Startnr. | Deltager | Hold | By | Distance |
110-1 | Abdul Haseeb Syed
Aeolus
| Aeolus | Roskilde | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Aeolus | 3 x 5 km stafethold |
|
285-2 | Ada Nunea
Nanolab stars
| Nanolab stars | | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
Nanolab stars | 3 x 5 km walkhold |
|
75-1 | Adam Jensen
Energy & Spirit
| Energy & Spirit | Kgs. Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Energy & Spirit | 3 x 5 km stafethold |
|
35-2 | Adam Jørgensen
Team Spandauer 2
| Team Spandauer 2 | Nærum | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Team Spandauer 2 | 3 x 5 km stafethold |
|
306-1 | Adane Tilahun
Forskningsgruppen for Bioaktive Stoffer 3
| Forskningsgruppen for Bioaktive. | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Forskningsgruppen for Bioaktive. | 3 x 5 km stafethold |
|
203-2 | Adem Rosenkvist Nielsen Aouichaoui
PROSYS Kings
| PROSYS Kings | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
PROSYS Kings | 3 x 5 km stafethold |
|
95-3 | Adex Gomez
Hobbits & Gandalf
| Hobbits & Gandalf | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Hobbits & Gandalf | 3 x 5 km stafethold |
|
168-1 | Adrián Hernández Bustos
Aggressive Seagulls from KAS
| Aggressive Seagulls from KAS | Kongens Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Aggressive Seagulls from KAS | 3 x 5 km stafethold |
|
288-1 | Agnieszka Anna Niklas
Analyse ph.d.
| Analyse ph.d. | | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
Analyse ph.d. | 3 x 5 km walkhold |
|
121-3 | Ahmad Kasem Haidar
CFB_Analytics_2
| CFB_Analytics_2 | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
CFB_Analytics_2 | 3 x 5 km stafethold |
|
207-1 | Ainhoa Maria Blasco Perez
J0 rocks 1
| J0 rocks 1 | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
J0 rocks 1 | 3 x 5 km stafethold |
|
245-3 | Aishwarya Kumar
Energy girls
| Energy girls | | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
Energy girls | 3 x 5 km walkhold |
|
26-3 | Aixiao Fu
Coast Chargers
| Coast Chargers | Kongens Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Coast Chargers | 3 x 5 km stafethold |
|
203-3 | Akhilesh Balachandran Nair
PROSYS Kings
| PROSYS Kings | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
PROSYS Kings | 3 x 5 km stafethold |
|
54-3 | Akhilesh Nair
CHEC slowpokes
| CHEC slowpokes | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
CHEC slowpokes | 3 x 5 km stafethold |
|
227-1 | Albert Zelenika
NEXMAP-4
| NEXMAP-4 | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
NEXMAP-4 | 3 x 5 km stafethold |
|
50-3 | Alberto morgana
I wish I had a name
| I wish I had a name | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
I wish I had a name | 3 x 5 km stafethold |
|
219-1 | Alejandro Santamaria Benito
Benito and friends
| Benito and friends | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Benito and friends | 3 x 5 km stafethold |
|
141-2 | Aleksandra Davydova
The FoodRunners
| The FoodRunners | copenhagen | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
The FoodRunners | 3 x 5 km stafethold |
|
27-1 | Alena Juraskova
Polyladies
| Polyladies | Kgs.Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Polyladies | 3 x 5 km stafethold |
|
110-2 | Alessandro Sebastiani
Aeolus
| Aeolus | Copenhagen | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Aeolus | 3 x 5 km stafethold |
|
178-1 | Alex Wetzel
Nanolab, the flying team
| Nanolab, the flying team | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Nanolab, the flying team | 3 x 5 km stafethold |
|
190-3 | Alexander Christoffersen
The Shins (splints)
| The Shins (splints) | Kongens Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
The Shins (splints) | 3 x 5 km stafethold |
|
65-3 | Alexandra Balicki
DTU
| DTU | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
DTU | 3 x 5 km stafethold |
|
198-2 | Alexandre Charre
Where's The Finish?
| Where's The Finish? | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Where's The Finish? | 3 x 5 km stafethold |
|
128-3 | Alexis Laurent
QSA Zooming Team 3
| QSA Zooming Team 3 | Kongens Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
QSA Zooming Team 3 | 3 x 5 km stafethold |
|
307-3 | Ali
Forskningsgruppen for Bioaktive Stoffer 4
| Forskningsgruppen for Bioaktive. | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Forskningsgruppen for Bioaktive. | 3 x 5 km stafethold |
|
25-2 | Alicia Gutierrez Garcia
Coast SpeedX
| Coast SpeedX | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Coast SpeedX | 3 x 5 km stafethold |
|
2-3 | Allan Egetoft
Oldefart
| Oldefart | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Oldefart | 3 x 5 km stafethold |
|
213-1 | Alonso Vargas
The antelopes
| The antelopes | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
The antelopes | 3 x 5 km stafethold |
|
94-1 | Amalie Henmar
De rolige Beluga hvaler
| De rolige Beluga hvaler | Kongens Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
De rolige Beluga hvaler | 3 x 5 km stafethold |
|
64-1 | Amalie Schultz-Nielsen
Teodora the explorer
| Teodora the explorer | Virum | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Teodora the explorer | 3 x 5 km stafethold |
|
184-1 | Amandine Godet
MS allstars 3
| MS allstars 3 | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
MS allstars 3 | 3 x 5 km stafethold |
|
216-2 | Amandine Pierrot
EL MAgnifico
| EL MAgnifico | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
EL MAgnifico | 3 x 5 km stafethold |
|
68-3 | Amelie Fritz
Power Puff Girls
| Power Puff Girls | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Power Puff Girls | 3 x 5 km stafethold |
|
61-3 | Ana Mendes
NanoBio
| NanoBio | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
NanoBio | 3 x 5 km stafethold |
|
181-2 | ana nusa versnik
Team Slow Twitch
| Team Slow Twitch | lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Team Slow Twitch | 3 x 5 km stafethold |
|
241-3 | Ana Vega
Peptid
| Peptid | | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
Peptid | 3 x 5 km walkhold |
|
11-1 | Anas Ali
Anas Ali
| Anas Ali | Kbh nv | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Anas Ali | 3 x 5 km stafethold |
|
11-2 | Anas Ali
Anas Ali
| Anas Ali | Kbh n | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Anas Ali | 3 x 5 km stafethold |
|
11-3 | Anas Ali
Anas Ali
| Anas Ali | Kbh n | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Anas Ali | 3 x 5 km stafethold |
|
118-3 | Anastasia Koutsouradi
Kemi runnerz
| Kemi runnerz | Kongens Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Kemi runnerz | 3 x 5 km stafethold |
|
273-2 | Anders Bjerre
AØR - Team Svend
| AØR - Team Svend | | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
AØR - Team Svend | 3 x 5 km walkhold |
|
235-3 | Anders Bjerre
Rosé eksperterne
| Rosé eksperterne | | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
Rosé eksperterne | 3 x 5 km walkhold |
|
81-3 | Anders Bjørholm Dahl
DTU Compute 1
| DTU Compute 1 | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
DTU Compute 1 | 3 x 5 km stafethold |
|
57-2 | Anders Bogh Jacobsen
POLY 2
| POLY 2 | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
POLY 2 | 3 x 5 km stafethold |
|
132-3 | Anders Forgerau
AIT 1
| AIT 1 | Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
AIT 1 | 3 x 5 km stafethold |
|
176-3 | Anders Gregersen
Nanolab shining star
| Nanolab shining star | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Nanolab shining star | 3 x 5 km stafethold |
|
76-3 | Anders Hansen
Kanon Quglerne
| Kanon Quglerne | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Kanon Quglerne | 3 x 5 km stafethold |
|
156-1 | Anders Jensen
AØR - Team easy run
| AØR - Team easy run | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
AØR - Team easy run | 3 x 5 km stafethold |
|