Startnr. | Deltager | Kategori | Land | Distance |
---|---|---|---|---|
201 | Mads Frandsen | M30-39 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
202 | Lucas Hong Cai | M20-29 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
203 | Marianne Kvetny | K60-69 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
204 | Helle Fugleholm Wienke | K60-69 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
205 | Ole Krægpøth | M50-59 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
206 | Signe Mortensen | K30-39 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
207 | Pia Steen Hansen | K50-59 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
208 | Mathias Jensen | M20-29 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
209 | Karen Dam Gilså | K50-59 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
210 | Louise Marie Rasmussen | K20-29 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
211 | Helena Kjersti Sloth | K20-29 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
212 | Anne Skovgaard Johnsen | K40-49 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
213 | Mogens Fich | M50-59 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
214 | Andreas Bjørk Tousig | M20-29 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
215 | Mette Fürstenberg | K50-59 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
216 | Erik Marcussen | M50-59 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
217 | Margreta Reinhold Niclasen | K50-59 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
218 | Anders Kaspersen | M30-39 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
219 | Petra Simberg | K30-39 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
220 | Bodil Klinge Andersen | K60-69 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
221 | Katrine Petersen | K20-29 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
222 | Pernille Petersen | K40-49 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
223 | Vibeke Evert | K60-69 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
224 | Rikke Nielsen | K20-29 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
225 | Hanne Nielsen | K60-69 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
226 | Steen Nielsen | M60-69 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
227 | Mads Jansen Beck | M40-49 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
228 | Heidi Rygaard Jensen | K40-49 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
229 | Mia Skipper | K40-49 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
230 | Hanne Tynell | K60-69 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
231 | Martin Lønborg | M50-59 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
232 | Claus Paustian | M60-69 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
233 | Lisette Fredelund | K50-59 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
234 | Lene Christensen | K50-59 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
235 | Jakob Friis Christensen | M30-39 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
236 | Mette Mandrup Kjær | K40-49 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
237 | Ivan Mandrup Kjær | M40-49 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
238 | Lotte Wind | K20-29 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
239 | Mette Wind | K20-29 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
240 | Helle Damgaard Tønners | K40-49 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
241 | Jeanette Kjølbæk | K30-39 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
242 | Morten Jakobsen | M50-59 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
243 | Jette Filsøe | K50-59 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
244 | Kent Filsøe | M50-59 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
245 | Niels Peter Techen Nielsen | M50-59 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
246 | Hanna Larsen | K60-69 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
247 | Hans Christian Munch | M30-39 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
248 | Kasper Laumann Hartlev | M20-29 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
249 | Ditte Faurholm | K30-39 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) | |
250 | Andreas Braune | M30-39 | Løb Alle 5 etaper (15-19 juni) |