56
709
Sebastian Kim Madsbjerg Kristiansen-M
1:54:36
1296
Jannick Christiansen-M
1:54:39
355
Stine Matras-F
1:54:40
 
150
De spændstige malereAllF
5:44:03
354
Henriette Træholt-F
1:54:40
357
Malena Ellegaard-F
1:54:41
356
Jette Thiim-F
1:54:41
 
151
Cocio EnergyAllM/F
5:45:01
292
Bjørn Assenholm Hansen-M
1:35:54
290
Monica Guldberg-F
2:04:33
287
Johannes Jensen-M
2:04:33
 
152
Waddle WaddleAllM/F
5:47:38
952
Sandra Nedergaard-F
1:53:59
946
Lasse Ørnskov-M
1:56:49
1497
Torsti Honkanen-M
1:56:50
 
153
Team HansenAllM/F
5:47:49
879
Steffen Hansen-M
1:30:28
878
Mette Hansen-F
2:08:40
877
Karsten Hansen-M
2:08:40
 
154
Blandede Bolcher 2018AllM/F
5:50:27
613
Teddy Fischer Pedersen-M
1:56:05
614
Betina Veileborg-F
1:57:10
617
Helene Nielsen-F
1:57:11
 
155
Waddle WaddleAllF
5:50:31
951
Kirsty Gibson-F
1:56:50
944
Flor Baca-F
1:56:50
954
Mirela Constantin-F
1:56:51
 
156
Team FE17ABAllM/F
5:52:15
576
Alexander Lausten Jordt-M
1:57:24
578
Tine MR Hansen-F
1:57:25
577
Mikkel Jensen-M
1:57:25
 
157
Waddle WaddleAllM/F
5:54:38
942
Jimmi Højrup-M
1:56:51
947
Irene Merdian-F
1:56:51
960
Jesper Ernst-Christiansen-M
2:00:55
 
158
TEAM MiLF - Motionister i Lækker FormAllF
6:05:12
329
Freja Lisbjerg-F
2:01:39
323
Dorte Toftgaard Klausen-F
2:01:44
326
Leni Astrup-F
2:01:48
 
159
TEAM MiLF - Motionister i Lækker FormAllF
6:07:05
382
Pia Brøchner Jensen-F
2:01:48
322
Anni Christensen-F
2:01:52
372
Karina Eline Christensen-F
2:03:24
 
160
TEAM MiLF - Motionister i Lækker FormAllF
6:10:40
321
Majbritt Schou Pedersen-F
2:03:27
325
Ingeline Holmberg Opstrup-F
2:03:29
324
Dorthe Holm Henriksen Henriksen-F
2:03:43
 
161
SE's KrigereAllM/F
6:14:51
566
Rikke Godtfredsen-F
2:04:55
570
Jeppe Christensen-M
2:04:57
581
Michael Mikkelsen-M
2:04:57
 
162
SE's KrigereAllM/F
6:16:07
611
Tommy Mærsk-M
2:05:15
572
Lise Starck-F
2:05:23
582
Tine Ljungstrøm-F
2:05:29
 
163
SE's KrigereAllM/F
6:18:34
571
Karen Jensen-F
2:05:43
568
Karina Svane-F
2:05:44
584
Kasper Just Bonde-M
2:07:05
 
164
UCsyd- 17EAAllF
6:20:35
696
Trine Christensen-F
2:06:51
695
Lykke Frederiksen-F
2:06:51
705
Stine Ebert Sørensen-F
2:06:51
 
165
HVK GramAllM
7:24:47
596
Mathias Osther Peitsch-M
2:28:15
592
Roald Jean Storbank-M
2:28:15
600
Alex Christensen-M
2:28:16
 
166
HVK GramAllM/F
7:24:49
594
Justin Osther Hansen-M
2:28:16
598
Johnas Osther Peitsch-M
2:28:16
593
Milena Osther Jensen-F
2:28:16