Startnr. | Deltager | Hold | By | Distance |
156-2 | Suzanne Maillet
AØR - Team mormor
| AØR - Team mormor | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
AØR - Team mormor | 3 x 5 km stafethold |
|
157-2 | Svend Tarstrup
AØR - Team morfar
| AØR - Team morfar | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
AØR - Team morfar | 3 x 5 km stafethold |
|
137-2 | Svetlana Kutuzova
Couch Potato
| Couch Potato | Charlottenlund | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Couch Potato | 3 x 5 km stafethold |
|
258-1 | Svetlana Volkova
Graspers
| Graspers | Kongens Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Graspers | 3 x 5 km stafethold |
|
110-2 | Sylvester Korsholm
Fusion-runners
| Fusion-runners | Kongens Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Fusion-runners | 3 x 5 km stafethold |
|
319-3 | Tajanna Nielsen
LLL-WALK
| LLL-WALK | | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
LLL-WALK | 3 x 5 km walkhold |
|
140-1 | Tamara Perez Guillemette
Los chicos de Tamariña
| Los chicos de Tamariña | København NV | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Los chicos de Tamariña | 3 x 5 km stafethold |
|
52-2 | Tangui Coulouarn
DTU DeiC
| DTU DeiC | Frederiksberg C | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
DTU DeiC | 3 x 5 km stafethold |
|
52-1 | Tangui Coulouarn
DTU DeiC
| DTU DeiC | Frederiksberg C | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
DTU DeiC | 3 x 5 km stafethold |
|
52-3 | Tangui Coulouarn
DTU DeiC
| DTU DeiC | Frederiksberg C | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
DTU DeiC | 3 x 5 km stafethold |
|
8-2 | Tanja Christensen
Gaussbavianerne pt. 2
| Gaussbavianerne pt. 2 | Kongens Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Gaussbavianerne pt. 2 | 3 x 5 km stafethold |
|
73-1 | Tara Sabbagh
Susport
| Susport | Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Susport | 3 x 5 km stafethold |
|
11-2 | TBD TBD
DPP1
| DPP1 | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
DPP1 | 3 x 5 km stafethold |
|
11-3 | TBD TBD
DPP1
| DPP1 | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
DPP1 | 3 x 5 km stafethold |
|
258-3 | Teddy Groves
Graspers
| Graspers | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Graspers | 3 x 5 km stafethold |
|
346-1 | Teena Klinge
Fiskvirbak
| Fiskvirbak | Kongens Lyngby | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
Fiskvirbak | 3 x 5 km walkhold |
|
173-3 | Tejs Vegge
DTU ASM 1
| DTU ASM 1 | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
DTU ASM 1 | 3 x 5 km stafethold |
|
180-3 | Teng Kuan Hsieh
Hakuna
| Hakuna | Kgns Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Hakuna | 3 x 5 km stafethold |
|
199-2 | Teresa Regueira
CERE2
| CERE2 | Kongens Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
CERE2 | 3 x 5 km stafethold |
|
217-3 | Tereza
The running Team (DTU Biosustain)
| The running Team (DTU Biosustai. | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
The running Team (DTU Biosustai. | 3 x 5 km stafethold |
|
64-3 | Thalis Zis
MS allstars1
| MS allstars1 | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
MS allstars1 | 3 x 5 km stafethold |
|
331-3 | Thomas Anhøj
Nanolab "walkers" 1
| Nanolab "walkers" 1 | | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
Nanolab "walkers" 1 | 3 x 5 km walkhold |
|
130-2 | Thomas B. Iversen
Team Norway
| Team Norway | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Team Norway | 3 x 5 km stafethold |
|
47-3 | Thomas Broatch
Bison Road Runners
| Bison Road Runners | Kongens Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Bison Road Runners | 3 x 5 km stafethold |
|
37-3 | Thomas Conrad
Tequilas Disciple++;
| Tequilas Disciple++; | 3460 | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Tequilas Disciple++; | 3 x 5 km stafethold |
|
38-2 | Thomas Nielsen
Risø Værksted byg 106
| Risø Værksted byg 106 | Roskilde | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Risø Værksted byg 106 | 3 x 5 km stafethold |
|
36-1 | Thomas Norup From
Afraid Connection
| Afraid Connection | Kgs. Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Afraid Connection | 3 x 5 km stafethold |
|
74-3 | Thomas Ørkild
Svenska Flicka
| Svenska Flicka | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Svenska Flicka | 3 x 5 km stafethold |
|
122-2 | Thomas Reigstad
Kamelåså
| Kamelåså | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Kamelåså | 3 x 5 km stafethold |
|
32-3 | Thomas Rydal
mixerdetligesomenkemiker
| mixerdetligesomenkemiker | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
mixerdetligesomenkemiker | 3 x 5 km stafethold |
|
329-2 | Thomas Stender
Sneglene
| Sneglene | | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
Sneglene | 3 x 5 km walkhold |
|
105-2 | Thor Hvid-Olsen
Nanoaberne
| Nanoaberne | Herlev | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Nanoaberne | 3 x 5 km stafethold |
|
270-1 | Thorbjørn Helvig Christensen
Space Runners 3
| Space Runners 3 | Kongens Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Space Runners 3 | 3 x 5 km stafethold |
|
226-2 | Thorbjørn Skovhus
Grízes tészta
| Grízes tészta | Hellerup | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Grízes tészta | 3 x 5 km stafethold |
|
293-1 | Tiago Nuno Baptista Castro Pinto
PROSYS#3
| PROSYS#3 | lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
PROSYS#3 | 3 x 5 km stafethold |
|
281-1 | Tiago Sousa
We Drink and Know Things
| We Drink and Know Things | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
We Drink and Know Things | 3 x 5 km stafethold |
|
336-1 | Tian Wang
CERE4
| CERE4 | | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
CERE4 | 3 x 5 km walkhold |
|
125-2 | Tiantian Tian
Hav et Godt Løb
| Hav et Godt Løb | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Hav et Godt Løb | 3 x 5 km stafethold |
|
343-2 | Tiffany Kirkaldy Spaanager Sztuk
Hold Komælksallergi Væk
| Hold Komælksallergi Væk | | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
Hold Komælksallergi Væk | 3 x 5 km walkhold |
|
73-2 | Till Ben Brahim
Susport
| Susport | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Susport | 3 x 5 km stafethold |
|
249-1 | Till Engelhardt
Daryl runners
| Daryl runners | Naerum | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Daryl runners | 3 x 5 km stafethold |
|
40-1 | Tim Felle Olsen
Hot Stuff 69
| Hot Stuff 69 | Kongens Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Hot Stuff 69 | 3 x 5 km stafethold |
|
161-1 | Tim Hemmingsen
AØR - Fast and furios
| AØR - Fast and furios | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
AØR - Fast and furios | 3 x 5 km stafethold |
|
38-1 | Tim Jeppesen
Risø Værksted byg 106
| Risø Værksted byg 106 | Roskilde | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Risø Værksted byg 106 | 3 x 5 km stafethold |
|
241-2 | Tine Hougaard Klitmøller
Physics Girls I
| Physics Girls I | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Physics Girls I | 3 x 5 km stafethold |
|
312-1 | Tine Matthiassen
KvaliFood
| KvaliFood | Kongens Lyngby | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
KvaliFood | 3 x 5 km walkhold |
|
35-1 | Tine Meidahl Münsberg
Babes
| Babes | København V | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Babes | 3 x 5 km stafethold |
|
251-2 | Tine Rask Licht
DTU Gut Runners 3
| DTU Gut Runners 3 | Kgs. Lynbgy | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
DTU Gut Runners 3 | 3 x 5 km stafethold |
|
167-2 | Tobias Friis
Run Tobias Run!
| Run Tobias Run! | Kongens Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Run Tobias Run! | 3 x 5 km stafethold |
|
31-1 | Tobias Kock
Svedige Svende
| Svedige Svende | København Ø | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Svedige Svende | 3 x 5 km stafethold |
|