Startnr. | Deltager | Hold | By | Distance |
267-2 | Tadas Jakociunas
CFB_Walking_Analytics_2
| CFB_Walking_Analytics_2 | | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
CFB_Walking_Analytics_2 | 3 x 5 km walkhold |
|
149-3 | Tamara Weiß
Error-prone PCRunners
| Error-prone PCRunners | Kongens Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Error-prone PCRunners | 3 x 5 km stafethold |
|
106-2 | Tashi Yi Hsuan Hsu
Hvad siger du?
| Hvad siger du? | Nærum | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Hvad siger du? | 3 x 5 km stafethold |
|
103-1 | Teddy Groves
CFB518A
| CFB518A | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
CFB518A | 3 x 5 km stafethold |
|
15-2 | Teddy Serrano
The craaazy runners eh
| The craaazy runners eh | København SV | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
The craaazy runners eh | 3 x 5 km stafethold |
|
118-1 | Tejasvi Laxminarayan
Kemi runnerz
| Kemi runnerz | Copenhagen | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Kemi runnerz | 3 x 5 km stafethold |
|
180-3 | Tejs Vegge
AMD 1
| AMD 1 | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
AMD 1 | 3 x 5 km stafethold |
|
56-1 | Tenna Frydenberg
Dream Team
| Dream Team | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Dream Team | 3 x 5 km stafethold |
|
64-3 | Teodor De Val Weywadt
Teodora the explorer
| Teodora the explorer | Virum | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Teodora the explorer | 3 x 5 km stafethold |
|
182-1 | Thalis Zis
MS allstars 1
| MS allstars 1 | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
MS allstars 1 | 3 x 5 km stafethold |
|
220-1 | Theis Bo Harild Rasmussen
CEE ELSY
| CEE ELSY | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
CEE ELSY | 3 x 5 km stafethold |
|
146-1 | Theodor Gilhøj
Bæredygtig 1.sem
| Bæredygtig 1.sem | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Bæredygtig 1.sem | 3 x 5 km stafethold |
|
228-3 | Theodor Holstad
NEXMAPs NANOMADE FOOD
| NEXMAPs NANOMADE FOOD | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
NEXMAPs NANOMADE FOOD | 3 x 5 km stafethold |
|
153-2 | Theresa Dahl
Bad Bitches
| Bad Bitches | Kongens Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Bad Bitches | 3 x 5 km stafethold |
|
144-1 | Thiago Sousa
TMdC
| TMdC | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
TMdC | 3 x 5 km stafethold |
|
286-3 | Thomas Anhøj
Nanolab, walk 3
| Nanolab, walk 3 | | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
Nanolab, walk 3 | 3 x 5 km walkhold |
|
104-3 | Thomas G Petersen
G&G moderate
| G&G moderate | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
G&G moderate | 3 x 5 km stafethold |
|
33-1 | Thomas Gredsted
Research Support DTU ENV
| Research Support DTU ENV | Kgs. Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Research Support DTU ENV | 3 x 5 km stafethold |
|
143-2 | Thomas Jensen
Transport 2
| Transport 2 | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Transport 2 | 3 x 5 km stafethold |
|
142-2 | Thomas Kjær Rasmussen
Transport 1
| Transport 1 | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Transport 1 | 3 x 5 km stafethold |
|
192-3 | Thomas Mattsson
Run4Beers
| Run4Beers | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Run4Beers | 3 x 5 km stafethold |
|
42-2 | Thomas Nielsen
Risø værksted 1
| Risø værksted 1 | Roskilde | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Risø værksted 1 | 3 x 5 km stafethold |
|
18-1 | Thomas Rydal
Langgarver
| Langgarver | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Langgarver | 3 x 5 km stafethold |
|
235-1 | Thomas Stender
Rosé eksperterne
| Rosé eksperterne | | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
Rosé eksperterne | 3 x 5 km walkhold |
|
224-1 | Thomas Veile
NEXMAP-1
| NEXMAP-1 | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
NEXMAP-1 | 3 x 5 km stafethold |
|
111-1 | Thomas Whitmarsh-Everiss
LLL1
| LLL1 | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
LLL1 | 3 x 5 km stafethold |
|
3-2 | Tiago Pinto
The three of Krist
| The three of Krist | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
The three of Krist | 3 x 5 km stafethold |
|
41-3 | Tien-Jen Chang
IDUN
| IDUN | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
IDUN | 3 x 5 km stafethold |
|
69-2 | Tiffany Sztuk
Quinoa
| Quinoa | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Quinoa | 3 x 5 km stafethold |
|
205-1 | Tim Felle Olsen
DTU Compute, Visual Computing 2
| DTU Compute, Visual Computing 2 | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
DTU Compute, Visual Computing 2 | 3 x 5 km stafethold |
|
42-1 | Tim Jeppesen
Risø værksted 1
| Risø værksted 1 | Roskilde | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Risø værksted 1 | 3 x 5 km stafethold |
|
30-3 | Tina Bahrenscheer
LearningLab
| LearningLab | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
LearningLab | 3 x 5 km stafethold |
|
282-3 | Tina Johansen
Gymnastik pigerne
| Gymnastik pigerne | Kongens Lyngby | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
Gymnastik pigerne | 3 x 5 km walkhold |
|
260-3 | Tine Matthiassen
The Mixed Team
| The Mixed Team | Kongens Lyngby | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
The Mixed Team | 3 x 5 km walkhold |
|
13-3 | Tine Meidahl Münsberg
Meidahl
| Meidahl | Kongens Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Meidahl | 3 x 5 km stafethold |
|
301-2 | Tingting Zhu
MEK-TES4
| MEK-TES4 | | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
MEK-TES4 | 3 x 5 km walkhold |
|
164-3 | Tino Petersson
3 alte Männer
| 3 alte Männer | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
3 alte Männer | 3 x 5 km stafethold |
|
314-3 | Tipaporn Patniboon
Tireless
| Tireless | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Tireless | 3 x 5 km stafethold |
|
| Tipaporn Patniboon | | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
- | 3 x 5 km stafethold |
|
106-1 | TK Teng Kuan Hsieh
Hvad siger du?
| Hvad siger du? | Kgns Lyngby | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Hvad siger du? | 3 x 5 km stafethold |
|
71-1 | Toke Larsen
Team PlasmaCat
| Team PlasmaCat | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Team PlasmaCat | 3 x 5 km stafethold |
|
131-1 | Torben Lærksen
SNIK 1
| SNIK 1 | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
SNIK 1 | 3 x 5 km stafethold |
|
264-2 | Tracey Colley
QSA Relaxed Team 5
| QSA Relaxed Team 5 | | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
QSA Relaxed Team 5 | 3 x 5 km walkhold |
|
74-2 | Tran Thuon Dang
CERE 1
| CERE 1 | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
CERE 1 | 3 x 5 km stafethold |
|
303-1 | Trang
Forskningsgruppen for Bioaktive Stoffer 2
| Forskningsgruppen for Bioaktive. | | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
Forskningsgruppen for Bioaktive. | 3 x 5 km walkhold |
|
276-1 | Trice Christensen
AØR - Mindful walk
| AØR - Mindful walk | | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
AØR - Mindful walk | 3 x 5 km walkhold |
|
251-3 | Trine Lyberth Barksmann
The Power Puffs
| The Power Puffs | | 3 x 5 km walkhold |
|
Hold | Distance |
The Power Puffs | 3 x 5 km walkhold |
|
200-2 | Trine Søgaard
Kk40
| Kk40 | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Kk40 | 3 x 5 km stafethold |
|
135-1 | Trine Zachariasen
Faster than Gisle
| Faster than Gisle | København N | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Faster than Gisle | 3 x 5 km stafethold |
|
219-3 | Tristan Willem Hamers
Benito and friends
| Benito and friends | | 3 x 5 km stafethold |
|
Hold | Distance |
Benito and friends | 3 x 5 km stafethold |
|