Plac.HoldOmgangeTid
1Marathon Sport 1 (122)1546:24
Axel (122-1)0
Mads (122-2)0
Rune (122-3)0
2SAYSKY Elite (85)1546:59
Michael Jeppesen (85-1)0
Thor Bendix Madsen (85-2)0
Steffen Falch Grøndahl (85-3)0
3Kaiser Sport & Ortopædi 1 (99)1547:37
Joachim Rosbo (99-1)0
Joachim Nielsen (99-2)0
Asser vittrup (99-3)0
4Team RUNNERSLAB.DK (98)1548:26
Frederik Holm Wester Holm Wester (98-1)0
Frederik Jul Eilersen (98-2)0
Valdemar Solok (98-3)0
5Tornadoes (16)1549:09
Thomas Vedel Nielsen (16-1)0
Stefan Bech (16-2)0
Rune Bohn (16-3)0
6HareTri Young Guns (51)1549:38
Kasper Rebenstorf (51-1)0
Christian Nykvist Larsen (51-2)0
Simon Nymann Andersen (51-3)0
7Sparta Team R Blåt hold (72)1550:18
Henrik Krak Sandfeld (72-1)0
Nikolaj Holdt Mikkelsen (72-2)0
Mads Henriksen (72-3)0
8Mere gluten, tak (79)1550:20
Joakim Korslund (79-1)0
Jonas Ottosen (79-2)0
Christian-Emil Thorup (79-3)0
9Hurricanes (17)1550:42
Jeppe Juhl (17-1)0
Mikkel Stampe Hjort (17-2)0
Seppo Hiltunen (17-3)0
10Blizzards (18)1550:55
Michael Rosendahl (18-1)0
Claus Haagensen (18-2)0
Alexander Bak (18-3)0
11GTC-Vollgas (68)1551:11
Participant 1 (68-1)0
Participant 2 (68-2)0
Participant 3 (68-3)0
12Kaiser Sport & Ortopædi 2 (100)1551:37
Jacob Lemholt (100-1)0
Jannich Marker (100-2)0
Simon Nielsen (100-3)0
13Team DistanceRunning.dk (116)1551:44
Katja Gunnertoft Bojsen (116-1)0
Rasmus Vidø (116-2)0
Renaldas Bugys (116-3)0
14Team Far (70)1552:55
Jakob Juul Christensen (70-1)0
Mads Rasmussen (70-2)0
Rasmus Quist (70-3)0
15Haretrioen (69)1553:24
Simon Birkebæk (69-1)0
Jens Irgens (69-2)0
Jens Henrik Larsen (69-3)0
16ALD 6 (94)1553:33
Participant 1 (94-1)0
Participant 2 (94-2)0
Participant 3 (94-3)0
17Sparta Team R lidt mere blåt (73)1553:34
Ebbe Primdahl (73-1)0
Thor Rasmussen (73-2)0
Brian Arreborg Hansen (73-3)0
18KARENKLUBBEN (104)1553:38
Mark Olsen 1 (104-1)0
Christopher Meulengracht 2 (104-2)0
Sandra Elizabeth Strandberg 3 (104-3)0
19Sparta Project 18 (48)1554:04
Maria Ahm (48-1)0
Julie Høgh (48-2)0
Kathrine Højgaard Hansen (48-3)0
20The GOATs (35)1554:16
Finn Lindstrøm (35-1)0
Fabrício Biolo Bastian (35-2)0
Ivan Artamonov (35-3)0
21Tsunamies (19)1554:18
Hans Henrik Munk (19-1)0
Olav Bredgaard Brusen (19-2)0
Thomas Danielsen (19-3)0
22HAP Parkrunners +50 (71)1554:53
Per Hviid (71-1)0
Henrik Jacobsen (71-2)0
Arne Jakobosen (71-3)0
23Thunderstorms (20)1554:57
Lars Folmer-Petersen (20-1)0
Kenn Mouritzen (20-2)0
Tim Kjær-Hansen (20-3)0
24Team Worldwide (81)1555:04
Rasmus Yang Bjelke (81-1)0
Moe Deep (81-2)0
Marc Pausgaard Fisker (81-3)0
25ALD 5 (93)1555:09
Participant 1 (93-1)0
Participant 2 (93-2)0
Participant 3 (93-3)0
26Fast Inc (115)1555:10
Jannie Hundebøl (115-1)0
Kristine Matz (115-2)0
Catarina Malmberg (115-3)0
27WDHs finest + Klaus (114)1555:15
Mads Lagoni Pedersen (114-1)0
Klaus Bøgh Andresen (114-2)0
Mads Øhlenschlæger (114-3)0
28MRC Imperial Stout (54)1555:30
Adam Helms (54-1)0
Morten Lundholm (54-2)0
Chris Shuttle (54-3)0
29Three Peas in a Pod (47)1556:04
Eduardo Lima Simões da Silva (47-1)0
Kristen Van Haeren (47-2)0
Brandon Van Haeren (47-3)0
30Sparta Team R Dobbelt blåt (112)1556:17
Mette Willer (112-1)0
Nanna Løvborg Hansen (112-2)0
Karina Berner-Magnusson (112-3)0
31Team Barebells (128)1556:22
Astrid Martin (128-1)0
Stefan Hansen (128-2)0
Bjørn Waida (128-3)0
32www.run4all.dk/Køge Atletik 2 (67)1556:52
Kim 1 (67-1)0
Rikke 2 (67-2)0
Dan 3 (67-3)0
33Gazellerne (108)1556:54
Jacob Søgaard Hansen (108-1)0
Julie Henriette Engell (108-2)0
René Anda Nielsen (108-3)0
34AR:CPH (74)1556:57
Christian Fredslund Hajdú (74-1)0
Jeppe Eriksen (74-2)0
Jacob Nyquist (74-3)0
35SAILORSnotRUNNERS (25)1557:01
Tue Gunst Gunst (25-1)0
Mick Olsen (25-2)0
Niko Phonekeo (25-3)0
36REPEAT (113)1557:01
Peter Modin (113-1)0
Sebastian Kofoed (113-2)0
Marlene Siehr (113-3)0
37Team Estate Nørrebro (10)1557:16
Sender Clausen (10-1)0
Nicolas Brenner (10-2)0
Martin R Eldrup (10-3)0
38Le Loko Runners (125)1557:23
Deltager 1 (125-1)0
Deltager 2 (125-2)0
Deltager 3 (125-3)0
39MRC IIPA (53)1557:29
Allard de Wijkerslooth (53-1)0
David Burmeister (53-2)0
Magnus Enk (53-3)0
40Team Loco (14)1557:38
Andreas Poulsen (14-1)0
Jens Damm (14-2)0
Casper Rubæk Breum (14-3)0
41Team Garver (23)1557:42
Sabine Winther (23-1)0
Desiree Culmsee (23-2)0
Anne-Sophie Eriksen (23-3)0
42Vodka Redbull (88)1557:46
Steffen Hansen (88-1)0
Søren Dahlstrøm (88-2)0
Anton Larsen (88-3)0
43Team SNP (45)1558:19
Deltager 1 (45-1)0
Deltager 2 (45-2)0
Deltager 3 (45-3)0
44OCR Training Denmark (105)1558:24
Leon Kofoed (105-1)0
Katrine Preisler (105-2)0
Helene Draborg (105-3)0
45NOTS Elite Sprint Team #1 (30)1558:44
Ulrik Oldenburg (30-1)0
Jesper Neumann (30-2)0
Simon Møller Hansen (30-3)0
46PARat (31)1558:52
Peter Olesen (31-1)0
Christian Ørding Hviid (31-2)0
Kennet Meldgaard (31-3)0
47Marathon Sport 3 (124)1559:07
Anne-Sofie (124-1)0
Jean (124-2)0
Camilla (124-3)0
48Vollgas (8)1559:21
Søren Hansen (8-1)0
Allan Vang Rosenbjerg (8-2)0
Jack Holst (8-3)0
49HeimSkovHøi (29)1559:28
Ole Sixhøi (29-1)0
Magnus Kvalheim (29-2)0
Carsten Skov (29-3)0
50MRC Belgian Tripel (58)1559:29
MacKenzie Ruoff (58-1)0
Hanna Leemreize (58-2)0
Anne Krogh Nøhr (58-3)0