Tri ved Søen 2020

Tri ved Søen 2020

Deltagere

Startnr. Deltager KategoriDistance
51Adam Munch(M) AG16-39LØRDAG 1/2 Jernmand kl. 10:30
119Adrian Bøgelund(M) AG16-39LØRDAG 1/4 Jernmand kl. 11:45
311Aia Helene Flint-LØRDAG 1/8 Jernmand kl. 09:00
373Aleksander Dawidowicz(M) AG50-54SØNDAG 1/4 Jermand kl. 11:00
41Alexander Ejlskov Laursen(M) AG16-39LØRDAG 1/2 Jernmand kl. 10:30
377Alexander Nielsen(M) AG16-39SØNDAG 1/4 Jermand kl. 11:00
150Alexey Chetaikin(M) AG16-39LØRDAG 1/4 Jernmand kl. 12:15
331Alf Nissen(M) AG40-44SØNDAG 1/2 Jernmand kl. 09:00
422Allan Bandholm Thomsen(M) AG40-44SØNDAG 1/4 Jermand kl. 11:00
17Allan Rasmussen(M) AG50-54LØRDAG 1/2 Jernmand kl. 10:15
339Allan Thorup(M) AG50-54SØNDAG 1/2 Jernmand kl. 09:00
221Alvydas Vaivada(M) AG40-44LØRDAG 1/4 Jernmand kl. 12:45
146Anders Broe Nielsen(M) AG16-39LØRDAG 1/4 Jernmand kl. 12:15
67Anders Christensen(M) AG16-39SØNDAG 1/2 Jernmand kl. 09:00
404Anders Glintborg(M) AG45-49SØNDAG 1/4 Jermand kl. 11:00
107Anders Holm(M) AG50-54LØRDAG 1/4 Jernmand kl. 11:45
138Anders Jacobsen(M) AG16-39LØRDAG 1/4 Jernmand kl. 11:45
102Anders Juul(M) AG40-44LØRDAG 1/4 Jernmand kl. 11:45
115Anders Juul Olsen(M) AG16-39LØRDAG 1/4 Jernmand kl. 11:45
315Anders Toft Nielsen(M) AG16-39LØRDAG 1/8 Jernmand kl. 09:00
47Andrass Joensen(M) AG55-59LØRDAG 1/2 Jernmand kl. 10:30
313André Funder Jensen(M) AG16-39LØRDAG 1/8 Jernmand kl. 09:00
340Andre Katers(M) AG45-49SØNDAG 1/2 Jernmand kl. 09:00
252Andrea Stenglein Møller(K) AG45-49LØRDAG 1/8 Jernmand kl. 08:00
101Andreas Bonnichsen(M) AG16-39LØRDAG 1/4 Jernmand kl. 11:45
213Andreas Kjær(M) AG16-39LØRDAG 1/4 Jernmand kl. 12:45
318Andreas Nikolajsen-LØRDAG 1/8 Jernmand kl. 09:00
202Anita Doktor(K) AG50-54LØRDAG 1/4 Jernmand kl. 12:45
145Anja Skjødt(K) AG45-49LØRDAG 1/4 Jernmand kl. 12:15
323Anna Harbo(K) AG16-39LØRDAG 1/8 Jernmand kl. 09:00
52Anna Kvist-Ibsen(K) AG16-39LØRDAG 1/2 Jernmand kl. 10:30
8Anna Oosterhof(K) AG45-49LØRDAG 1/2 Jernmand kl. 10:15
49Anna Søndergaard(K) AG16-39LØRDAG 1/2 Jernmand kl. 10:30
100Anna Vestergaard(K) AG16-39LØRDAG 1/4 Jernmand kl. 11:45
54Anne Louise Aarøe Sørensen(K) AG16-39LØRDAG 1/2 Jernmand kl. 10:30
255Annette Dodt(K) AG50-54LØRDAG 1/8 Jernmand kl. 08:00
268Annette Nørregaard(K) AG16-39LØRDAG 1/8 Jernmand kl. 08:30
112Annette Pia Christiansen(K) AG45-49LØRDAG 1/4 Jernmand kl. 11:45
239Anni Thompsen(K) AG55-59LØRDAG 1/8 Jernmand kl. 08:00
206Astrid Joensen(K) AG50-54LØRDAG 1/4 Jernmand kl. 12:45
253Axel Stenglein Møller(M) AG16-39LØRDAG 1/8 Jernmand kl. 08:00
350Bastian Peitersen(M) AG16-39SØNDAG 1/2 Jernmand kl. 09:00
290Ben Mardell(M) AG60-64LØRDAG 1/8 Jernmand kl. 08:30
204Benjamin Bertelsen(M) AG40-44LØRDAG 1/4 Jernmand kl. 12:45
35Benjamin Jørgensen(M) AG16-39LØRDAG 1/2 Jernmand kl. 10:30
423Benjamin Mark Andersen(M) AG16-39SØNDAG 1/4 Jermand kl. 11:00
308Bergtór Torsteinsson Thomsen(M) AG16-39LØRDAG 1/8 Jernmand kl. 09:00
270Bethina Nedza(K) AG16-39LØRDAG 1/8 Jernmand kl. 08:30
179Betina Jørgensen(K) AG55-59LØRDAG 1/4 Jernmand kl. 12:15
399Betina Schmidt(K) AG50-54SØNDAG 1/4 Jermand kl. 11:00