Startnr. | Deltager | Kategori | Klub/Firma/Sponsor | Land | Distance |
4335 | Lotte Katharine Lyst | K30-39 | | DEN | 5,6 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5,6 km løb |
|
114 | Kim Christensen | M40-49 | | DEN | 1/1 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 1/1 marathon |
|
1388 | Martin Christian Sørensen | M30-39 | | DEN | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 1/2 marathon |
|
5085 | Leeming Jacobsen | - | | DEN | 470 m børneløb I (t.o.m.7 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 470 m børneløb I (t.o.m.7 år) |
|
4229 | Jonas Røgen | M0-15 | | DEN | 5,6 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5,6 km løb |
|
2603 | Thomas Beck
TeamAllOut
| M20-29 | TeamAllOut | DEN | 10 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
TeamAllOut | 10 km løb |
|
23 | Brian Arreborg Hansen
SPARTA
| M30-39 | SPARTA | DEN | 1/1 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
SPARTA | 1/1 marathon |
|
1043 | Anton Due | M20-29 | | DEN | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 1/2 marathon |
|
8106 | Jakob Jensen | M16-17 | | DEN | 5,6 km Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5,6 km Walk |
|
8053 | Christiane Jensen | K70+ | | DEN | 5,6 km Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5,6 km Walk |
|
1181 | Hanna Spilling
Vidar Motion
| K30-39 | Vidar Motion | NOR | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Vidar Motion | 1/2 marathon |
|
4257 | Kasper Drimer Berg | M30-39 | | DEN | 5,6 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5,6 km løb |
|
6029 | Laura Watkin | - | | DEN | 1500m børneløb II (8-10 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 1500m børneløb II (8-10 år) |
|
2128 | Ellen Egholt
Aaig Aabenraa/Bjergladies
| K50-59 | Aaig Aabenraa/Bjergladies | DEN | 10 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Aaig Aabenraa/Bjergladies | 10 km løb |
|
2491 | Oskar Ruiter
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| M0-15 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 10 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 10 km løb |
|
8227 | Steen Bjerre
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| M60-69 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 5,6 km Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 5,6 km Walk |
|
2659 | William Vindahl Lüders
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| M16-17 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 10 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 10 km løb |
|
2658 | William Just
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| M16-17 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 10 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 10 km løb |
|
2648 | Victor Andreas Skjødebjerg Jensen
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| M16-17 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 10 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 10 km løb |
|
2651 | Victor Langenskov Helgesen
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| M0-15 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 10 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 10 km løb |
|
2650 | Victor Kudsk
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| M16-17 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 10 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 10 km løb |
|
8248 | Ulla Freese
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| K50-59 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 5,6 km Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 5,6 km Walk |
|
4571 | Uiloq Jessen
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| M16-17 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 5,6 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 5,6 km løb |
|
1566 | Trine Anine Gydesen
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| - | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 1/2 marathon |
|
4567 | Trine Theisen
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| K30-39 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 5,6 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 5,6 km løb |
|
2624 | Tobias Aarestrup Krammer
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| M16-17 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 10 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 10 km løb |
|
4555 | Tina Larsen
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| K16-17 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 5,6 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 5,6 km løb |
|
1530 | Thea Nørgaard Elley
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| - | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 1/2 marathon |
|
2598 | Tanja Kipp Jensen
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| K18-19 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 10 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 10 km løb |
|
1527 | Tais Walther Mortensen
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| - | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 1/2 marathon |
|
2596 | Søren Reinholdt Hansen
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| M16-17 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 10 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 10 km løb |
|
2574 | Sofie Risom Mygh
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| K0-15 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 10 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 10 km løb |
|
1507 | Sofie Buch Christensen
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| - | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 1/2 marathon |
|
8223 | Smilla Hachmann
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| K16-17 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 5,6 km Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 5,6 km Walk |
|
8222 | Sjilas Rasmussen
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| M16-17 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 5,6 km Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 5,6 km Walk |
|
8219 | Simon Vedel Langkilde
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| M16-17 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 5,6 km Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 5,6 km Walk |
|
2566 | Sille Fink Jensen
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| K16-17 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 10 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 10 km løb |
|
1505 | Sigurd Jón Dam
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| - | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 1/2 marathon |
|
1504 | Signe Holm Quitzau
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| - | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 1/2 marathon |
|
2542 | Rune Tronier Sørensen
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| M16-17 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 10 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 10 km løb |
|
2539 | Robert Jensen
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| M16-17 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 10 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 10 km løb |
|
2529 | Rasmus Stilling Pedersen
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| M16-17 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 10 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 10 km løb |
|
1475 | Phillip Øllgaard Hansen
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| M18-19 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 1/2 marathon |
|
8199 | Palle Stephansen
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| M0-15 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 5,6 km Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 5,6 km Walk |
|
2488 | Oliver Thalund Kjeldsen
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| M16-17 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 10 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 10 km løb |
|
2485 | Oliver Kjerkegaard
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| M16-17 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 10 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 10 km løb |
|
2479 | Nunnu Kreutzmann
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| K16-17 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 10 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 10 km løb |
|
1448 | Noah André Ellegaard Østfeldt
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| - | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 1/2 marathon |
|
2474 | Nikolaj Lindberg Hansen
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| M16-17 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 10 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 10 km løb |
|
1444 | Nikolaj Boskov
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| M30-39 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 1/2 marathon |
|