Startnr. | Deltager | Kategori | Klub/Firma/Sponsor | Land | Distance |
2219 | Jan Bang Jensen
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| M16-17 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 10 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 10 km løb |
|
2218 | Jalthe Rasmussen
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| M16-17 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 10 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 10 km løb |
|
8107 | Jakob Nesting
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| M16-17 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 5,6 km Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 5,6 km Walk |
|
2211 | Isabel Neuper Kjeldal
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| K16-17 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 10 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 10 km løb |
|
8078 | Gesche Marie Hoffmann
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| K16-17 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 5,6 km Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 5,6 km Walk |
|
8077 | Frida Emmamary Rasmussen
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| K0-15 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 5,6 km Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 5,6 km Walk |
|
2155 | Freja Capion
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| K16-17 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 10 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 10 km løb |
|
1164 | Frederik Nørgaard
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| - | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 1/2 marathon |
|
4140 | Estrid Milagros Skov
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| K16-17 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 5,6 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 5,6 km løb |
|
1146 | Esben Fjerbæk Jensen
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| - | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 1/2 marathon |
|
2134 | Emma Brohus
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| K16-17 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 10 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 10 km løb |
|
1140 | Emma Thougaard Jensen
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| - | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 1/2 marathon |
|
4123 | Emil Bladt Larsen
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| M16-17 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 5,6 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 5,6 km løb |
|
2132 | Emelie Olsen
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| K18-19 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 10 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 10 km løb |
|
2115 | Denis B. Akcay
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| M16-17 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 10 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 10 km løb |
|
2107 | Daniel Højborg Skov
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| M16-17 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 10 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 10 km løb |
|
1103 | Christian Due Nielsen
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| - | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 1/2 marathon |
|
2087 | Cecilie List Nissen
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| K16-17 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 10 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 10 km løb |
|
1094 | Casper Milde Hansen
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| - | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 1/2 marathon |
|
8046 | Caroline Walbom
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| M16-17 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 5,6 km Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 5,6 km Walk |
|
8040 | Brianna Juhl Schmidt
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| K0-15 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 5,6 km Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 5,6 km Walk |
|
1052 | Benjamin Grubbe Hansen
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| - | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 1/2 marathon |
|
2046 | Benjamin B. Rønsch
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| M16-17 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 10 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 10 km løb |
|
8024 | Astrid Alexandersen
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| K16-17 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 5,6 km Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 5,6 km Walk |
|
8023 | Anton Midjord Kongsted
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| M16-17 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 5,6 km Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 5,6 km Walk |
|
8022 | Anton Barawiec Lau
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| M0-15 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 5,6 km Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 5,6 km Walk |
|
8021 | Annika Isaksen
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| K16-17 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 5,6 km Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 5,6 km Walk |
|
1040 | Annesofie Jacobsen
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| - | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 1/2 marathon |
|
8016 | Anne Marie Moesgaard Lei
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| K16-17 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 5,6 km Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 5,6 km Walk |
|
2029 | Anne Ruiter
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| K40-49 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 10 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 10 km løb |
|
4029 | Aniela Duus Riisom
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| K18-19 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 5,6 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 5,6 km løb |
|
8008 | Andreas Bonde Madsen
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| M16-17 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 5,6 km Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 5,6 km Walk |
|
8007 | André Puck Hansen
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| M16-17 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 5,6 km Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 5,6 km Walk |
|
8002 | Alexander Nielsen
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| M16-17 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 5,6 km Walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 5,6 km Walk |
|
2004 | Alberte Cornett Hansen
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| K16-17 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 10 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 10 km løb |
|
2003 | Albert Kjær
Design og Idrætsefterskolen Skamling
| M16-17 | Design og Idrætsefterskolen Ska. | DEN | 10 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Design og Idrætsefterskolen Ska. | 10 km løb |
|
5009 | Andreas Lake
Engsig Børnehave
| - | Engsig Børnehave | DEN | 470 m børneløb I (t.o.m.7 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Engsig Børnehave | 470 m børneløb I (t.o.m.7 år) |
|
5020 | Camilla Lake
Engsig Børnehave
| - | Engsig Børnehave | DEN | 470 m børneløb I (t.o.m.7 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Engsig Børnehave | 470 m børneløb I (t.o.m.7 år) |
|
5116 | Nanna Lake
Engsig Børnehave
| - | Engsig Børnehave | DEN | 470 m børneløb I (t.o.m.7 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Engsig Børnehave | 470 m børneløb I (t.o.m.7 år) |
|
5050 | Felix Ravn-Rybak
Maersk Drilling
| - | Maersk Drilling | DEN | 470 m børneløb I (t.o.m.7 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Maersk Drilling | 470 m børneløb I (t.o.m.7 år) |
|
5052 | Fenja Ravn-Rybak | - | | DEN | 470 m børneløb I (t.o.m.7 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 470 m børneløb I (t.o.m.7 år) |
|
5089 | Liv Nitze | - | | DEN | 470 m børneløb I (t.o.m.7 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 470 m børneløb I (t.o.m.7 år) |
|
1431 | Monica Hesse
TEAM MEINS RUNING
| K30-39 | TEAM MEINS RUNING | DEN | 1/2 marathon |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
TEAM MEINS RUNING | 1/2 marathon |
|
2585 | Susanne Jacobsen | K50-59 | | DEN | 10 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 10 km løb |
|
4337 | Louise Kock
Aabenraa Kommune
| K40-49 | Aabenraa Kommune | DEN | 5,6 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
Aabenraa Kommune | 5,6 km løb |
|
4263 | Katrine Døssing | K0-15 | | DEN | 5,6 km løb |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 5,6 km løb |
|
5058 | Freja Nguyen Nielsen | - | | DEN | 470 m børneløb I (t.o.m.7 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 470 m børneløb I (t.o.m.7 år) |
|
5105 | Mathilde Nguyen Nielsen | - | | DEN | 470 m børneløb I (t.o.m.7 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 470 m børneløb I (t.o.m.7 år) |
|
5080 | Khai Nguyen | - | | DEN | 470 m børneløb I (t.o.m.7 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 470 m børneløb I (t.o.m.7 år) |
|
5095 | Mai Nguyen | - | | DEN | 470 m børneløb I (t.o.m.7 år) |
|
Klub/Firma/Sponsor | Distance |
- | 470 m børneløb I (t.o.m.7 år) |
|