Startnr. | Deltager | Hold | By | Distance |
92-2 | Anders Kusk
MRS OldGuys
| MRS OldGuys | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
MRS OldGuys | 3 x 5 km stafethold |
|
136-1 | Anders Sonesson
Hold op
| Hold op | Kongens Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Hold op | 3 x 5 km stafethold |
|
38-3 | Andrea Tancetti
PPFE-Protons
| PPFE-Protons | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
PPFE-Protons | 3 x 5 km stafethold |
|
125-1 | Andreas Erichsen
Zucker Schock
| Zucker Schock | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Zucker Schock | 3 x 5 km stafethold |
|
190-1 | Andreas Vestergaard
The Shins (splints)
| The Shins (splints) | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
The Shins (splints) | 3 x 5 km stafethold |
|
272-2 | Ane Højsted
AØR - Elitegængerne
| AØR - Elitegængerne | | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
AØR - Elitegængerne | 3 x 5 km walkhold |
|
207-2 | Ane Ludwig Lasa
J0 rocks 1
| J0 rocks 1 | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
J0 rocks 1 | 3 x 5 km stafethold |
|
260-1 | Anette Bysted
The Mixed Team
| The Mixed Team | Kongens Lyngby | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
The Mixed Team | 3 x 5 km walkhold |
|
93-2 | Anette schnipper
Molreprotox løb
| Molreprotox løb | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Molreprotox løb | 3 x 5 km stafethold |
|
121-2 | Angelika Semmler
CFB_Analytics_2
| CFB_Analytics_2 | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
CFB_Analytics_2 | 3 x 5 km stafethold |
|
256-2 | Anita Voss
Q-Energy
| Q-Energy | Kongens Lyngby | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
Q-Energy | 3 x 5 km walkhold |
|
71-3 | Anker Degn Jensen
Team PlasmaCat
| Team PlasmaCat | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Team PlasmaCat | 3 x 5 km stafethold |
|
200-1 | Anna Hillerup
Kk40
| Kk40 | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Kk40 | 3 x 5 km stafethold |
|
129-1 | Anna Lia S. Tromer Dragsdahl
QSA Shooting Team 4
| QSA Shooting Team 4 | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
QSA Shooting Team 4 | 3 x 5 km stafethold |
|
298-2 | Anna Manvell
The f-Orbital Sprinters
| The f-Orbital Sprinters | | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
The f-Orbital Sprinters | 3 x 5 km walkhold |
|
189-3 | Anna Rifé
Speeders
| Speeders | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Speeders | 3 x 5 km stafethold |
|
130-3 | Anna-Lisa Schaap-Johansen
Puree
| Puree | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Puree | 3 x 5 km stafethold |
|
83-3 | Anne Bak
Løberne fra kk1600
| Løberne fra kk1600 | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Løberne fra kk1600 | 3 x 5 km stafethold |
|
272-3 | Anne Bisp
AØR - Elitegængerne
| AØR - Elitegængerne | | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
AØR - Elitegængerne | 3 x 5 km walkhold |
|
159-1 | Anne Hasling Sørensen
PURPLE ONE
| PURPLE ONE | Gentofte | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
PURPLE ONE | 3 x 5 km stafethold |
|
256-1 | Anne Heglingegård
Q-Energy
| Q-Energy | Kongens Lyngby | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
Q-Energy | 3 x 5 km walkhold |
|
296-3 | Anne Mette Kristensen
Fotoniks stærke kvinder
| Fotoniks stærke kvinder | Birkerød | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
Fotoniks stærke kvinder | 3 x 5 km walkhold |
|
274-1 | Anne Rhein
AØR - Sleepwalk
| AØR - Sleepwalk | | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
AØR - Sleepwalk | 3 x 5 km walkhold |
|
84-1 | Anne Sofie Darket
Løven, heksen og garderobeskabet
| Løven, heksen og garderobeskabe. | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Løven, heksen og garderobeskabe. | 3 x 5 km stafethold |
|
69-1 | Anne-Sofie Ballegaard
Quinoa
| Quinoa | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Quinoa | 3 x 5 km stafethold |
|
186-3 | Annette Romme
Team IU to-tre-kvart
| Team IU to-tre-kvart | Kongens Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Team IU to-tre-kvart | 3 x 5 km stafethold |
|
33-3 | Annette Vibeke Jensen
Research Support DTU ENV
| Research Support DTU ENV | Kgs. Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Research Support DTU ENV | 3 x 5 km stafethold |
|
277-2 | Anni Tolborg Smith
AØR - Fun walk
| AØR - Fun walk | | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
AØR - Fun walk | 3 x 5 km walkhold |
|
39-1 | Annika Hettich
Eat pasta, run fasta!
| Eat pasta, run fasta! | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Eat pasta, run fasta! | 3 x 5 km stafethold |
|
89-3 | Anton Molsen
#fasterthanu
| #fasterthanu | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
#fasterthanu | 3 x 5 km stafethold |
|
206-1 | Anton Rinddal
SNIK 2
| SNIK 2 | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
SNIK 2 | 3 x 5 km stafethold |
|
217-1 | Anubhav Ratha
T-ALL
| T-ALL | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
T-ALL | 3 x 5 km stafethold |
|
265-3 | Arash Nemati
Tizpa
| Tizpa | | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
Tizpa | 3 x 5 km walkhold |
|
27-3 | Arianna Rech
Polyladies
| Polyladies | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Polyladies | 3 x 5 km stafethold |
|
49-2 | Armin Afrough
Swifties
| Swifties | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Swifties | 3 x 5 km stafethold |
|
1-2 | Árni Jespersen
Los Coyotes
| Los Coyotes | Ballerup | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Los Coyotes | 3 x 5 km stafethold |
|
55-2 | Asbjørn Moltke
The fastest team
| The fastest team | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
The fastest team | 3 x 5 km stafethold |
|
83-1 | Asger Andreasen
Løberne fra kk1600
| Løberne fra kk1600 | Kongens Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Løberne fra kk1600 | 3 x 5 km stafethold |
|
48-1 | Asger Schultz
Shoutout til Sunniva
| Shoutout til Sunniva | Kongens Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Shoutout til Sunniva | 3 x 5 km stafethold |
|
66-1 | Ask Kunding
Croissanter smager sindssygt
| Croissanter smager sindssygt | Søborg | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Croissanter smager sindssygt | 3 x 5 km stafethold |
|
49-1 | Aslaug Clemmensen Glad
Swifties
| Swifties | Frederiksberg | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Swifties | 3 x 5 km stafethold |
|
24-3 | Asta Skovgaard Eriksen
Øvej
| Øvej | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Øvej | 3 x 5 km stafethold |
|
96-2 | Astrid Christiansen
The A-team
| The A-team | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
The A-team | 3 x 5 km stafethold |
|
149-2 | August Frost
Error-prone PCRunners
| Error-prone PCRunners | Kongens Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Error-prone PCRunners | 3 x 5 km stafethold |
|
38-2 | Axel Wright Larsen
PPFE-Protons
| PPFE-Protons | Herlev | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
PPFE-Protons | 3 x 5 km stafethold |
|
265-2 | Azin Ziashahabi
Tizpa
| Tizpa | | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
Tizpa | 3 x 5 km walkhold |
|
137-3 | Bailey Sauter
Lundtofte Sub-50 Project
| Lundtofte Sub-50 Project | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Lundtofte Sub-50 Project | 3 x 5 km stafethold |
|
290-3 | Ban Khadum
Analyse Dream TEAM
| Analyse Dream TEAM | Kongens Lyngby | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
Analyse Dream TEAM | 3 x 5 km walkhold |
|
80-1 | Baoshun Zhou
FVMer
| FVMer | Kongens Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
FVMer | 3 x 5 km stafethold |
|
183-3 | Baptiste Coutton
MS allstars 2
| MS allstars 2 | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
MS allstars 2 | 3 x 5 km stafethold |
|