Plac.HoldOmgangeTid
1Thorkilds helte (41)1544:37
Jacob Qvist Jensen (41-1)0
Thorkild Sundstrup (41-2)0
August Broz (41-3)0
2Aarhus 1900 A/M - Team 1 (44)1545:20
Jakob Dybdal (44-1)0
Jacob Markussen (44-2)0
Magnus Nyman Hall (44-3)0
3Orienteringsklubben PAN/Løberen (16)1546:23
Andreas Bock Bjørnsen (16-1)0
Jeppe Kejser Dahl Jensen (16-2)0
Mikkel Holm Nielsen (16-3)0
4RUNAAR - TEAM POWER GENERATION (38)1546:40
Jonas Fusager (38-1)0
Amalie Haughuus (38-2)0
Michael Jensen (38-3)0
5SPÆN 1 (59)1547:03
Jacob Rudjord Therkildsen (59-1)0
Kasper Høgh (59-2)0
Jonas Drescher (59-3)0
6LØBEREN Aarhus 4 (76)1547:15
Simon Müller Larsen (76-1)0
Christian Stounberg (76-2)0
Line Røjkjær (76-3)0
7Mo's Friends Sheriffer (28)1547:49
Esben Hornum (28-1)0
Abdishakur Mohamed (28-2)0
Mo Ali Klay (28-3)0
8AGF Atletik II (56)1547:54
Frederik Ernst (56-1)0
Jesper Trige (56-2)0
Jakob Worm Bisfort (56-3)0
9RUNAAR - Det er en Hjorth (52)1549:02
Jakob Gade Pedersen (52-1)0
Ricki Kristensen (52-2)0
Matilde Fill Hjorth (52-3)0
10Aarhus 1900 A/M Team 3 (46)1549:07
Allan Lund (46-1)0
Nicholas Vinther Skov (46-2)0
Niels Nørgaard (46-3)0
11RUNAAR (35)1549:37
Deltager 1 (35-1)0
Deltager 2 (35-2)0
Deltager 3 (35-3)0
12Aarhus 1900 - Team 5 (48)1550:17
Ask Nissen (48-1)0
Frederik Brown (48-2)0
Morten Westergaard (48-3)0
13Aarhus 1900 - Team Coaches (49)1550:50
Mads Madsen (49-1)0
Laust Bengtsen (49-2)0
Ulrik Roos (49-3)0
14The Mighty Duffdivers (39)1550:54
Peter Johansen (39-1)0
Morten Nyrup Jensen (39-2)0
Lars Hovgaard (39-3)0
15Aarhus 1900 - Team 4 (47)1551:08
Bo Juul Pedersen (47-1)0
Johnny F. R. Stagsted (47-2)0
Christian Møller Jessen (47-3)0
16LØBEREN Aarhus 2 (74)1551:52
Jack Nørgaard Wiffen (74-1)0
Jeppe Lihn (74-2)0
Matthias Jensen (74-3)0
17AAGE All-Stars (58)1552:10
Thomas Væsel Wade (58-1)0
Jonathan Bettger (58-2)0
Tobias Jakobsen (58-3)0
18Mo's Friends Thyregod (26)1552:20
Abdirazak Madafin (26-1)0
Marius Thøgersen (26-2)0
Guydaniel Amadou (26-3)0
19SPÆN 4 (62)1552:33
Emil Foldager (62-1)0
Bjørn Fabian-Jessing (62-2)0
Løber 3 Er Verdens Hurtigste (62-3)0
20MRC Aarhus 1 (12)1552:34
Kristian H (12-1)0
Lukas Marmer Hohwü (12-2)0
Søren Haldur (12-3)0
21Team Hoe (5)1552:35
Peter Hoe (5-1)0
Christian Hoe (5-2)0
Frederik Hoe (5-3)0
22Middelfarts Motions Klub (70)1553:29
Peter Sørensen (70-1)0
Kim Konradsen (70-2)0
Casper Konradsen (70-3)0
23SPÆN 3 (61)1553:38
Magnus Storm (61-1)0
Kasper Kirkeby (61-2)0
Jesper Aagaard (61-3)0
24RUNAARFUNRUN (42)1554:21
Mette Andreassen (42-1)0
Kasper Lauritsen (42-2)0
Troels Frederik Sørensen (42-3)0
25Kvinder på prøveløsladelse (57)1554:24
Charlotte Tyrsted (57-1)0
Line Lauesgaard Jensen (57-2)0
Malissa Dawn Thomsen (57-3)0
26Mighty Masters (40)1554:34
Jan Skov Pedersen (40-1)0
Jesper Johansen (40-2)0
Jonny Askøe Jensen (40-3)0
27Running Wild - de hurtige (4)1554:40
Søren Bo Christensen (4-1)0
Carl Weise (4-2)0
Morten Holck Jørgensen (4-3)0
28The Fastest Runaar Turtles (36)1555:02
Dennis Hee Langgaard (36-1)0
Esben Thim (36-2)0
Nicholas Enemark Elley (36-3)0
29RunningSticks (72)1555:31
Andreas Stig Henriksen (72-1)0
Cecilie Johanne Brinkløv-jensen (72-2)0
Jacob Simonsen (72-3)0
30MRC Aarhus 4 (17)1555:34
Kiavosh Moslemi (17-1)0
Michael Bergmann (17-2)0
Thomas Sloth (17-3)0
31LØBEREN Aarhus 1 (73)1555:58
Lars Fabricius (73-1)0
Henrik Hinge (73-2)0
Ebbe Møller Nielsen (73-3)0
32SPÆN 12 (65)1557:04
Agnete Nicolaisen (65-1)0
Anne Damhus (65-2)0
Mette Røjkjær (65-3)0
33Run For Friendship team 3 (78)1557:06
Jacob Riis (78-1)0
Richard Dewhurst (78-2)0
Christine Parsons (78-3)0
34Mo's Friends Lågsus (29)1557:10
Nicholas Khossousi (29-1)0
Gullet Abshir (29-2)0
Allan Pepe (29-3)0
35AGF Atletik Ungdom / Løberen II (21)1557:13
Karen Mølgaard (21-1)0
Joachim Nymann (21-2)0
Mik Josefsen (21-3)0
36Run For Friendship team 1 (79)1557:50
Holly Chabowski (79-1)0
Martina Lampasona (79-2)0
Cathy Liu (79-3)0
37MRC Aarhus 2 (14)1559:04
Asta Hubeck-Graudal (14-1)0
Julie van der Hoop (14-2)0
Phillip Maree (14-3)0
38SPÆN 7 (63)1559:16
Nanna Buch (63-1)0
Karl Laurids (63-2)0
Asbjørn Graver (63-3)0
39LØBEREN Aarhus 5 (77)1559:40
Claus Brun Stallknecht (77-1)0
LØBEREN Bonus 2 (77-2)0
LØBEREN Bonus 3 (77-3)0
40sprintaar (32)1559:50
Bas Spitters (32-1)0
Søren Stilling (32-2)0
Rikke Caroline Jensen (32-3)0
41Lynghovederne (25)1559:52
Jonas Grønlund Sørensen (25-1)0
Rune Hallum (25-2)0
Nicolai Grønlund Sørensen (25-3)0
42TRI-OCR (71)151:00:27
Deltager 1 (71-1)0
Deltager 2 (71-2)0
Deltager 3 (71-3)0
43AGF Atletik (3)151:00:48
Christine Baltzer Sveistrup-Andersen (3-1)0
Signe Thomsen (3-2)0
Emilie Kallesø Hansen (3-3)0
44Kaffetanterne (54)151:00:49
Katrine Borg Houlberg Thomsen (54-1)0
Anne Langer (54-2)0
Inge gerd Salling (54-3)0
45Aarhus Fremad 1 (55)151:00:58
Helene Svane (55-1)0
Henriette Mathiesen (55-2)0
Nanna Bertin Markussen (55-3)0
46Euro Group no 1 (33)151:01:27
Glenn Engelbrechtsen (33-1)0
Magnus Nielsen (33-2)0
Frank Fisker (33-3)0
47De Fantastisk 3 (8)151:01:34
Peter Frost (8-1)0
Linette Juel Bækgaard (8-2)0
Ulrik Koch (8-3)0
48SPÆN 13 (66)151:01:38
Patrick Rolighed Bjerregaard (66-1)0
Jo Brygger Justesen (66-2)0
Julie Thousig (66-3)0
49SPÆN 2 (60)151:02:21
Stine Birkebæk (60-1)0
Lene Nyhus (60-2)0
Mia Biering (60-3)0
50Future Intensive Training (53)151:02:59
Simon Casper Locker (53-1)0
Simone Wærum (53-2)0
Torben Christensen (53-3)0