Startnr. | Deltager | Klub/Firma | Land | Startgruppe | Distance |
4 | Pernille Sether Kjeldsen
Løbeklubben der aldrig løber
| Løbeklubben der aldrig løber | DEN | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Løbeklubben der aldrig løber | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | 5,0 KM |
|
22 | Pernille Stokkebro
Team Greve karates Ladies
| Team Greve karates Ladies | DEN | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Team Greve karates Ladies | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | 5,0 KM |
|
96 | Pia Micheelsen Rol
Settlers
| Settlers | DEN | Startgruppe 3 - Kl. 19:04:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Settlers | Startgruppe 3 - Kl. 19:04:00 | 5,0 KM |
|
36 | Pia Michelle Elgaard Folsing
Farum
| Farum | DEN | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Farum | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | 5,0 KM |
|
168 | Randi Køhler | | DEN | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | 5,0 KM |
|
53 | Rikke Falk | | DEN | Startgruppe 2 - Kl. 19:02:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - Kl. 19:02:00 | 5,0 KM |
|
29 | Rikke Friis Lindhard | | DEN | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | 5,0 KM |
|
21 | Rikke Jepsen
Team Greve Karates Ladies
| Team Greve Karates Ladies | DEN | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Team Greve Karates Ladies | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | 5,0 KM |
|
44 | Rikke Jørgensen
De kravlende muldvarper
| De kravlende muldvarper | DEN | Startgruppe 2 - Kl. 19:02:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
De kravlende muldvarper | Startgruppe 2 - Kl. 19:02:00 | 5,0 KM |
|
42 | Rikke Juel-Winther | | DEN | Startgruppe 2 - Kl. 19:02:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - Kl. 19:02:00 | 5,0 KM |
|
110 | Runa Vestergaard | | DEN | Startgruppe 4 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 4 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
160 | Sally Loft | | DEN | Startgruppe 5 - Kl. 19:08:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 5 - Kl. 19:08:00 | 5,0 KM |
|
171 | Samantha Randbøll | | DEN | Startgruppe 6 - Kl. 19:10:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 6 - Kl. 19:10:00 | 5,0 KM |
|
83 | Sandie Pedersen
Verdi Ladies
| Verdi Ladies | DEN | Startgruppe 3 - Kl. 19:04:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Verdi Ladies | Startgruppe 3 - Kl. 19:04:00 | 5,0 KM |
|
56 | Sandra christensen | | DEN | Startgruppe 2 - Kl. 19:02:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - Kl. 19:02:00 | 5,0 KM |
|
31 | Sanne Dollas | | DEN | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | 5,0 KM |
|
186 | Sara Fryszman | | DEN | Startgruppe 10 - Kl. 19:18:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 10 - Kl. 19:18:00 | 5,0 KM |
|
137 | Sara Helene Holst | | DEN | Startgruppe 4 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 4 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
16 | Sara Kjærsgaard
Team Greve karates Ladies
| Team Greve karates Ladies | DEN | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Team Greve karates Ladies | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | 5,0 KM |
|
119 | Sarah Halleby | | DEN | Startgruppe 4 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 4 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
140 | Sidsel Schrøder | | DEN | Startgruppe 4 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 4 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
33 | Signe Gorski | | DEN | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | 5,0 KM |
|
179 | Signe Lolle | | DEN | Startgruppe 7 - Kl. 19:12:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 7 - Kl. 19:12:00 | 5,0 KM |
|
127 | Simone Bang petersen | | DEN | Startgruppe 4 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 4 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
153 | Siri Wardman
Cocktail klubben
| Cocktail klubben | DEN | Startgruppe 5 - Kl. 19:08:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Cocktail klubben | Startgruppe 5 - Kl. 19:08:00 | 5,0 KM |
|
123 | Sofie Hansen | | DEN | Startgruppe 4 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 4 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
134 | Sofie Katrine Oehlenschlæger | | DEN | Startgruppe 4 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 4 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
139 | Sofie Søndergaard | | DEN | Startgruppe 4 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 4 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
50 | Søs Anita Christensen | | DEN | Startgruppe 2 - Kl. 19:02:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - Kl. 19:02:00 | 5,0 KM |
|
165 | Stephanie Nielsen
Tøzerne
| Tøzerne | DEN | Startgruppe 5 - Kl. 19:08:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Tøzerne | Startgruppe 5 - Kl. 19:08:00 | 5,0 KM |
|
25 | Stine Norrid | | DEN | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | 5,0 KM |
|
19 | Stine Voigt | | DEN | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | 5,0 KM |
|
97 | Sussanne Johansen
Settlers
| Settlers | DEN | Startgruppe 3 - Kl. 19:04:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Settlers | Startgruppe 3 - Kl. 19:04:00 | 5,0 KM |
|
23 | Tina Elsner
Team Greve karates Ladies
| Team Greve karates Ladies | DEN | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Team Greve karates Ladies | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | 5,0 KM |
|
157 | Tina Juul | | DEN | Startgruppe 5 - Kl. 19:08:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 5 - Kl. 19:08:00 | 5,0 KM |
|
41 | Tina Kragh
Champagnepigerne
| Champagnepigerne | DEN | Startgruppe 2 - Kl. 19:02:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Champagnepigerne | Startgruppe 2 - Kl. 19:02:00 | 5,0 KM |
|
115 | Tina Petersson | | DEN | Startgruppe 4 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 4 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
148 | Tina Vedel Blidegn
Beach Ladies
| Beach Ladies | DEN | Startgruppe 5 - Kl. 19:08:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Beach Ladies | Startgruppe 5 - Kl. 19:08:00 | 5,0 KM |
|
5 | Tine Houmand
Løbeklubben der aldrig løber
| Løbeklubben der aldrig løber | DEN | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Løbeklubben der aldrig løber | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | 5,0 KM |
|
129 | Tora Fuglesang | | DEN | Startgruppe 4 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 4 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
58 | Tove Pedersen | | DEN | Startgruppe 2 - Kl. 19:02:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - Kl. 19:02:00 | 5,0 KM |
|
67 | Trine Borregaard Hollensted | | DEN | Startgruppe 2 - Kl. 19:02:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - Kl. 19:02:00 | 5,0 KM |
|
14 | Trine Frederikke
Rock'n'run
| Rock'n'run | DEN | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Rock'n'run | Startgruppe 1 - Kl. 19:00:00 | 5,0 KM |
|
47 | Trine Overgaard | | DEN | Startgruppe 2 - Kl. 19:02:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - Kl. 19:02:00 | 5,0 KM |
|
136 | Trine Vammen Vendelboe | | DEN | Startgruppe 4 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 4 - Kl. 19:06:00 | 5,0 KM |
|
201 | Unknown 201 Unknown | | DEN | - | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | - | 5,0 KM |
|
102 | Vibeke Skjoldborg
Team Klokke
| Team Klokke | DEN | Startgruppe 3 - Kl. 19:04:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Team Klokke | Startgruppe 3 - Kl. 19:04:00 | 5,0 KM |
|
48 | Vicki Gedye | | DEN | Startgruppe 2 - Kl. 19:02:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 2 - Kl. 19:02:00 | 5,0 KM |
|
183 | Victoria Thorsen | | DEN | Startgruppe 10 - Kl. 19:18:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
- | Startgruppe 10 - Kl. 19:18:00 | 5,0 KM |
|
151 | Wioletta Paciorek
Running Club Swist . Dk
| Running Club Swist . Dk | POL | Startgruppe 5 - Kl. 19:08:00 | 5,0 KM |
|
Klub/Firma | Startgruppe | Distance |
Running Club Swist . Dk | Startgruppe 5 - Kl. 19:08:00 | 5,0 KM |
|