Startnr. | Deltager | Hold | Firma | Distance |
1112-4 | Henriette Høgh Alexandersen
Skandaløse Skumfiduser
| Skandaløse Skumfiduser | Silkeborg kommune | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Skandaløse Skumfiduser | Walk (tid over 1:10 time) |
|
1112-3 | Janni Bjerregaard Skræm
Skandaløse Skumfiduser
| Skandaløse Skumfiduser | Silkeborg kommune | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Skandaløse Skumfiduser | Walk (tid over 1:10 time) |
|
1112-2 | Julie Schøiffel Henriksen
Skandaløse Skumfiduser
| Skandaløse Skumfiduser | Silkeborg kommune | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Skandaløse Skumfiduser | Walk (tid over 1:10 time) |
|
1112-1 | Janne Hald Thomsen
Skandaløse Skumfiduser
| Skandaløse Skumfiduser | Silkeborg kommune | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
Skandaløse Skumfiduser | Walk (tid over 1:10 time) |
|
235-4 | Deltager 4
Hold 2
| Hold 2 | Silkeborg kommune | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
Hold 2 | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
235-3 | Deltager 3
Hold 2
| Hold 2 | Silkeborg kommune | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
Hold 2 | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
235-2 | Deltager 2
Hold 2
| Hold 2 | Silkeborg kommune | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
Hold 2 | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
235-1 | Deltager 1
Hold 2
| Hold 2 | Silkeborg kommune | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
Hold | Distance |
Hold 2 | Mix-hold 2+2 (2 kvinder, 2 mænd) |
|
1105-4 | Elena Kulic Zachariassen
SafeZone 4
| SafeZone 4 | SafeZone Silkeborg | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
SafeZone 4 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
1105-3 | Isak Kulic Zachariassen
SafeZone 4
| SafeZone 4 | SafeZone Silkeborg | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
SafeZone 4 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
1105-2 | Caleb Moesgaard Lauridsen
SafeZone 4
| SafeZone 4 | SafeZone Silkeborg | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
SafeZone 4 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
1105-1 | Samuel Moesgaard Lauridsen
SafeZone 4
| SafeZone 4 | SafeZone Silkeborg | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
SafeZone 4 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
1104-4 | Ella Kaa
SafeZone 3
| SafeZone 3 | SafeZone Silkeborg | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
SafeZone 3 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
1104-3 | Freja Holmstad
SafeZone 3
| SafeZone 3 | SafeZone Silkeborg | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
SafeZone 3 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
1104-2 | Sander Nedergaard
SafeZone 3
| SafeZone 3 | SafeZone Silkeborg | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
SafeZone 3 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
1104-1 | Noah Moesgaard Lauridsen
SafeZone 3
| SafeZone 3 | SafeZone Silkeborg | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
SafeZone 3 | Walk (tid over 1:10 time) |
|
52-4 | Robert Mortensen
SafeZone 2
| SafeZone 2 | SafeZone Silkeborg | Herrehold |
|
Hold | Distance |
SafeZone 2 | Herrehold |
|
52-3 | Mikkel Jakobsen
SafeZone 2
| SafeZone 2 | SafeZone Silkeborg | Herrehold |
|
Hold | Distance |
SafeZone 2 | Herrehold |
|
52-2 | Kenny Hald
SafeZone 2
| SafeZone 2 | SafeZone Silkeborg | Herrehold |
|
Hold | Distance |
SafeZone 2 | Herrehold |
|
52-1 | Søren Schmidt
SafeZone 2
| SafeZone 2 | SafeZone Silkeborg | Herrehold |
|
Hold | Distance |
SafeZone 2 | Herrehold |
|
51-4 | Dan Kristoffer Holmstad
SafeZone1
| SafeZone1 | SafeZone Silkeborg | Herrehold |
|
Hold | Distance |
SafeZone1 | Herrehold |
|
51-3 | Michael Gjøde
SafeZone1
| SafeZone1 | SafeZone Silkeborg | Herrehold |
|
Hold | Distance |
SafeZone1 | Herrehold |
|
51-2 | Peder Enggård
SafeZone1
| SafeZone1 | SafeZone Silkeborg | Herrehold |
|
Hold | Distance |
SafeZone1 | Herrehold |
|
51-1 | Hans Moesgaard Lauridsen
SafeZone1
| SafeZone1 | SafeZone Silkeborg | Herrehold |
|
Hold | Distance |
SafeZone1 | Herrehold |
|
53-4 | Robin Lenz Ostenfeldt
SAK77-garvere
| SAK77-garvere | SAK77 | Herrehold |
|
Hold | Distance |
SAK77-garvere | Herrehold |
|
53-3 | Malthe Juel Bøgebjerg
SAK77-garvere
| SAK77-garvere | SAK77 | Herrehold |
|
Hold | Distance |
SAK77-garvere | Herrehold |
|
53-2 | Sebastian Mouritzen
SAK77-garvere
| SAK77-garvere | SAK77 | Herrehold |
|
Hold | Distance |
SAK77-garvere | Herrehold |
|
53-1 | Martin Skytte Glerup
SAK77-garvere
| SAK77-garvere | SAK77 | Herrehold |
|
Hold | Distance |
SAK77-garvere | Herrehold |
|
344-3 | Kiara Riaute
Them GF 2
| Them GF 2 | Vinspecialisten | Børnehold Piger 12-16 år |
|
Hold | Distance |
Them GF 2 | Børnehold Piger 12-16 år |
|
344-2 | Dagmar Engelbrecht Hansen
Them GF 2
| Them GF 2 | Vinspecialisten | Børnehold Piger 12-16 år |
|
Hold | Distance |
Them GF 2 | Børnehold Piger 12-16 år |
|
344-1 | Chloe Riaute
Them GF 2
| Them GF 2 | Vinspecialisten | Børnehold Piger 12-16 år |
|
Hold | Distance |
Them GF 2 | Børnehold Piger 12-16 år |
|
343-3 | Hannah Skjoldan Kjær
Them GF 1
| Them GF 1 | Vinspecialisten | Børnehold Piger 12-16 år |
|
Hold | Distance |
Them GF 1 | Børnehold Piger 12-16 år |
|
343-2 | Sigrid Engelbrecht Hansen
Them GF 1
| Them GF 1 | Vinspecialisten | Børnehold Piger 12-16 år |
|
Hold | Distance |
Them GF 1 | Børnehold Piger 12-16 år |
|
343-1 | Sanne Carøe
Them GF 1
| Them GF 1 | Vinspecialisten | Børnehold Piger 12-16 år |
|
Hold | Distance |
Them GF 1 | Børnehold Piger 12-16 år |
|
342-3 | Julie Bjerg Pedersen
Them GF 3
| Them GF 3 | Vinspecialisten | Børnehold Piger 12-16 år |
|
Hold | Distance |
Them GF 3 | Børnehold Piger 12-16 år |
|
342-2 | Freja Ekerts
Them GF 3
| Them GF 3 | Vinspecialisten | Børnehold Piger 12-16 år |
|
Hold | Distance |
Them GF 3 | Børnehold Piger 12-16 år |
|
342-1 | Liva Lietzen Rosenberg
Them GF 3
| Them GF 3 | Vinspecialisten | Børnehold Piger 12-16 år |
|
Hold | Distance |
Them GF 3 | Børnehold Piger 12-16 år |
|
288-4 | Henriette Elkjær
Team rosé
| Team rosé | | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
Hold | Distance |
Team rosé | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
288-3 | Lena Poulsen
Team rosé
| Team rosé | | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
Hold | Distance |
Team rosé | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
288-2 | Jonas Nedergaard
Team rosé
| Team rosé | | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
Hold | Distance |
Team rosé | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
288-1 | Annette Mitte Nedergaard
Team rosé
| Team rosé | | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
Hold | Distance |
Team rosé | Mix-hold 3+1 (3 kvinder, 1 mand) |
|
26-4 | Søren Sønderbo Andersen
Sønderbo boys
| Sønderbo boys | | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Sønderbo boys | Herrehold |
|
26-3 | Lars Peter Andersen
Sønderbo boys
| Sønderbo boys | | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Sønderbo boys | Herrehold |
|
26-2 | Morten Rasmussen
Sønderbo boys
| Sønderbo boys | | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Sønderbo boys | Herrehold |
|
26-1 | Jacob Sønderbo Nielsen
Sønderbo boys
| Sønderbo boys | | Herrehold |
|
Hold | Distance |
Sønderbo boys | Herrehold |
|
1017-4 | Marianne Nørgaard
CD Bolig
| CD Bolig | CD Bolig - Lene Bang og Søren Bregnhøj | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
CD Bolig | Walk (tid over 1:10 time) |
|
1017-3 | Søren Bregnhøj
CD Bolig
| CD Bolig | CD Bolig - Lene Bang og Søren Bregnhøj | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
CD Bolig | Walk (tid over 1:10 time) |
|
1017-2 | Pernille Lippert
CD Bolig
| CD Bolig | CD Bolig - Lene Bang og Søren Bregnhøj | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
CD Bolig | Walk (tid over 1:10 time) |
|
1017-1 | Lene Bang
CD Bolig
| CD Bolig | CD Bolig - Lene Bang og Søren Bregnhøj | Walk (tid over 1:10 time) |
|
Hold | Distance |
CD Bolig | Walk (tid over 1:10 time) |
|
91-4 | Karina Skovmose
Hjerteafsnit 3
| Hjerteafsnit 3 | Hospitalsenhed Midt | Kvindehold |
|
Hold | Distance |
Hjerteafsnit 3 | Kvindehold |
|