Cross Nationals 18/19 2. runde, Skanderborg

219 deltagere

Startnr. Deltager KategoriDistance
Michael Jensen(M) SENMænd (senior+master): 8 km
1Nicholai Schroll(M) SENMænd (senior+master): 8 km
2Ebbe Møller(M) Junior U20Junior drenge (U20): 6 km
3Emil Pallesen(M) Junior U20Junior drenge (U20): 6 km
4Andreas Sørensen(M) Junior U20Junior drenge (U20): 6 km
5Andreas Rumin Kjær(M) Junior U20Junior drenge (U20): 6 km
6Kristine Mygind Sørensen(K) Junior U20Junior piger (U20): 6 km
7Anna Harbo(K) Junior U20Junior piger (U20): 6 km
8Laura Astrup(K) Junior U20Junior piger (U20): 6 km
9Lise Kandborg Sørensen(K) SENKvinder (senior+master): 8 km
10Louise Høj Jensen(K) SENKvinder (senior+master): 8 km
11Alberte Kjær Pedersen(K) SENKvinder (senior+master): 8 km
12Benedikte Bangsgaard(K) SENKvinder (senior+master): 8 km
13Hanne Loff(K) SENKvinder (senior+master): 8 km
14Patricia Poulsen(K) SENKvinder (senior+master): 8 km
15Maja Møller Alm(K) SENKvinder (senior+master): 8 km
16Louise Laursen(K) SENKvinder (senior+master): 8 km
17Christian Stounberg(M) SENMænd (senior+master): 8 km
18Jens Søndergaard Jensen(M) SENMænd (senior+master): 8 km
19Mathias Kristensen(M) SENMænd (senior+master): 8 km
20Jacob Simonsen(M) SENMænd (senior+master): 8 km
21Allan Persson(M) SENMænd (senior+master): 8 km
22Mikkel Dahl-Jessen(M) SENMænd (senior+master): 8 km
23Esben Hornum(M) SENMænd (senior+master): 8 km
24Alex Pedersen(M) SENMænd (senior+master): 8 km
25Frederik Ernst(M) SENMænd (senior+master): 8 km
26Jakob Worm Bisfort(M) SENMænd (senior+master): 8 km
27Christian Reumert Hedetoft(M) SENMænd (senior+master): 8 km
28Kasper Skov(M) SENMænd (senior+master): 8 km
29Alexander Johansen(M) SENMænd (senior+master): 8 km
30Anton Østdal(M) Junior U20Junior drenge (U20): 6 km
31Joel Ibler Lillesø(M) Junior U20Junior drenge (U20): 6 km
32Philip Grundt Hansen(M) Junior U20Junior drenge (U20): 6 km
33Stinus Dolmer Nielsen(M) Junior U20Junior drenge (U20): 6 km
34Joachim Rønsholt(M) SENJunior drenge (U20): 6 km
35Alma Søttrup(K) Junior U20Junior piger (U20): 6 km
36Mathilde Grønlund Rasmussen(K) Junior U20Junior piger (U20): 6 km
37Rikke Ulslev Degn(K) Master 40Kvinder (senior+master): 8 km
38Jan Grønlund Rasmussen(M) Matser 50Mænd (senior+master): 8 km
39Pia Riber Iversen(K) Master 40Motionsløb: 4 km
40Jacob Møller-iversen(M) SENMotionsløb: 4 km
41Gustav Mørch(M) Junior U20Junior drenge (U20): 6 km
42Malthe Poulsen(M) Junior U20Junior drenge (U20): 6 km
43Kajsa Grønberg Christensen(K) Junior U20Junior piger (U20): 6 km
44Augusta Marie Grønberg Christensen(K) Junior U20Junior piger (U20): 6 km
45Mathilde Winther(K) Junior U20Junior piger (U20): 6 km
46Nikoline Holm Splittorff(K) SENJunior piger (U20): 6 km
47Sara Schou Kristensen(K) SENKvinder (senior+master): 8 km
48Anna Emilie Møller(K) SENKvinder (senior+master): 8 km
49Marie Holst Mørch(K) SENKvinder (senior+master): 8 km

Antal: 219