Startnr. | Deltager | Hold | By | Distance |
117-1 | Barna Bencze
Techy Gonzales
| Techy Gonzales | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Techy Gonzales | 3 x 5 km stafethold |
|
188-2 | Battulga Munkhbat
Trion
| Trion | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Trion | 3 x 5 km stafethold |
|
72-2 | Bence Gattyán
Dumpster bois
| Dumpster bois | Kongens Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Dumpster bois | 3 x 5 km stafethold |
|
209-1 | Bence Mány
J0 rocks 3
| J0 rocks 3 | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
J0 rocks 3 | 3 x 5 km stafethold |
|
116-1 | Benjamin Alexander Regaard Ebert
Zerowaste byg
| Zerowaste byg | Amager | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Zerowaste byg | 3 x 5 km stafethold |
|
13-2 | Bente Meidahl Münsberg
Meidahl
| Meidahl | Kongens Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Meidahl | 3 x 5 km stafethold |
|
88-2 | Bernadette Christiansen
Kageholdet på tur #3
| Kageholdet på tur #3 | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Kageholdet på tur #3 | 3 x 5 km stafethold |
|
184-2 | Bernardo Iradi
MS allstars 3
| MS allstars 3 | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
MS allstars 3 | 3 x 5 km stafethold |
|
238-1 | Bettina Nonnemann
Y-TØSERNE/DIA
| Y-TØSERNE/DIA | Kongens Lyngby | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
Y-TØSERNE/DIA | 3 x 5 km walkhold |
|
224-3 | Bianca Laura Hansen
NEXMAP-1
| NEXMAP-1 | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
NEXMAP-1 | 3 x 5 km stafethold |
|
289-1 | Bina Bhattarai
Analyse Stjerner
| Analyse Stjerner | | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
Analyse Stjerner | 3 x 5 km walkhold |
|
233-1 | Bina Christensen
The Turtles
| The Turtles | Kongens Lyngby | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
The Turtles | 3 x 5 km walkhold |
|
249-2 | Bingkun Wu
CPPYYDS
| CPPYYDS | | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
CPPYYDS | 3 x 5 km walkhold |
|
232-2 | Bitten Skaarup
The energetic footprints
| The energetic footprints | | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
The energetic footprints | 3 x 5 km walkhold |
|
109-3 | Bjørn Hansen
Team Hansen
| Team Hansen | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Team Hansen | 3 x 5 km stafethold |
|
146-2 | Bjørn Höyer
Bæredygtig 1.sem
| Bæredygtig 1.sem | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Bæredygtig 1.sem | 3 x 5 km stafethold |
|
186-2 | Bjørn Johansson
Team IU to-tre-kvart
| Team IU to-tre-kvart | Kongens Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Team IU to-tre-kvart | 3 x 5 km stafethold |
|
16-3 | Bjørn Martin
Strikkeklubben
| Strikkeklubben | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Strikkeklubben | 3 x 5 km stafethold |
|
16-1 | Bjørn Thuesen
Strikkeklubben
| Strikkeklubben | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Strikkeklubben | 3 x 5 km stafethold |
|
44-2 | bla blasen
NBC-2
| NBC-2 | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
NBC-2 | 3 x 5 km stafethold |
|
44-3 | blabla blablasen
NBC-2
| NBC-2 | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
NBC-2 | 3 x 5 km stafethold |
|
139-1 | blablu blib
3X Running Buffer
| 3X Running Buffer | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
3X Running Buffer | 3 x 5 km stafethold |
|
250-3 | Bodil Hamborg Jensen
BJAP
| BJAP | | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
BJAP | 3 x 5 km walkhold |
|
208-3 | Bogdan Ciorescu
J0 rocks 2
| J0 rocks 2 | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
J0 rocks 2 | 3 x 5 km stafethold |
|
139-3 | Boing Bing
3X Running Buffer
| 3X Running Buffer | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
3X Running Buffer | 3 x 5 km stafethold |
|
170-1 | Braulio Beltrán-Pitarch
Running4Fun
| Running4Fun | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Running4Fun | 3 x 5 km stafethold |
|
156-2 | Brian Blinaa
AØR - Team easy run
| AØR - Team easy run | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
AØR - Team easy run | 3 x 5 km stafethold |
|
19-3 | Brian Peter Knudsen
The 3 Surfcateers
| The 3 Surfcateers | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
The 3 Surfcateers | 3 x 5 km stafethold |
|
52-2 | Burak Ulusoy
6 Legs 1 Mind - Survival
| 6 Legs 1 Mind - Survival | Kongens Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
6 Legs 1 Mind - Survival | 3 x 5 km stafethold |
|
253-1 | Camilla Grevy
Kageholdet på tur #2
| Kageholdet på tur #2 | | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
Kageholdet på tur #2 | 3 x 5 km walkhold |
|
215-1 | Carl Emil Andersen
The d-Orbital Sprinters
| The d-Orbital Sprinters | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
The d-Orbital Sprinters | 3 x 5 km stafethold |
|
209-2 | Carlos Eduardo Castillo Salinas
J0 rocks 3
| J0 rocks 3 | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
J0 rocks 3 | 3 x 5 km stafethold |
|
255-3 | Carol Barra Quaglia
Sky Walkers
| Sky Walkers | | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
Sky Walkers | 3 x 5 km walkhold |
|
128-1 | Caroline Gebara
QSA Zooming Team 3
| QSA Zooming Team 3 | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
QSA Zooming Team 3 | 3 x 5 km stafethold |
|
138-2 | Caroline Øhrstrøm
Skildpadderne
| Skildpadderne | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Skildpadderne | 3 x 5 km stafethold |
|
252-1 | Caroline Stripp
Kageholdet på tur #1
| Kageholdet på tur #1 | | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
Kageholdet på tur #1 | 3 x 5 km walkhold |
|
193-2 | Casper Rubæk Breum
QPIT 1
| QPIT 1 | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
QPIT 1 | 3 x 5 km stafethold |
|
153-1 | Cathrine Underbjerg Hansen
Bad Bitches
| Bad Bitches | Kongens Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Bad Bitches | 3 x 5 km stafethold |
|
214-2 | Cecilia Romanò
The turtles
| The turtles | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
The turtles | 3 x 5 km stafethold |
|
241-2 | Cecillie Løkke
Peptid
| Peptid | | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
Peptid | 3 x 5 km walkhold |
|
212-1 | Charlie Johansen
The cheetahs
| The cheetahs | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
The cheetahs | 3 x 5 km stafethold |
|
307-2 | Charlotte
Forskningsgruppen for Bioaktive Stoffer 4
| Forskningsgruppen for Bioaktive. | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Forskningsgruppen for Bioaktive. | 3 x 5 km stafethold |
|
124-2 | Charlotte Dansholm
Zuccheri
| Zuccheri | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Zuccheri | 3 x 5 km stafethold |
|
243-1 | Charlotte Madsen
Spinat
| Spinat | | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
Spinat | 3 x 5 km walkhold |
|
235-2 | Charlotte Vig-Andersen
Rosé eksperterne
| Rosé eksperterne | | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
Rosé eksperterne | 3 x 5 km walkhold |
|
144-2 | Cheng Xiang
TMdC
| TMdC | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
TMdC | 3 x 5 km stafethold |
|
114-2 | Chenxi liao
IEQ Busters II
| IEQ Busters II | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
IEQ Busters II | 3 x 5 km stafethold |
|
301-1 | Chong Cheng
MEK-TES4
| MEK-TES4 | | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
MEK-TES4 | 3 x 5 km walkhold |
|
160-1 | Chris Kaae
Not Fast, Just Furious
| Not Fast, Just Furious | Kgs. Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Not Fast, Just Furious | 3 x 5 km stafethold |
|
228-2 | Christian Brinch
NEXMAPs NANOMADE FOOD
| NEXMAPs NANOMADE FOOD | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
NEXMAPs NANOMADE FOOD | 3 x 5 km stafethold |
|