Startnr. | Deltager | Kategori | Klub | Land | Distance |
280 | Ingelise Egeberg | K50-59 | | DEN | 10,3 KM |
|
|
279 | Magnus CV
FW Skrydstrup
| M22-29 | FW Skrydstrup | DEN | 5 KM |
|
Klub | Distance |
FW Skrydstrup | 5 KM |
|
278 | Sonny Malm Amdersen | M50-59 | | DEN | 5 KM |
|
|
277 | Anne-Katrine Jensen | K22-29 | | DEN | 10,3 KM |
|
|
276 | Henrik Jensen | M50-59 | | DEN | 10,3 KM |
|
|
275 | Kurt Svendsen | M50-59 | | DEN | 10,3 KM |
|
|
274 | Lars Rask Vendelbjerg | M60-69 | | DEN | 10,3 KM |
|
|
273 | Margit Vendelbjerg | K60-69 | | DEN | 10,3 KM |
|
|
272 | Birgit Nielsen | K70-79 | | DEN | 5 KM |
|
|
270 | Søren Dam
Novo Nordisk Løbeklub
| M50-59 | Novo Nordisk Løbeklub | DEN | 10,3 KM |
|
Klub | Distance |
Novo Nordisk Løbeklub | 10,3 KM |
|
269 | Kasper Holte Nielsen | M0-7 | | DEN | 2 KM Børneløb |
|
Klub | Distance |
- | 2 KM Børneløb |
|
268 | Julie Krogsgaard Næs | K22-29 | | DEN | 5 KM GANG |
|
|
2405 | Karina Flindt | K30-39 | | DEN | 5 KM GANG |
|
|
2404 | Christopher Flindt | M22-29 | | DEN | 5 KM GANG |
|
|
267 | Rasmus Flindt | M30-39 | | DEN | 5 KM GANG |
|
|
266 | Kim Fay Flindt
Overgaard Gods
| M60-69 | Overgaard Gods | DEN | 5 KM GANG |
|
Klub | Distance |
Overgaard Gods | 5 KM GANG |
|
265 | Oliver Kok | (M) U18 | | DEN | 2 KM Børneløb |
|
Klub | Distance |
- | 2 KM Børneløb |
|
264 | Signy Sundskarð | K30-39 | | DEN | 5 KM |
|
|
263 | Pernille Holmstrøm
Leadingchange
| K40-49 | Leadingchange | DEN | 5 KM |
|
Klub | Distance |
Leadingchange | 5 KM |
|
262 | Runi F. L. Olsen | M40-49 | | DEN | 10,3 KM |
|
|
261 | Vanessa Truong
PFA Pension
| K18-21 | PFA Pension | DEN | 10,3 KM |
|
Klub | Distance |
PFA Pension | 10,3 KM |
|
260 | Filip Court-Payen
Bird & Bird
| M22-29 | Bird & Bird | DEN | 5 KM |
|
Klub | Distance |
Bird & Bird | 5 KM |
|
259 | Olga Court-Payen
Bird & Bird
| K22-29 | Bird & Bird | DEN | 5 KM |
|
Klub | Distance |
Bird & Bird | 5 KM |
|
258 | Lene Court-Payen
Bird & Bird
| K50-59 | Bird & Bird | DEN | 5 KM |
|
Klub | Distance |
Bird & Bird | 5 KM |
|
257 | Inger Worsøe | K60-69 | | DEN | 5 KM |
|
|
256 | Frederikke Klausen
Ja
| K18-21 | Ja | DEN | 5 KM |
|
|
255 | Per Hansen | M70-79 | | DEN | 10,3 KM |
|
|
254 | Mathias Thestrup Juul Andersen | (M) U18 | | DEN | 10,3 KM |
|
|
253 | Laura Juul Andersen | K18-21 | | DEN | 10,3 KM |
|
|
252 | Anita Juul Andersen | K40-49 | | DEN | 10,3 KM |
|
|
251 | Amalie Juul Andersen | K18-21 | | DEN | 10,3 KM |
|
|
250 | Flemming Thestrup Andersen | M40-49 | | DEN | 10,3 KM |
|
|
247 | Pernille Bergmann | K50-59 | | DEN | 5 KM |
|
|
246 | Helle Klenow | K50-59 | | DEN | 5 KM |
|
|
245 | Viktor Henriksson Høyrup | M0-7 | | DEN | 2 KM Børneløb |
|
Klub | Distance |
- | 2 KM Børneløb |
|
244 | Nilas Henriksson Høyrup | M8-12 | | DEN | 2 KM Børneløb |
|
Klub | Distance |
- | 2 KM Børneløb |
|
242 | Palle Salbo
Brylle Løber
| M60-69 | Brylle Løber | DEN | 10,3 KM |
|
Klub | Distance |
Brylle Løber | 10,3 KM |
|
237 | Malte Hvid Ribergaard | (M) U18 | | DEN | 10,3 KM |
|
|
236 | Mads Hvid Ribergaard | M40-49 | | DEN | 10,3 KM |
|
|
235 | Idun Hvid Ribergaard | K8-12 | | DEN | 5 KM GANG |
|
|
234 | Hanne Hvid Ribergaard | K40-49 | | DEN | 5 KM GANG |
|
|
233 | Camilla Kyndesen | K30-39 | | DEN | 5 KM |
|
|
232 | Stephen Velasco | M40-49 | | DEN | 5 KM |
|
|
231 | Niels Nielsen | M60-69 | | DEN | 10,3 KM |
|
|
230 | Bente Nielsen | K60-69 | | DEN | 5 KM GANG |
|
|
229 | Torben Aaen
Pfa
| M70-79 | Pfa | DEN | 5 KM GANG |
|
Klub | Distance |
Pfa | 5 KM GANG |
|
228 | Lizzy Hedehusene
Pfa
| K70-79 | Pfa | DEN | 5 KM GANG |
|
Klub | Distance |
Pfa | 5 KM GANG |
|
227 | Christian Mølgaard | M30-39 | | DEN | 10,3 KM |
|
|
226 | Sara Rosenlind | K22-29 | | DEN | 5 KM |
|
|
225 | Mads Hendrichsen
Horten
| M22-29 | Horten | DEN | 5 KM |
|
|