Silkeborg Triathlon 2020

145 deltagere

Startnr. Deltager KategoriDistance
Lars Skafte Andersen(M) AG50-54Kvart Jernmand (Standard)
Thomas Hvid Pedersen(M) AG40-44Kvart Jernmand (Standard)
Thomas Krogh nielsen(M) AG45-49Mini-triathlon for alle - sprint 350/17/5 (Standard)
Dorthe Krogh nielsen(K) AG55-59Mini-triathlon for alle - sprint 350/17/5 (Standard)
Ivan Watson Pedersen(M) AG50-54Halv Jernmand / DM MIDDEL (DM MIDDEL AG Group)
Magnus Laforce Otto(M) AG18-39Halv Jernmand / DM MIDDEL (DM MIDDEL AG Group)
Nina Christensen(K) AG50-54Halv Jernmand / DM MIDDEL (DM MIDDEL AG Group)
Peter Kjær(M) AG50-54Halv Jernmand / DM MIDDEL (DM MIDDEL AG Group)
Kristian Budde(M) AG40-44Halv Jernmand / DM MIDDEL (DM MIDDEL AG Group)
Lotte Hermann(K) AG50-54DM Aquabike AG Group / 1900-90 (Standard)
Bjørn Winther Nielsen(M) AG45-49Halv Jernmand / DM MIDDEL (DM MIDDEL AG Group)
Martin Gradman(M) AG50-54Halv Jernmand / DM MIDDEL (DM MIDDEL AG Group)
Kasper Vestergaard(M) AG18-39Kvart Jernmand (Standard)
Brian Johansen(M) AG50-54Kvart Jernmand (Standard)
Mikael B. Knudsen(M) AG55-59Kvart Jernmand (Standard)
Niels Ole Norholm(M) AG50-54Kvart Jernmand (Standard)
Jonas Jalili Pedersen(M) AG18-39Kvart Jernmand (Standard)
Emil Jalili Pedersen(M) AG18-39Kvart Jernmand (Standard)
Feridoon Jalili(M) AG55-59Kvart Jernmand (Standard)
Jens Ole Lunen(M) AG60-64Kvart Jernmand (Standard)
Mette Birk Lunen(K) AG18-39Kvart Jernmand (Standard)
Henrik Nygaard(M) AG50-54Halv Jernmand / DM MIDDEL (DM MIDDEL AG Group)
Nadia Mansour(K) AG18-39Kvart Jernmand (Standard)
Carsten Meyer-Zeuthen(M) AG50-54Kvart Jernmand (Standard)
Jimmy Bredow(M) AG50-54DM Aquabike AG Group / 1900-90 (Standard)
Henrik Knudsen(M) AG50-54Halv Jernmand / DM MIDDEL (DM MIDDEL AG Group)
Anders Winkler Pedersen(M) AG18-39DM Cross Triathlon Agegroup / 750-20-5 (Standard)
Anja Skjødt(K) AG45-49Kvart Jernmand (Standard)
Leif Hartman(M) AG65-69DM Cross Triathlon Agegroup / 750-20-5 (Standard)
Leif Hartman(M) AG65-69Halv Jernmand / DM MIDDEL (DM MIDDEL AG Group)
Jesper Bach Dall(M) AG50-54Kvart Jernmand (Standard)
Laura Mathiesen(K) AG18-39Mini-triathlon for alle - sprint 350/17/5 (Standard)
Thomas Fogt(M) AG55-59DM Aquabike AG Group / 1900-90 (Standard)
Martin Larsen(M) AG18-39Kvart Jernmand (Standard)
Mikkel Olsen(M) AG45-49DM Aquabike AG Group / 1900-90 (Standard)
Per Prangsgaard(M) AG50-54DM Cross Triathlon Agegroup / 750-20-5 (Standard)
Anne Loftager(K) AG40-44Kvart Jernmand (Standard)
Christian Kittler(M) AG45-49Halv Jernmand / DM MIDDEL (DM MIDDEL AG Group)
Jan Ø. Jensen(M) AG50-54Halv Jernmand / DM MIDDEL (DM MIDDEL AG Group)
Mia Mørkeby Johnsen(K) AG40-44Halv Jernmand / DM MIDDEL (DM MIDDEL AG Group)
Jann Bruhn(M) AG45-49Halv Jernmand / DM MIDDEL (DM MIDDEL AG Group)
Torben Foged(M) AG50-54Halv Jernmand / DM MIDDEL (DM MIDDEL AG Group)
Dan Koch(M) AG40-44Halv Jernmand / DM MIDDEL (DM MIDDEL AG Group)
Michael Sundbøl(M) AG45-49Mini-triathlon for alle - sprint 350/17/5 (Standard)
Line Linnet Raarup(K) AG18-39Kvart Jernmand (Standard)
Nicole Rindsig(K) AG40-44Kvart Jernmand (Standard)
Allan Thisted Esbensen(M) AG40-44Halv Jernmand / DM MIDDEL (DM MIDDEL AG Group)
Jesper jakobsen(M) AG50-54Kvart Jernmand (Standard)
Joanna Gesche(K) AG18-39Kvart Jernmand (Standard)
Louise Amstrup-Hansen(K) AG45-49DM Cross Triathlon Agegroup / 750-20-5 (Standard)