Startnr. | Deltager | Kategori | Hold | Hold | Land | By | Startgruppe | Distance |
1474 | Flemming Sørensen | M50-59 | | | DEN | Skovlunde | Heat 16 - kl. 13:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 16 - kl. 13:30 | 6 KM |
|
398 | Franc Alcoat | M50-59 | | | DEN | Farum | Heat 3 FitClub - kl. 11:20 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 3 FitClub - kl. 11:20 | 6 KM |
|
234 | Frank Kjeldsen | M30-39 | | | DEN | Ringsted | Heat 14 - kl. 13:10 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 14 - kl. 13:10 | 6 KM |
|
60 | Frederik Bruun | M30-39 | | | DEN | | Elite - Heat 1 - kl. 11:00 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Elite - Heat 1 - kl. 11:00 | 6 KM |
|
203 | Frederik Dufour | M20-29 | | | DEN | Frederikssund | Heat 15 - kl. 13:20 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 15 - kl. 13:20 | 6 KM |
|
1686 | Frederik Hansen | - | | | DEN | Haslev | Heat 11 - kl. 12:40 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 11 - kl. 12:40 | 6 KM |
|
1546 | frederik Hanson | M15-19 | | | DEN | Ølstykke | Heat 4 - kl. 11:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 4 - kl. 11:30 | 6 KM |
|
400 | Frederik Holm | M20-29 | | | DEN | Ringsted | Heat 18 - kl. 13:50 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 18 - kl. 13:50 | 6 KM |
|
2150 | Frederik Jespersen | M15-19 | | | DEN | | Heat 16 - kl. 13:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 16 - kl. 13:30 | 6 KM |
|
640 | Frederik Lyngsie Olsen | M15-19 | | | DEN | Brøndby | Heat 15 - kl. 13:20 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 15 - kl. 13:20 | 6 KM |
|
2443 | Frederik Madsen | M0-14 | | | DEN | Holbæk | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
1811 | Frederik Meldgaard | M30-39 | | | DEN | Hellerup | Heat 11 - kl. 12:40 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 11 - kl. 12:40 | 6 KM |
|
746 | Frederik Mikkelsen | M0-14 | | | DEN | Farum | Heat 15 - kl. 13:20 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 15 - kl. 13:20 | 6 KM |
|
401 | Frederik Nielsen | M20-29 | | | DEN | Fakse Ladeplads | Heat 8 - kl. 12:10 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 8 - kl. 12:10 | 6 KM |
|
191 | Frederik Nielsen Nørby Søndergaard | M0-14 | | | DEN | København V | Heat 7 - kl. 12:00 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 7 - kl. 12:00 | 6 KM |
|
1732 | Frederik Nors | M40-49 | | | DEN | København V | Heat 2 - kl. 11:10 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 2 - kl. 11:10 | 6 KM |
|
1270 | Frederik Petersen | M15-19 | | | DEN | Sorø | Heat 7 - kl. 12:00 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 7 - kl. 12:00 | 6 KM |
|
2302 | Frederik Toft Stenild | M0-14 | | | DEN | Nykøbing F | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
256 | Frederikke Gasberg | K15-19 | | | DEN | Slangerup | Heat 14 - kl. 13:10 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 14 - kl. 13:10 | 6 KM |
|
2596 | Frederikke Klinke | K0-14 | | | DEN | | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
91 | Frederikke Neubert | K20-29 | | | DEN | | Heat 2 - kl. 11:10 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 2 - kl. 11:10 | 6 KM |
|
2003 | Fredrik Ekberg | M30-39 | | | DEN | Ballerup | Heat 9 - kl. 12:20 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 9 - kl. 12:20 | 6 KM |
|
402 | Fredrik Miletic | M20-29 | | | SWE | Lund | Heat 15 - kl. 13:20 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 15 - kl. 13:20 | 6 KM |
|
766 | Freja Desirée Thybro Hartvig | K50-59 | | | DEN | | Heat 10 - kl. 12:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 10 - kl. 12:30 | 6 KM |
|
403 | Freja E Rasmussen | K20-29 | | | DEN | Børkop | Heat 14 - kl. 13:10 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 14 - kl. 13:10 | 6 KM |
|
773 | Freja Jørgensen | K20-29 | | | DEN | Albertslund | Heat 15 - kl. 13:20 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 15 - kl. 13:20 | 6 KM |
|
2385 | Freja Kjeldgaard | K0-14 | | | DEN | Jyderup | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
2395 | Freya Mandelbaum | K0-14 | | | DEN | Hvidovre | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
2445 | Freya Møllegård Johnsen | K0-14 | | | DEN | Ringsted | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
2089 | Frida Lisa Ipsen | K0-14 | | | DEN | | Heat 16 - kl. 13:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 16 - kl. 13:30 | 6 KM |
|
2337 | Gabriella Gavanchi | K0-14 | | | DEN | Tølløse | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
406 | Gabrielle Regitze Arntkløv | K20-29 | | | DEN | Nykøbing F | Heat 2 - kl. 11:10 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 2 - kl. 11:10 | 6 KM |
|
414 | Gemma Lindemann | K30-39 | | | DEN | Allerød | Heat 16 - kl. 13:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 16 - kl. 13:30 | 6 KM |
|
2414 | Georg Herløv | M0-14 | | | DEN | Stensved | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
2549 | Georg Staal | M0-14 | | | DEN | Valby | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
1726 | Gerd Linnebjerg | K30-39 | | | DEN | | Heat 16 - kl. 13:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 16 - kl. 13:30 | 6 KM |
|
1093 | Gerda Greby | K20-29 | | | DEN | Hørsholm | Heat 6 - kl. 11:50 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 6 - kl. 11:50 | 6 KM |
|
416 | Gert Bonde | M40-49 | | | DEN | Nykøbing F | Heat 8 - kl. 12:10 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 8 - kl. 12:10 | 6 KM |
|
417 | Giles Wilson | M50-59 | | | ENG | København | Heat 3 FitClub - kl. 11:20 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 3 FitClub - kl. 11:20 | 6 KM |
|
902 | Gitte Andersen | K60-69 | | | DEN | | Elite - Heat 1 - kl. 11:00 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Elite - Heat 1 - kl. 11:00 | 6 KM |
|
2170 | Gitte Bachmann Pedersen | K40-49 | | | DEN | Frederiksværk | Heat 13 GreenClinic/CrossFit - kl. 13:00 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 13 GreenClinic/CrossFit - kl. 13:00 | 6 KM |
|
418 | Gitte Henckel | K0-14 | | | DEN | Greve | Heat 11 - kl. 12:40 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 11 - kl. 12:40 | 6 KM |
|
419 | Gitte Jensen | K40-49 | | | DEN | Frederikssund | Heat 10 - kl. 12:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 10 - kl. 12:30 | 6 KM |
|
427 | Gitte Juul | K40-49 | | | DEN | Korsør | Heat 3 FitClub - kl. 11:20 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 3 FitClub - kl. 11:20 | 6 KM |
|
428 | Gitte Madsen | K50-59 | | | DEN | Greve | Heat 4 - kl. 11:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 4 - kl. 11:30 | 6 KM |
|
433 | Gitte Marker | K40-49 | | | DEN | Rønne | Heat 6 - kl. 11:50 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 6 - kl. 11:50 | 6 KM |
|
434 | Gitte Petersen | K40-49 | | | DEN | Stenløse | Heat 20 - kl. 13:50 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 20 - kl. 13:50 | 6 KM |
|
1319 | Gitte Skov | K30-39 | | | DEN | | Heat 10 - kl. 12:30 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 10 - kl. 12:30 | 6 KM |
|
435 | Gorm Ganderup | M40-49 | | | DEN | Brønshøj | Heat 3 FitClub - kl. 11:20 | 6 KM |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Heat 3 FitClub - kl. 11:20 | 6 KM |
|
2468 | Greta palaikyte | K0-14 | | | DEN | Ribe | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|
Hold | Startgruppe | Distance |
- | Kidz Helping Kidz | Kids helping Kids 3 km |
|