Aalborg Øst Road Runners Club 2
Aalborg Øst Road Runners Club
Resultat

18 omgange

Timer Minutter Sekunder

Distance Hold: Elite Mænd
Omgange 18
Samlet tid 1:05:49
Placering
Samlet 14 af 23
Detaljer
Distance i alt 18 km
Distance (omgang) 1 km
Gennemsnit omgang 3:39
16,44 km/t
Hurtigste omgang 3:25
17,56 km/t
Langsomste omgang 3:56
15,25 km/t
Hold (#34)
Aalborg Øst Road Runners Club 2
Aalborg Øst Road Runners Club
3 deltagere
Aalborg Øst Road Runners Club 2
Startnummer Navn Omgange Gennemsnit
34-1 Martin Patwary 6 omgange 3:28 /17,27 km/t
34-2 August Runge Bengtson 6 omgange 3:49 /15,72 km/t
34-3 Christopher Guldbæk Andersson Sørensen 6 omgange 3:40 /16,30 km/t
Omgange
Swipe til siden for at se alle mellemtider
Omgang Samlet tid
Deltager Tid Tempo Tid Placering
Omgang 1 Martin Patwary 3:25 17,56 km/t 3:25 13 12:33:25
Omgang 2 August Runge Bengtson 3:35 16,74 km/t 7:00 12 12:37:00
Omgang 3 Christopher Guldbæk Andersson Sørensen 3:33 16,90 km/t 10:33 13 12:40:33
Omgang 4 Martin Patwary 3:27 17,39 km/t 14:00 12 12:44:00
Omgang 5 August Runge Bengtson 3:43 16,14 km/t 17:43 11 12:47:43
Omgang 6 Christopher Guldbæk Andersson Sørensen 3:37 16,59 km/t 21:20 14 12:51:20
Omgang 7 Martin Patwary 3:29 17,22 km/t 24:49 12 12:54:49
Omgang 8 August Runge Bengtson 3:50 15,65 km/t 28:39 15 12:58:39
Omgang 9 Christopher Guldbæk Andersson Sørensen 3:39 16,44 km/t 32:18 15 13:02:18
Omgang 10 Martin Patwary 3:33 16,90 km/t 35:51 13 13:05:51
Omgang 11 August Runge Bengtson 3:53 15,45 km/t 39:44 14 13:09:44
Omgang 12 Christopher Guldbæk Andersson Sørensen 3:42 16,22 km/t 43:26 15 13:13:26
Omgang 13 Martin Patwary 3:29 17,22 km/t 46:55 14 13:16:55
Omgang 14 August Runge Bengtson 3:57 15,19 km/t 50:52 14 13:20:52
Omgang 15 Christopher Guldbæk Andersson Sørensen 3:48 15,79 km/t 54:40 15 13:24:40
Omgang 16 Martin Patwary 3:27 17,39 km/t 58:07 14 13:28:07
Omgang 17 August Runge Bengtson 3:56 15,25 km/t 1:02:03 14 13:32:03
Omgang 18 Christopher Guldbæk Andersson Sørensen 3:46 15,93 km/t 1:05:49 14 13:35:49
 
Omgangstider